Şimdi Ara

## NoSTaLJi SiLkRoaD OnLinE 2004-2005-2006-AraLıK ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
27.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hala daha o manyang canawarlarını arıyorum...(Npc de satılan.Ona vuran bi daha vuramıyodu )
  • quote:

Orjinalden alıntı: _BIG--NUKER_

Detailed Look at Thanksgiving Event and New Pet

Hello. This is Silkroad Online.

Update #1 . Thanksgiving Festival Event

[Event Period]
    11/21/2006 ~ 11/28/2006

[Event Sequence]

1. Upon the defeat of monsters, there will be the random chance of a jewelry box being dropped.
    2. Take the box to So-Ok, who is near the portal in each town, and she will exchange it for an event prize.

[The locations of So-Ok in each town]

[Special Prizes]

1. Gold Dragon Flag(avatar item) with strength+2, intelligence+2 option
    2. Monster summoning scroll different from previous monster summoning scrolls (Monster summoned will depend on the number of members in a party, and the level of the character that used the scroll.)

Update #2. New Rabbit Pet Addition

A new cute and expressive form with the useful and indispensable abilities of the monkey and squirrel, the new pet, Rabbit, will be found exclusively in the Item Mall.

HERKESİ HEYECANA ŞARMIŞTI :D

## NoSTaLJi SiLkRoaD OnLinE 2004-2005-2006-AraLıK ##

NE KADAR GÜZELDİ O GÜNLER ELLERİN DERT GÖRMESİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 30 Nisan 2009; 16:49:11 >

• ben basladığımda babel mi ne yeni açılıordu ve THE_SULTAN_ die bi çar açmıştım oda sallama olmuştu biraz ilk sosumu hatırlıorumda 16 lwl sun sword düştüydü ben satcadum bi taktım aha parlıo:D çok hosuma getti bende taktım sonra elexir die bi şey çıktı sonra örendim ki onla + basılıomus silah güçleniomuş sonram bende shield warıdı :D onla o silaha denedim olmuo bunlar yalan sölüo die gettm npcye sattım:D sonra lwl baya oldu 25 falan dwye gittim bi baktım silahcıda 24 ün silahı elimdeki sunu npcye sattım onu aldım:D şimdik düşünüorumda o zamanlar ne ezikmişim bea:D:D
  • way bea ben bi aralar bu gdf yi 2m e alıp satardım:
  • Bi aralar bilgisayarın başında günlerce manyang keserdik
  • quote:

Orjinalden alıntı: _TimmA_

Bi aralar bilgisayarın başında günlerce manyang keserdik

Aynen öyle kanka :) dersaneye filan gidiyoduk ama kim takıyoduki dersaneyi varsa yoksa silkroaddı günde 5 saat 6 saat beraber silkkroad oynuyorduk valla ama müthişti oyun . İlk earth ghost gördüğümde heyecandan gidip dalmıştım çok küçük diye çok güçsüzdür diye ahhh ahh

• eskiden oyun çok süperdi. şimdi ise off kuwaitliler yüzünden oyun oynanmıyo. heyt be o zaman en fazla 70 lvl vardı. lord yarkan chin tombun oralarda çıkıyodu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkKiller

quote:

Orjinalden alıntı: _TimmA_

Bi aralar bilgisayarın başında günlerce manyang keserdik

Aynen öyle kanka :) dersaneye filan gidiyoduk ama kim takıyoduki dersaneyi varsa yoksa silkroaddı günde 5 saat 6 saat beraber silkkroad oynuyorduk valla ama müthişti oyun . İlk earth ghost gördüğümde heyecandan gidip dalmıştım çok küçük diye çok güçsüzdür diye ahhh ahh

YAKLAŞIK 10 LV DİM. Bİ GÖREV İÇİN DW YE GİDİODUM CHAKJİ WORKERLER VAR KARŞIYA GEÇMEDENBAKTIM ELLERİNDE 1 LV SPEAR VAR Bİ DALAYIM DEDİM

TABİKİ TEK ATTI

• P.S: Resimlerin bir kısmı hatta belki de büyük bir kısmı geçmişte sYnax tarafından paylaşılmıştı , teşekkürler.
  • o kocaman kuşun lvli kaç?
  • internet cafede oynuyordum gunde yarım saat elle kasıordum haha ne gunlerdi
  • eskiler unutulmas
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orjinalden alıntı: splendour.rrr

gold dragon flag 2 int 2 str verir eskiler bilir tibette bi 5-10 tane var yan çarımda ama id-pw sini unuttum

Bizim arkadaş 100 ün üstünde GDF , yaklaşık 500-600 tane rudolph , yine 100 civarı orjinal job kıyafetleri , vs olan çarlarının hepsinin şifresini unuttuğunu söylemişti aylar önce.. Guildçe baya bi üstüne varmıştık :)

şindi eski id pw yazdığım defterimi buldum eldorado ve tibetteki eski stall çarlarıma tek tek girip bakıcam inşallah çıkar birşeyler gdf için server değiştircem nerdeyse

• Ben sparta(new) ken başlamıştım açılır açılmaz doluşmuştuk
  • aynen
  • uzun zaman venice de oynamıştık daha o zamanlar tek tık giriliyodu ne goldbotter ne bot fazla yaygın değildi elixir weap. düşünce havalara uçardık sos nedir bilmezdik :D görev ne anlamazdık glavie olucam die tüm statları açardık glavie yi tutturana kadar xD
  • wersiyon 1.055 :D süper di o günler yha :S
  • Yorumlar için Çok Teşekkürler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auto CAD

Evet Greece açıldıktan 1 hafta sonra ben başladım . . . Ve halen ordayım ve halen ilk Charım ile oynuyorum, Bankamda halen Rudolph'lar mevcut . . .

• hepsini tekrar alıntı yapan arkadas sadece yorumunu yazsa olmuyormu bosuna kotalı arkadaslar zarar görüyor ~.~ neyse..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.