Şimdi Ara

Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
24
Favori
70.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalan, MJ9 4.3 JBdir, kitkat 4.4.x olmalıydı. Omnirom kitkat eski note 10.1 için (n8000) var. Bizimki için yok.
  • macrostr cevapların ve anlatımın için çok teşekkürler ama hala aynı hatayı alıyorum .. dediğin gibi bilgisayardan odini tablettede download modunu açıyorum sonra twrp.tar dosyasını resimlerde gösterdiğin gibi ekleyip başlatıyorum.. ama sonra üstteki bölüm biraz doluyor sonra ''PASS'' YADA ''RESET'' yazıyor sonra cihaz kendiliğinden normal modda açılıyo.. bu hatayı neden alıyorum bilmiyorum .. cihazı yeni aldım hiç bi ayarıyla oynamadım.. üstteki yorumlarda bi arkadaşta aynı sıkıntıdan muzdarip .. yardımcı olursan çok sevinirimmm .. @macrostr
  • beyler wifi modeli icin en güncel rom nereden bulabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: williambell

macrostr cevapların ve anlatımın için çok teşekkürler ama hala aynı hatayı alıyorum .. dediğin gibi bilgisayardan odini tablettede download modunu açıyorum sonra twrp.tar dosyasını resimlerde gösterdiğin gibi ekleyip başlatıyorum.. ama sonra üstteki bölüm biraz doluyor sonra ''PASS'' YADA ''RESET'' yazıyor sonra cihaz kendiliğinden normal modda açılıyo.. bu hatayı neden alıyorum bilmiyorum .. cihazı yeni aldım hiç bi ayarıyla oynamadım.. üstteki yorumlarda bi arkadaşta aynı sıkıntıdan muzdarip .. yardımcı olursan çok sevinirimmm .. @macrostr

tamam resetleyeceksin, sonra recovery modda açacaksın. TWRP açılacak. TWRP içinde "reboot" dediğinde sana root isteyip istemediğini soracak. bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrostr

üyelik ücretsiz

http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=SM-P600&pcode=0#

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=23305

coktesekkurler birde ben bu dergivarya ana ekranda home tusuna basinca cikan super arayuz ilk actigimda sistem dili i sec dedim hep abd haberleri cikti servise verdim geri geldim turkiye haberleri cikmaya basladi mükemmeldi ben sonra ingiltere hablerini actim tekrar sistem diline dondugumde abd haberleri cikiyor sizde durum nedir gercekten 1 hafta arayuzde Turkiye haberleri çıkiyordu geri donmesi icin ne yapabilirim sizde hangi haberler cikiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • macrostr hata bu starta bastıktn 1-2 sn sonra böyle olup cihaz tekrardan açılıyo.. yardımm lütfennnn
     Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601
  • williambell W kullanıcısına yanıt
    williambell arkadaşım tamam doğru tekrar açılacak, sonra sen kapatıp, recovery modda açacaksın, TWRP gelecek. bunu yapıyor musun ?
  • Chedjou22 C kullanıcısına yanıt
    Şimdi bende baktım, tükçe içerik geldi, daha önce ingilizceydi. CSC ile ilgili olabilir. Servisten geldikten sonra yeni rom yükledin mi ? Ayarlar hesaplar kımından eklediğin hesaplardan da faydalanıyor, dil ile ilgili kısmı samsung accounttan falan alıyor olabilir. Özetle hiçbir fikrim yok :)
  • Custom rom yapmayı dusunuyor musun reis

• quote:

Orijinalden alıntı: macrostr

Şimdi bende baktım, tükçe içerik geldi, daha önce ingilizceydi. CSC ile ilgili olabilir. Servisten geldikten sonra yeni rom yükledin mi ? Ayarlar hesaplar kımından eklediğin hesaplardan da faydalanıyor, dil ile ilgili kısmı samsung accounttan falan alıyor olabilir. Özetle hiçbir fikrim yok :)

Çok ilginc sizde sistem dilini kullan dediginde Türkiye haberleri geliyor di mi demekki oluyor ben romda atmadim flipborda hic birsey yuklemeden samsung hesabi olusturmadan direk actigimda turkce geldi simdi asla turkce olmuyor gps actim dili turkce yaptim yok sistem dili hep abd haberleri birde kitkat bize gelicekmks once abd serverlarina gelicekmis biz onu rom olarak kurabiliyormuyuz hemen

• tamam orda sıkıntı yokta supersu uygulamasından herhangi bi bildirim gelmedi ben supersuyu açıncada resimdeki hatayı veriyo devam etmedim bende ne olur ne olmaz diye.. sizinde başınızı ağrıtıyorum kusuruma bakmayın..
  • Olduuu dakana ve tabiikide macrostr ye sonsuz teşekkurler.. yalniz benim gibi bu islerde yeni olan arkadaslar icin biraz daha aciklayici olabilirdi anlatim mesela odin ile twrp yi yukledikten sonra recovery modunda supersuyu yuklememiz gerektigi anlatimda yazmiyo ..sagolsun dakana yorum atmis onun sayesinde isi hallettim.. tabi burada en buyuk ovguyu macrostr hak ediyor tesekkurler herkese..

• Bu arada roottan sonra sanki cihaz isinmaya basladi gibi ..bi fikri olan varmi???

• rom u yükleyen arkadaşlar telefon özelliği ile görüntülü görüşme yapılabiliyormu acaba?
  • Hic denemedim ama ozellik var gibi duruyo.. bak

• Selam arkadaşlar,
    ipad air ve 10.1 2014 arasında tercih arasındayım ve muhtemelen de 10.1 alacağım.
    Benimde bir sorum olacak, P602 Türkiye, P601 yurt dışı için üretilen ancak 2side 3G(4G) li modelmidir doğrumu anlamışım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta

Selam arkadaşlar,
    ipad air ve 10.1 2014 arasında tercih arasındayım ve muhtemelen de 10.1 alacağım.
    Benimde bir sorum olacak, P602 Türkiye, P601 yurt dışı için üretilen ancak 2side 3G(4G) li modelmidir doğrumu anlamışım?

+ olarak;

* 601 modeli yurt dışında olan model ise ve yurt dışından temin etsek direk telefon özelliğini kullanabilecek miyiz_? yani kesin olarak 601 modelde kendinden telefon özelliği var mıdır_?

* bu yaptığınız olayda imei kaydı gibi bi durum söz konusu olmayacak mı_? sonuçta cihaza yurt dışı rom yüklendiğinde cihaz yurt dışı gibi görmeyecek mi kendini_?

saygılar.
  • yenı rom çıkmayacak mı acaba halen beklemedeyız...
  • bu işlemi yapacak arkadaşların başlamadan önce factory reset atmalarını şiddetle öneririm. twrp ile rom attıksan sonra resetlemeden wipe yapmak istediğimde düğmeler işlemiyor. ben de twrp ile format atıp sonra install yapmayı denedim ve sanırım hatam bu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golyat23 -- 7 Mart 2014; 19:18:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.