Şimdi Ara

Norton Security Premium 10 Aygıt 360 TL/2 YIL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
952
Cevap
37
Favori
73.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben talibim dostuö banka hesap no verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alırım benide yazın

• Bende 10 pc 1 yıl alacağım. 15 tel ye geliyor kişi başı. Bu kampanya bir türlü çıkmadı.

• https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/norton-360-2017-1-yil-3-pc-internet-security-antivirus-305468046

3 PC için 57 lira fiyat var. Lisans anahtarı şeklinde teslim üyeliğinizde aktif edebilirsiniz.

Tane fiyatı 19 liraya geliyor.
  • frkccn kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef haftalar önce satıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

4 yıldır norton kullanıyorum, her yıl 10-12 tl ye alıyorduk. Son 5-6 aydır herhangi bir antivirüs olmadan kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok da lazım değil bana göre antivirüsler.

Usb ile haşır neşir değilseniz ve güvenli bir taraycı ile nereye girdiğinizi biliyorsanız bence de haklısınız. Sanırım artık Ransomware ve siber saldırılar daha revaşta olduğundan klasik virus/trojan temizleyiciler fazla satmıyor.

• arkadaş siz bu fiyatlara nereden buluyorsunuz premiumu ?
    ben yenile dediğimde 1 yıl için 159.99 istiyor
    işin ilginci sıfırdan almaya kalktığımda ise 1 yıl için 139.99 tl. istiyor
    eski abonelere daha ucuza vermesi gerekirken ,bunlar tersini yapıyor
  • Bende 1 hesaba ortak olabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene ben almıştım 10 bilgisayara paylaştırmıştık forumdan. süresi bitti. fiyat çok yüksek çıkıyor bana.

ben de ortak olurum beni de yazın
  • nortonu bilgisayardan kaldırıp ccleaner ile temizlik yapıp ,sitesinden 30 günlük deneme sürümü kurduğumuzda daha düşük fiyatlar çıkıyor
    ayrıca alım yapınca 30 günlük süreyi toplam süreye ekliyor

tabi böylece sıfırdan alım yapmış oluyorsunuz ,diğer türlü kurulu olan norton üzerinden yenilemek istediğinizde çok yüksek fiyat çıkıyor (nedense)
    firmalar eski müşterilerine indirim yapar ,bunlar yeni müşteriye indirim ,eski müşteriye bindirim yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

4 yıldır norton kullanıyorum, her yıl 10-12 tl ye alıyorduk. Son 5-6 aydır herhangi bir antivirüs olmadan kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok da lazım değil bana göre antivirüsler.

en kötü ihtimal Comodo gibi ücretsiz tercihler yapılabilir. internet security ve antivirus olarak 2 tane güzel programı var. ücretli antiviruslere artık hiç gerek yok.

• Android e comodo savungan yükledim. Bayağı profesyonel görünüyor.

Norton 1 cihaz 1 yıl hepsiburada da 29 lira.
  • Bende bir düşündüm şimdi mcafee yi değiştirsemmi daha iyi devammı etsem diye.
    Benim McAfee LiveSafe ninde 45 günü kaldı, 2 yıldır kullanıyorum, geçen yıl 54tl ye yenilemişim, az önce baktım 74 görülüyor, gerçi garip bir fiyat stratejisi var, akşam baksam 154 tl çıkar kesin, kullandığım McAfee® LiveSafe™ sınırsız cihaz özelliği var pc mobil mac vs. bundan devam ederim herhalde, fiyatta iyi geldi. neyse yeni yılı bekleyim şimdilik
  • Yeni lisans alacağım. 2 tanesini ben kullanıp kalan 8 taneyi satmak istiyorum.
    İlgilenenler özelden irtibata geçebilirler.
  • genckutahyali kullanıcısına yanıt
    Ben 1 tanesini alabilirim.
  • 1 tanesini de ben alabilirim.

• @_CarpeDiem_ Arkadaşımıza 1 adet verdim.
    @neo_gokhan Arkadaşımıza 1 adet verdim.
    @alisaidk Arkadaşımıza 5 adet verdim.
    Son kalanı da kendim kullandım.
    Abonelik bitiş tarihi 25-02-2020 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lsezen59 -- 26 Şubat 2018; 11:20:7 >
  • 3 bilgisayar talibim

• 3 adedine de ben talibim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam tenezzül edip attığım mesajı olumlu veya olumsuz cevaplamıyor ya var mı böyle bir şey .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.