Şimdi Ara

note 2 kapandi acilmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun saat 6 gibi youtubede video izlerken bir anda takildi ve kapandi. Bir dahada acilmadi sizce sorun nedir cozumu var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynisi bende oldu. Telefoncu anakarti yanmis dedi. Cöp dedi. Suan evde oylece duruyor. Suan elimde kiytirik telle idare ediyorum alicam yeni bisey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart yanmış, garantisi yoksa at çöpe ya da parça niyetine sat
  • Anakart arizasi. Telefonun cop oldu. Yedek parca niyetine satabilirsin. Benim de basima geldi ozel servis telefonu tamir edemedi.

• telefonlarınızı satın alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barabum -- 30 Nisan 2017; 0:52:8 >
  • barabum kullanıcısına yanıt
    Suan satma gibi bi niyetim yok ama ne kadara alirsin?

• Anakart çöpse, dedikleri gibi telefonun parçalarını veya telefonu kompe satabilirsin, iyi forumlar dostum.
  • Bazı durumlarda aneakart tamir edilebilir. Bazı durumlarda ise tamir edilemez ve anakart çöp olur. Bir bakmak lazım. İşi bilmeyen yada uğraşmak istemeyen teknik servisler de direk olarak anakart değişimi fiyatı verirler. Halbuki müşteriye açıkça demeli (Tabii tamir edebilecekse, o kabiliyet varsa...) "Cihazda, anakart arızası oluşmuş, kurtarma şansımız %50 ücreti de şu kadar olur..." denebilir. Tabii bu durumda yukarıda da belirttiğim gibi bilmek gerekir ki; Anakart kesin tamir edilir diye bir şey de yok fakat en azından bir şans denenmelidir bence. Elbette tamir ücreti ile değişim ücreti aynı olmayacaktır. Şunu açık yüreklilikle belirteyim ki: Büyük ihtimal tamir olur arkadaşlar
  • note 2 yi bu zamana kadar kullandıysan iyi hocam çıkalı 6 sene oldu nerdeyse
  • Kerem0559 kullanıcısına yanıt
    Şimdide abimin s3ü kullaniyorum. Note2 den daha once almistik.

• Candance kullanıcısına yanıt
    hocam seni tebrik ediyorum iyi dayanmış bunca sene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.