Şimdi Ara

Nostalji oto teyp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, nostalji yapmak için kasetçalar (pioner,sony gibi) oto teypler bakiyorum ancak internette ne kadar baksamda eski nostalji teyblerden bulamadım.acaba bu tür teypleri satan yerler hâla varmıdır ? Cevaplarinizi bekliyorum arkadaşlar......?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence Becker, Nacamichi bulursaniz daha isabetli olur. Malum 2. El alisveris sitelerinde rahat Becker bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hilhan

Bence Becker, Nacamichi bulursaniz daha isabetli olur. Malum 2. El alisveris sitelerinde rahat Becker bulursunuz.

Pioneer veya sony düşünüyorum onlarada 2.el alışveriş sitelerinde temizini bulamadim temiz olanlarda 120-130 fiyatlari var o fiyatlara yeni tip usb,aux lu teypler alınır bu tarz nostalji teyp satan yerler varsa onlardan almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackmanng09 -- 9 Nisan 2017; 10:05:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadımın dediği gibi özellikle Becker oto ses sistemlerinin Kralıdır . O sizin dediğiniz dönemler Mercedes ve BMW marka araçlarda Becker kullanılırdı , Pioneer ,Sony araçlara sonradan monte edilen yani OEM ürünlerdi .84 yılında Almnanyadan getirtdiğim yanlış hatırlamıyorsam 1600 Mark Becker sistemi unutamam , Araçla sattığıma pişman oldum sattıktan sonra .
    Özellikle Tuner katı muhteşemdi . Ayrıca oto sistemi konusunda Clarıon unutmamak lazım .
    150 -200 lira eski kaliteli ,temiz ,çiziksiz ,arızasız cihazlara verilen para çok değil ,yeni nesil kıpır kıpır oynaşan bol ışıklı teneke gibi ses çıkaran cihazlara göre fazlasıyla değer .
  • Aynen üstat, aklımda bir marka daha vardı neydi derken siz yazmışsınız "Clarion" çok yaşayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektürükçü

Üstadımın dediği gibi özellikle Becker oto ses sistemlerinin Kralıdır . O sizin dediğiniz dönemler Mercedes ve BMW marka araçlarda Becker kullanılırdı , Pioneer ,Sony araçlara sonradan monte edilen yani OEM ürünlerdi .84 yılında Almnanyadan getirtdiğim yanlış hatırlamıyorsam 1600 Mark Becker sistemi unutamam , Araçla sattığıma pişman oldum sattıktan sonra .
    Özellikle Tuner katı muhteşemdi . Ayrıca oto sistemi konusunda Clarıon unutmamak lazım .
    150 -200 lira eski kaliteli ,temiz ,çiziksiz ,arızasız cihazlara verilen para çok değil ,yeni nesil kıpır kıpır oynaşan bol ışıklı teneke gibi ses çıkaran cihazlara göre fazlasıyla değer .

Peki bu ürünleri nerde bulabilirim internet dışında,alışveriş sitelerinde kargo olmuyo (sahibinden.com da)

• Becker'ı özellikle Mercedes çıkması oto teyp olarak etrafınızdaki oto elektronik işi yapanlar ya da elektronik tamircilerine bakabilirsiniz. Tahminim mutlaka denk gelir.
  • blackmanng09 B kullanıcısına yanıt
    Görmeden duymadan almayın .
  • Buyrun ,gösterişten uzak Alman ekolu adam gibi adam Becker'ler

https://www.sahibinden.com/otomotiv-ekipmanlari?query_text=becker+teyp
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektürükçü

Buyrun ,gösterişten uzak Alman ekolu adam gibi adam Becker'ler

https://www.sahibinden.com/otomotiv-ekipmanlari?query_text=becker+teyp

Teşekkür ederim , bu tür teyplerin olduğunu bilmiyodum ama bu ilandaki ürünler hem büyük aracıma (Tempra)çoğu uymaz uyanlarında fiyatı pahalı gibi o yüzden sizin dediğiniz gibi clarion lara bakicam biraz araştırdım fiyatları uygun gibi (90-140) clarion bakmaya karar verdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe nedir bilmiyorum ama Pioneer'da carrozzeria serisini bir araştırın. Buralarda nadir görülen seridir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.