Şimdi Ara

Note 2 Acil?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sanırım bir virüs bulaştı telefona. Telefon internete bağlanınca 20-30 saniye içinde kendini sürekli yeniden başlatıyor. Kendi kendine tuhaf tuhaf uygulamalar indirmeye başlıyor. Telefona fabrika ayarlarına döndürme, recovery menüyle telefonu başlatıp format atma hepsini denedim. Ama telefon hep aynı şekilde ben anlam veremedim önce uygulamaları telefonun kendi uygulamasıymış gibi formatın ardında telefonda direk bulunuyor. Siliyorum. İnternet erişi sağladığı anda buları sürekli indirmeye çalışıyor telefon zararlı diye engelliyor ama bir şekilde sürekli telefon gidiyor. Sinirlerim bozuldu iki gündür bir türlü başaramadım. Hard resetten daha hard bir yöntemi olan var mı acaba?
    Olaylar google play hizmetleri durduruldu hatasıyla başladı bu hatayıda saniyede 10 kez vererek çıldırttı beni. Ordan sonra ne yaptıysam düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erents6161 -- 2 Mayıs 2016; 19:33:49 >

• +++
  • erents6161 E kullanıcısına yanıt
    Odin ile son sürüm orjinal yazılımı kurup recovery menüden wipe data/factory reset işlemini yaparak telefonu eski haline çevirebilirsiniz.

İsterseniz TeamViewer ile yardımcı olabilirim.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Samsung servisine 30 lira bayıldım yaptılar. Sağolasın yine de :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.