Şimdi Ara

Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
24
Favori
70.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cihazın telefon özelliğini açtıktan sonra imei sorunu olmuyormu , ? olursa nasıl çözülüyor ?

tşk. ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesbiga

quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

quote:

quote:

quote:

sorun twrp 2 6 3 3 te bana bir link bulabilirmisin hangisini denediysem olmadı img olanları odin görmüyor tar dosyası olucak

>>>TWRP 2.6.3.3<<<sadece img yi indirme, üstteki indire tıklayıp tamamını indir.

Icinde birden cok dosya var nabicaz bunları

Doğru olana tıkladığından eminmisin? Neler var içinde?

Icindeki recovery dosyasini çıkarıyorum odin görmüyor icinde dosya yok birseyle karıştirdim kusura bakma odin yanit vermiyo twrp 2 3 3 de senin indir dediginide görmüyor

indirdiğin "openrecovery-twrp-2.6.3.3-lt03wifiue.img.tar" dosyasını odin in ap sekmesine göstererek flaşla, içindeki recovery.img yi çıkartma, odin *.img görmez tabi. Odin *.tar veya*.md5 görür.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sorun twrp 2 6 3 3 te bana bir link bulabilirmisin hangisini denediysem olmadı img olanları odin görmüyor tar dosyası olucak

>>>TWRP 2.6.3.3<<<sadece img yi indirme, üstteki indire tıklayıp tamamını indir.

Icindeki recovery dosyasini çıkarıyorum odin görmüyor icinde dosya yok birseyle karıştirdim kusura bakma odin yanit vermiyo twrp 2 3 3 de senin indir dediginide görmüyor

indirdiğin "openrecovery-twrp-2.6.3.3-lt03wifiue.img.tar" dosyasını odin in ap sekmesine göstererek flaşla, içindeki recovery.img yi çıkartma, odin *.img görmez tabi. Odin *.tar veya*.md5 görür.

Rar olan dosyayi flashlami cikarma beyin felç 😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rar olan dosyayi flashlami cikarma beyin felç 😊😊

Yaş kaç enes?

• Cok tesekkur ederim ben sadece imgyi çıkarıyordum Allah razi olsun senden bu küçük seyden haksiz kazanc çıkarmaya çalışan insanlar utanmalı
    @eaduvan

• Biri su twrpden sonrasini yapmama yardim edebilirmi lutfen

• Arkadaşlar xkati kurdum ve en basta uygulama seçtiğimiz yerler vardi ya stockmu baska bisey mi felan diye oraları sonra yaparm . Diye hemen gectim birdaha orayi bulamadim nasil bulurum o yeri yardimm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya tekrar gelemezsin. Yeniden yükleme yapman lazım xkat ı oraya gelebilmek için. Tabi o kısımları yükleme şansın var ama acemi olduğunu varsayarak yapmaya çalışmaman daha iyi. Ama basit mantık olarak anlatmak gerekirse, root Explorer programını kuruyorsun. Onu açıp içerisinden xkatın dosyasına giriyorsun. Neyi yüklemek istiyorsan onun dosyalarını seçip extract ediyorsun. Sonra da system klasörü içerisindeki orijinal dosyaları silip bunları atıyorsun ve yeniden başlatıyorsun.
    Ama dediğim gibi KESİNLİKLE yapmanı tavsiye etmiyorum. Ha dersen ki sorun değil olası bir hata da yeniden yükleme yaparım. O zaman dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizemli_kral

Oraya tekrar gelemezsin. Yeniden yükleme yapman lazım xkat ı oraya gelebilmek için. Tabi o kısımları yükleme şansın var ama acemi olduğunu varsayarak yapmaya çalışmaman daha iyi. Ama basit mantık olarak anlatmak gerekirse, root Explorer programını kuruyorsun. Onu açıp içerisinden xkatın dosyasına giriyorsun. Neyi yüklemek istiyorsan onun dosyalarını seçip extract ediyorsun. Sonra da system klasörü içerisindeki orijinal dosyaları silip bunları atıyorsun ve yeniden başlatıyorsun.
    Ama dediğim gibi KESİNLİKLE yapmanı tavsiye etmiyorum. Ha dersen ki sorun değil olası bir hata da yeniden yükleme yaparım. O zaman dene.

