Şimdi Ara

Note 3 alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AERN

quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

@spinalsurgeon
    Hocam orası bozdu işte hiç duymamıştım sadece 1 hafta falan kalacağım söylmedim sanırım ekimde
    @AERN
    Hocam 10 uygulama kursam yine etkilemez ki üstelik onları aktive edeceğim vs aslında Note 2 şu an bile donmuyor problem çıkacağını sanmam ama o ağır Samsung arayüzü işte derdim o
    @toyota_58
    Hocam şu düz RGB kullansalar hiç derdim olmayacak ama S2'den sonra hiç kullanmadılar G2 Pro ya gelince bence kesin çıkar LG bekler mi
    @effsane_61
    çok sağolun hocam çok net bir mesaj verdiniz inşallah deneyebilirim

Launcher olarak düşünüyorsanız. Ben farklı launcher kullanıyorum. Şu an Launcher8 kullanıyorum. En son Nova Launcher kullanmıştım.

Hocam sistem Touchwiz olduktan sonra yine kasacak yine edecek

Yani şahine BMW motoru takmak gibi oluyor nasıl olsa aynı

• Note 2'nin başarısını göz önünde bulundurduğumuzda Note 3'ün de üst kalitede telefon olacağını düşünebiliriz. Özelliklerine de baktım, çıktığı zaman muhtemelen piyasadaki en iyi telefon olacaktır. Taşıma sorun olmayacaksa elbette almanızı tavsiye ederim.Taşıma konusuna özellikle dikkat çekiyorum. Ekran boyutu Note 2'ninkinden de büyük olacağından artık tablet kategorisinde değerlendirmek gerekir bu aleti. Tek elle kullanamayacağınızı da belirteyim. İşlemciye gelirsek; yeni çıkacak modellerde nolur bilmiyorum ama şu anki modelleri karşılaştırdığımızda (snapdragon 600 ve exynos 5410) performans testlerinde exynosun küçük farklarda daha önde olduğunu gördüm. Yeni modellerde de böyle bir şey olabilir. Hem daha yeni bir sistem, yazılımlarla falan geliştirilme ihtimali daha fazla. Ayrıca Note 3'te 8 çekirdeğin de aynı anda çalışarak gelme ihtimali var. Olmasa bile yazılımla halledilebilecek bir olay. Dolayısıyla exynos 5420'ler daha çok ilgimi çekti benim. Karar sizin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AERN

quote:

@spinalsurgeon
    Hocam orası bozdu işte hiç duymamıştım sadece 1 hafta falan kalacağım söylmedim sanırım ekimde
    @AERN
    Hocam 10 uygulama kursam yine etkilemez ki üstelik onları aktive edeceğim vs aslında Note 2 şu an bile donmuyor problem çıkacağını sanmam ama o ağır Samsung arayüzü işte derdim o
    @toyota_58
    Hocam şu düz RGB kullansalar hiç derdim olmayacak ama S2'den sonra hiç kullanmadılar G2 Pro ya gelince bence kesin çıkar LG bekler mi
    @effsane_61
    çok sağolun hocam çok net bir mesaj verdiniz inşallah deneyebilirim

Launcher olarak düşünüyorsanız. Ben farklı launcher kullanıyorum. Şu an Launcher8 kullanıyorum. En son Nova Launcher kullanmıştım.

Hocam sistem Touchwiz olduktan sonra yine kasacak yine edecek

Yani şahine BMW motoru takmak gibi oluyor nasıl olsa aynı

Anlıyorum. Ben o yüzden launcher değiştirdim. Şu an gayet güzel. Launcher, markette bir sürü örneği var. İstediğini kullanabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Note 2'nin başarısını göz önünde bulundurduğumuzda Note 3'ün de üst kalitede telefon olacağını düşünebiliriz. Özelliklerine de baktım, çıktığı zaman muhtemelen piyasadaki en iyi telefon olacaktır. Taşıma sorun olmayacaksa elbette almanızı tavsiye ederim.Taşıma konusuna özellikle dikkat çekiyorum. Ekran boyutu Note 2'ninkinden de büyük olacağından artık tablet kategorisinde değerlendirmek gerekir bu aleti. Tek elle kullanamayacağınızı da belirteyim. İşlemciye gelirsek; yeni çıkacak modellerde nolur bilmiyorum ama şu anki modelleri karşılaştırdığımızda (snapdragon 600 ve exynos 5410) performans testlerinde exynosun küçük farklarda daha önde olduğunu gördüm. Yeni modellerde de böyle bir şey olabilir. Hem daha yeni bir sistem, yazılımlarla falan geliştirilme ihtimali daha fazla. Ayrıca Note 3'te 8 çekirdeğin de aynı anda çalışarak gelme ihtimali var. Olmasa bile yazılımla halledilebilecek bir olay. Dolayısıyla exynos 5420'ler daha çok ilgimi çekti benim. Karar sizin.

Hocam ama ROM işi falan sıkıntı olacak 8 çekirdekte.Yani 6+2 yapsa anlayacağım ama enerji verimliliği çekirdeği bile 4 tane bu nasıl düzen?

Mesela 4+2 olur ya da yük altında 8 çekirdek beraber çalışır o zaman olabilir.Ama bir testleri çıksın göreyim bakalım ondan sonra bakacağım neler yapacağıma,zaten büyük ihtimal LTE olanı alacağım Amerika'da olduğum için.

Yalan söylemeyeceğim bence CPU açısından 600 bile yeterli ama GPU kafamı götürüyor.Bu arada Z Ultra ve daha çıkmamış olan G2 Pro ve One Max'ten vazgeçtim.O ekrana kalem lazım,Z Ultra'da var ama artık o çok büyük

@AERN

Dostum ben de Nova kullandım ama yok olmuyor dediğim gibi oyundan çıkınca yine bir yavaşlık oluyordu şu anda S4 Revolution (Yanlış yazma ihtimalim yüksek) kullanıyorum pek stabil değil ama idare eder

• annem 2 aydır kullanıyor gayet memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruzwelts

annem 2 aydır kullanıyor gayet memnun

Hocam ne ara satışına başlandı ben Note 3 diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

pardon note2*
  • quote:

quote:

quote:

pardon note2*

Yok canım önemli değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim sen 3g yi kullanmazsan google ye 3 günde girersin.Ne demek 3g yi kim kullanıyor?
  • Sistemsel Olarakta Kullanış Olarakta En Şuan En İyi Telefon Note 3 Mart Nisan Mayıs Aylarını Beklerseniz Biraz Daha Ucuza Alabilirsiniz.
  • iPhone almalısın bence.
  • Bende kullanıyorum şuan note 3 den yazıyorum avantaj olarak büyük ekran denilebilir. Kasma yaşamadım şuan kadar fakat şarjı hızlı gidiyor. Ama şimdi 5s mi alsam soruları kafamı kurcalıyor. Önceden iphone 4 kullanıyordum memnundum fakat ios 7 ile aşırı kasmaya başladı ve iphone 5s alırsam tek farkı işlemci felan filan kamera olacaktı yine aynı arayüz olacaktı almadım ama iphone kullanmadıysan 5s senin için en iyi tercih olacaktır güncelleme apple store felan çünkü androide en sıkıntılı şey güncelleme Touch Wiz arayüzüne laf diyen arkadaşlar samsung yeni bir arayüz geliştiriyor katlarda gelirse Note3 uçar hem amerikadan alacağım model iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.