Şimdi Ara

nosuBEBEK İÇİN ÇEŞİTLİ SATILIKLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar malum çoğumuzun bu olaydan haberi vardır.Bende insanlık namına elimde bulunan ve benim işime yaramayan çeşitli parçalar satışa sunuyorum.Be satışlardan elde edilen tüm gelirler Gökçen Dede’nin hesabına iletilecektir.Yani sattığım parçalardan bir karım yoktur.Tamamiyle insanlık namına yapılan bir iştir.Umarım sizlerde bana katkıda bulunursunuz bu davamda.Adı geçen şahsı tanımamaktayım.Yeniden söyliyeyim tamamen hayır içindir ve teklif ettiğiniz fiyatları bu topiğe yazın ve o masum çucuğuda düşünerek teklif verin.

PARÇALAR
    1) P2 450 mhz slot işlemci.Sorunsuz ve o/c dur.Orjinal fanıyla
    2) 2-3 adet anakarta takılan usb çoklayıcı.Kelinlikle sorunsuzlar.Usb 2.0 dır.
    3) 1 adet Nokia şarj cihazı 1 yıllıktır.Fakat sadece 1-2 ay kullanılmıştır.Kesinlikle sorunsuzdur.Sıfırı 15 ytl den pahalıdır
    4) 1 adet nokia 5110 cep takozu.Uzunca bir süre kullanılmadı.Belki işine yarayan çıkar.
    5) iki adet kasa fanı.Sorunsuzdur.Sıfırı 4-5 ytl idir
    6) 1 adet Windows 95 Kullanım kitapçığı+orjinal Windows 95 cd si.Active edilmemiştir.
    Yani Microsoft Windows a kayıtlı değildir.İlk kaydı siz yaptırın.Orjinal şifrelidir.
    7) 2 adet Ethernet kartı.Biri sıfır olup kullanılmamıştır.Diğeri kullanılmıştır.Markası
    Davicom’dur.Sıfırı 8-9 ytl idir

8) 1 adet Az kullanılmış ups veya motorsikletlerde kullanılmak üzere yapılmış akü.Tam 7 amper.14 VOLT a ulaşabiliyor.Markası Rocket ‘tir.Sıfırı 25 ytl idir.

9) 1 adet AB GYMNİC Zayıflatma ve form tutma aleti.Kullanılmıştır.Ama gayet temizdir.Kesinlikle Sorunsuzdur ve etkilidir.

10) Bir adet epey eski monitör 10 inch falandır herhalde.Benim işime yaramıyor.

11 Elimde 16 cd lik National Geograpic belgesel cd leri mevcuttur.Orjinalden bire bir çekim yapılacaktır.

12) Elimde GB larca araba videosu bulunmaktadır.Dvd Medyalara kayıtlıdır.10 adet dvd
    Yaklaşık olarak 55 cd falan.

YANLIZ ÖNCE ÖDEME OLUCAK.Ödeme yapıldıktan kısa bir süre sonra ürüne göre kargo yada posta iletisi yapılacaktır.Verdiğiniz fiyatlarda lütfen bonkör olun.Yapılan havalelerde ekran görüntüsü çekilip şahsıma mail yolu ile iletilmelidir.Çünkü hesaba birçok kişi para yatırıyor.Kimin ne yaıtrdığını bulmak zor.

hesap no:0112678-8
    Yapı Kredi
    Gaziosmanpaşa Şubesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpertas -- 8 Haziran 2005, 11:16:55 >

• MSN de bekliyorum bi anda kayboldun yaw ehehe msn e gel bi kaç bişey alıcam hocam
  • arkadaşlar bide bil I Q ders cd leri mevcuttur.isteyen istediği cdleri veya dersi söyler.bi fiyat konuşuruz.ertesi gün kargo ile yolarım.+
    1 adet hiç kullanılmamış arabalar için neonlu su fıskıyesi var Sıfırı 15 ytl idir
  • ark. AB GYMNİC akşama kadar sjsero ya rezervedir.Diğer ürünler aynen devam ediyor.
  • +up
  • up
  • ark. bide 30 gb maxtor hdd var.yanlız sanırım bozuk.yani windowsta gösteremedik.ama biosta görüyordu.Bunuda satılığa çıkardım.Bad sector ve kafa vurma olayı yoktur.Sadece görmemee sorunu var
  • ark. hadi yokmu hiç işinize yarayan parça.
  • ark bide elimde msı 645 ultra model anakart var.Buda görmeme sorunu var.
  • ark ab gymnic sj-sero nicli kardeşimize 15 ytl ye satılmıştır.+bazı hediyelerim vardır.Çok Sağol sjsero
  • Saol kardeşim

herkesin hassasiyetini bekliyorum herkes elinden geleni yaparsa umarım bebek kurtulacaktır saygılarımla
  • sağol kardeşim
  •  nosuBEBEK İÇİN ÇEŞİTLİ SATILIKLAR

nosuBEBEK İÇİN ÇEŞİTLİ SATILIKLAR
  • up
  • kardeş arkadaşımda yardım etmek istiyor nicki kene. msn den gelirsen konuşabiliriz
  • up
  • up
  • hadi arkadaşlar öldünüzmü yaw yarın bir gün sizinde başınıza gelebilir yaw hiç yoktan karşıgında bi kaç cd bekleyerek yardımda bulunun
  • 1-up?
    2-bu arada 10''monitör renklimi ve en son ne olur
    3-16 cd lik National Geograpic belgesel cd leri

bunlara ne istiyorsun

4-hayır işine adult bulaştırma bence sadece kendi düşüncem yinede sen bilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: nasuhbey

1-up?
    2-bu arada 10''monitör renklimi ve en son ne olur
    3-16 cd lik National Geograpic belgesel cd leri

bunlara ne istiyorsun

4-hayır işine adult bulaştırma bence sadece kendi düşüncem yinede sen bilirsin

1 up ı ben de hiç anlamadım harbi
    2 ve 3baba senin gönlünden ne kopuyorsa ve arkadaşla ortak başladık bu işe onun yerine ben cvevap vereyim

4 o bebegin ölmesimi daha iyi adult cd satılarak yaşamasımı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.