Şimdi Ara

s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grup_34 -- 12 Aralık 2021; 16:14:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece norvece odaklanacaksan neden interrail yapiyorsun ki?

• merhaba norveç başlangıçlı interrail yapmıştım.

1.) Norvecin tum guzelliiklerini dolasmak balikci kasabalarina gidip orada balik tutmak istiyorum.Orada kisa bir kamp kurmak istiyorum.Yerli halki nasildir?Sicaklarmi soguklar mi?Misafirperverler midir?
    Norveç halkı çok kaliteli bir toplum. Bir sorun olduğunda gidip sorarsan yardımcı olurlar.

2.)Herkes diyorki cok kabalik oldugumuz icin dost edinemedik bu dogrumu ben tekim , tek yapmak istiyorum orada insanlarla tanismak istiyorum.Tek olunca nasil arkadas yapiliyor ki?
    Ben tek gitmiştim hostellerde kalıcaksan senin gibi birçok kişi oluyor. İngilizce varsa arkadaş edinebilirsin

3.) Ilk buyuk sehirlerde hostellerde kalacagim ve sonra kasabaalrda disarida yatacagim .Tavsiye varmi? Uyku tulumu vs.

Soğuk bir ayda gidersen donarsın.Eylülde gitmiştim soğuktu.Oteller çok pahalı

4.) Giderken kullan at ic camasiri alacagim corabi,atleti vs.yukum hafiflesin.
    Mantıklı bende öyle yapmıştım.Hostelde kalıcaksan bazı hostellerde ücretsiz çamaşır makinasıda var

5.) Otobusler icin kart vs varmi ulasimi biri anlatabilirmi?Ben 1 ay gibi surede kac ulkeyi gezerim?Finlandiyayi cikarayimmi?
    genelde 3 hafta yaparlar.Nerelere gideceksin interrail bileti nerede geçerli ise kendine göre rota çiz.Ne kadar ülke geziceğini sen bilebilirsin biz değil

• s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grup_34 -- 12 Aralık 2021; 16:19:36 >
  • Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim dostum cevaplar icin,Umarim guzel zaman geciririm ve macera olur benim icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: grup_34

Iskandinavya ulkeleri danimarka haric.Az ulke gezmek istememin sebebi ise oralari hatirlamak istemem.Turist gibi 1 gun gezsem aklimda bisi kalmaz.Ben turist degilim.

benim demek istedigim eger bir ulkeye odaklaniyorsan interrail bileti gereksiz. flixbus gibi otobus firmalari yada rynair gibi ucak sirketleriyle daha ucuza gelebilir.

yada ulkesel interrail bileti alarak daha ucuza getirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 23 Eylül 2017; 22:58:22 >
  • Anladim,Hocam benim rotam iskandinav ulkeleri sadece.Simdi neyi tercih etmeliyim?Tren falan guzel olur diye interrail dedim sehirleri gezerim diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: grup_34

Anladim,Hocam benim rotam iskandinav ulkeleri sadece.Simdi neyi tercih etmeliyim?Tren falan guzel olur diye interrail dedim sehirleri gezerim diye.

merhaba hocam.

bu tur için tamamen ne kadar bütçe ayırdınız? ben de aynı ülkeleri gezmek istiyorum o yüzden sordum.
  • helloween kullanıcısına yanıt
    Butce ayirmadim haziranda planliyorum.Sadece harclik icin 1500 euro olabilir.-Yemek,hostel vs.

Couchsurfing kullanacagim cogunlukla.

• Naptın dostum gittinmi anlatda dinleyek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SESSİZDÜNYA -- 5 Ekim 2017; 15:39:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.