Yapmam o zaman ☺ ben sade görüntüyü hic sevmiyorum ve tabs touchwizine bayiliyorum ama sorunlu imiş bu note s romu ona benzeyen baska güzel vr stabil rom önerirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rerkan

Selamlar ,

Cihazın telefon özelliğini açtıktan sonra imei sorunu olmuyormu , ? olursa nasıl çözülüyor ?

tşk. ler

Telefon özelliğini açan arkadaşlar bir yanıt Lütfen ...
  • Ya tableti seviyorum fakat 4.3 versiyon nedir ya buna ne zaman lollipop gelecek anasini satiyim baydim.
  • 4 4 2 geldi onu kullanabilirsin

• Merhaba,

1) Bu işlemlerden sonra standart room yüklense ürün tekrar garanti kapsamına giriyor mu ?

2) Telefon özelliğini aktif ettikten sonra nasıl konuşuyorsunuz ?
    Bluetooth numarayı gösteren bir kulaklık vs. mi tercih ettiniz ?
  • quote:

quote:

Selamlar ,

tşk. ler

Telefon özelliğini açan arkadaşlar bir yanıt Lütfen ...

Bir yanıt verebilecek kimse yok mu ??? ltf. .
  • imei de bir sorun çıkmaz. tabii tabletin Türkiye den alındığını varsayıyorum.
    Ses olayına gelince; cihazın kendi hoparlöründen görüşme yapılabiliyor ama telefonlardaki gibi kulağına götürüp konuşamıyorsun. hem cihaz biraz büyük kalıyor hem de cihazın hoparlörü güçlü ve dışarıya çok ses veriyor. bu durumda bir kulaklıkla işinizi halledebilirsiniz.
    ben sony sbh52 model bluetooth kulaklık kullanıyorum. sanki bu cihaz için üretilmiş. cihazda ekran var ve arayan numarayı kayıtlı olduğu ad ile görüntüleyebiliyor. google store dan indirebileceğiniz eklentilerle mesaj bildirimleri, mail bildirimleri, müzik çalar olarak kullanma, alarm ve takvim uyarılarını verme gibi özellikleri de aktifleştirebiliyorsunuz. cihazı ister sadece telefon özelliği olarak, isterseniz hem telefon hem de ortam seslerini almada kullanabiliyorsunuz. sbh52 nin harici bir hoparlörü bulunuyor. isterseniz konferans görüşme yapabiliyorsunuz ya da benim yaptığım gibi yakanıza takıp cihazdan uzaklaşsanız bile kulaklığa ihtiyaç duymadan sesleri alabiliyorsunuz. Cihazın pili eğer hem telefon hem de ortam sesi olarak ayarlıysa en az bir günü, sadece telefon sesine ayarlıysa en az iki gün gidiyor.. Cihazı yaklaşık 6 aydır telefon olarak kullanıyorum. başka sorularınız olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım

• @denizcigdem yanıt için teşekkür ederim.
    Ben daha önce HTC FLYER tablet i aynı şekilde root atarak telefon olarak kullandım.
    Çevremden gelen yogun eleştirilere rağmen :)
    Ama root atıldığı için , sık sık saçma sapan hatalar yapmaya başladı.
    Şuan sen telefon olarak bu tableti mi kullanıyorsun ?

Senin negatif gördüğün bir nokta var mı
  • Merhaba, içinde 4.4.4 yüklü ikinci el note 2014 alıp telefon özelliğini aktif etmek istiyorum. Anlattığınız şekilde gerçekleştirebilir miyim ? Telefonun mevcut android sürümünün herhangi bir eksisi var mıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • ?? kimse yok mu
  • konudan bğaımsız olarak, lollipop ne zmn gelir acaba?
  • Hydronium rom u kullanan var mı ? Tel özelliğinde sorun yaşadınız mı ? Hangisini önerirsiniz ? Xkat ? Hydronium ya da 601 rom u ?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.