Şimdi Ara

Norton 360 hepsiburada 30 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bilmediğim için soruyorum bende bir bilgisayar var isteyen başka arkadaşlarla paylaşabilirmiyiz 10+10+10 gibi
  • Arkadaşlar herkes sadece fiyata odaklanmış. Amacınız güvenlikse eğer bence paraya değil, programın yetenekelrine ve en önemlisi de "Koruma Oranı" na bakmalısınız. Şuan bağımsız olan testlerde ilk 3 sırada olan virüs programları şöyle :

1- Trend Micro Titanium İnternet Security 2013

2- Bitdefender İnternet Security 2013

3- F-Secure İnternet Security 2013

Kaynak :http://www.av-comparatives.org/images/docs/avc_prot_2012b_en.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: huroncu

arkadaşlar bilmediğim için soruyorum bende bir bilgisayar var isteyen başka arkadaşlarla paylaşabilirmiyiz 10+10+10 gibi

Paylasirsin bir bilgisayarda kullanmaya basladiktan sonra obur kalan 2 kullanicininda suresi baslar.o yuzden ayni zamanda kullanacak birilerini bullan gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz önce 114 tü simdi yine 116 olmus aksama 30 olur heralde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

forumda 18 liraya key satan var pek sıcak sayılmaz.

Kim o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firari3004

Arkadaşlar herkes sadece fiyata odaklanmış. Amacınız güvenlikse eğer bence paraya değil, programın yetenekelrine ve en önemlisi de "Koruma Oranı" na bakmalısınız. Şuan bağımsız olan testlerde ilk 3 sırada olan virüs programları şöyle :

1- Trend Micro Titanium İnternet Security 2013

2- Bitdefender İnternet Security 2013

3- F-Secure İnternet Security 2013

Kaynak :http://www.av-comparatives.org/images/docs/avc_prot_2012b_en.pdf

İyi bilinen bir site ama nedense 2012 den beri Symantec Norton ürünleri testlere sokulmamış.

Ben de fırsatı kaçırmıştım ilk seferinde fiyat düşünce haber ver diyince birkaç saat içinde indirim olmuştu.

• Sitede fiyatı şuan 119,30 tl olmuş.
  • GG'den 3 lisanslı Norton 360 aldık 60TL'ye. 3 arkadaş kullanıyoruz.
  • tekrar 30,54 oldu fiyat :D
  • Şu an için gene indirimde,
    Kaçıran olursa indirim düşünce haber ver seçeneğini kullanarak fırsattan haberdar olabilirler.

Ama ben forumd konusu olan şekilde bitdefender yükledim.
    Tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de çok acil antivrüs programı almam gerekli. Şu ana kadar kaspersky internet security kullandım ancak şimdi değiştirmek istiyorum. Bitdefender konusunu arattım forumda ancak bulamadım. Peki bu Norton nasıldır? Ayrıca internet security nin sağladığı avantajları bu 360 ta sağlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jyhun

Şu an için gene indirimde,
    Kaçıran olursa indirim düşünce haber ver seçeneğini kullanarak fırsattan haberdar olabilirler.

Tavsiye ederim

bitdefender konusunun linkini atabilir misn
  • bedava verseler almam Norton

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 13 Şubat 2013; 23:16:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitdefender gayet iyiymiş :) o yüzden sıcak gelmedi 30tl 0,40 kuruşa alınca.
  • Yahu bende bu norton 360 var aynısı olması lazım 3 bilgisayar için. Geçen sene bilgisayar alırken yanında gelmişti Mediamarkt'ta.. Ben kutusunu bile açmadım. İsteyen olursa Ankara'da haftasonu elden vereyim. Ama sadece bu haftasonu elden verebilirim. Onun haricinde Ankara'da yaşamıyorum zaten. İsteyen olursa fiyatı 50 TL. Ben kullanmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: jyhun

Şu an için gene indirimde,

Tavsiye ederim

bitdefender konusunun linkini atabilir misn

bitdefender konusu silinmiş arkadaşlar.
  • indirim bitmiş arkadaş şansa bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahinci83

indirim bitmiş arkadaş şansa bak

Tekrar indirimde, fiyatı bu kadar sık değişen başka ürün yoktur herhalde
  • orhan çok sağol indirimde yakaladım ve aldım ancak şuan ittibariyle fiyat yine çıktı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.