Şimdi Ara

Northgard (2018) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
7.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardes videolardan gordugum kadariyla oyun biraz warcrafta benziyor dogrumudur para vermeye degermi ona gore alicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarbeku

Kardes videolardan gordugum kadariyla oyun biraz warcrafta benziyor dogrumudur para vermeye degermi ona gore alicam

Açıklamamı yazdım konuya bi bak istersen
  • Hocam iş güç derken daldırmışım oyun çıkmış hem de istediğimiz fiyat. Ben de bu aksam çekip yarın tüm gün gömülüyorum. Yorumları yazarım elimden geldiğince
  • oyunu aldım deneyimledim ancak oyun çabuk sıkıcak gibi. 3 el oynadım ve farklı tarzda oynamaya çalışmama rağmen hep aynı şeyler oluyor.
    bana göre artı kısımları;
    grafikler;
    atmosfer;
    oynanabilirlik(çok rahat kontrol edilebilir bir oyun)
    eksileri,
    çabuk sıkması
    harita boyutu çok küçük

şimdilik aklıma gelen bunlar.
    son olarak oyunun daha 40 fırın ekmek yemesi gerek. erken erişimlerden birşey beklemeyip "kütüphanemde olsun, zamanla güzelleşir" diyenlerdenseniz alın kütüphanenizde bulunsun. yoksa az daha bekleyiniz.
  • http://steamcommunity.com/app/466560/discussions/0/135509823658392797/

Türkçe dil desteği için forumda şöyle bi başlık açtım. Daha önce facebook hesabından yapımcılara mesaj atmıştım yeterince ilgi olursa neden olmasın demişlerdi. Oyunu seven takip eden arkadaşlarım konuya +1 veya içlerinden ne geliyorsa yazarsa sevinirim :)

Mediv hocam ilk posta linki koyabilirsen çok iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

http://steamcommunity.com/app/466560/discussions/0/135509823658392797/

Türkçe dil desteği için forumda şöyle bi başlık açtım. Daha önce facebook hesabından yapımcılara mesaj atmıştım yeterince ilgi olursa neden olmasın demişlerdi. Oyunu seven takip eden arkadaşlarım konuya +1 veya içlerinden ne geliyorsa yazarsa sevinirim :)

Başlık dikkatlerini çekmiş, tebrik ederim. Herkes arkadaşlarına haber verirse belki yeterli çoğunluk sağlanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

http://steamcommunity.com/app/466560/discussions/0/135509823658392797/

Başlık dikkatlerini çekmiş, tebrik ederim. Herkes arkadaşlarına haber verirse belki yeterli çoğunluk sağlanabilir.

Imkansız diye birşey yoktur hocam Dil hakkında yapımcılar şöyle bi yorum atmış facebooktan bana.

We haven't looked at extra languages for the moment, but we will during the Early Access, and Turkish is in the top 5!

O forumdan yeterince destek olursak dil desteği kesinleşir.

Baktım aynı forumda ruslar baya yardırmış postun altında +1 diyerek. Hemen altındada Early access bitince rusça yı getireceğiz yazmış yapımcı. Türkçe neden olmasın

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkanDRDYK -- 26 Şubat 2017; 3:36:56 >

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Steam 'de bir durum yazısı yazdım sağolsun arkadaşlar artılıyor.
    Mesajlara şimdi baktım, çok güzel fikir. Yazıyorum başlıga şimdi.
  • huso44 kullanıcısına yanıt
    Haklısın fakat zaten oyunda tek mod var onunla oynuyoruz sürekli. Daha campaign mod bile açık degil. Early access aşamasını atlatması lazım :)
  • Evet 10 saat oynadım ben de bir kaç kelam edeyim.

Öncelikle benim gibi hardcore RTS sevmeyen kişiler için yapılmış resmen. Grafikler, atmosfer ve müzikler çok hoş.
    Oyundaki turn based tarzındaki bölge sistemi bence olumlu, bölgelerde bina kısıtlaması da oldukça önemli. Bazı stratejik noktaları savunma hattı gibi tutup, bazı yerleri üretim merkezi haline getirebiliyorsunuz. Hepsi bir arada olamıyor kısıtlamadan dolayı. Bu bence olumlu bir özellik oynanış bakımından. Onun dışında kontrol edilmesi ve öğrenmesi basit ama çok derin bir oyun değil şu an için. Muhakkak geliştirilecektir zaten. Irklar arası farklar gördüğüm kadarıyla aşırı belirleyici olmuyor gibi. Sadece kurt ırkı saldırıda epey öne geçiyor. Diğer ikisi savunma/üretim ağırlıklı oyun tipi için uygun.

Bir yenilik olarak, Banished' da olduğu gibi vatandaşlarınız her role girebiliyor, bu da bence olumlu bir özellik. Yani scout olarak rol alan kişi işi bittiğinde vasıfsız kalmıyor, gönder ağaç kessin, meyve toplasın (:

Oyun biraz ağır ilerliyor fakat bu da oyunun yapısını düşündüğümüzde çok baymıyor.

Zorlayıcı bir ingilizce gerekmiyor, temel seviyede bilmek yeterli olur ama yine de Türkçe gelse iyi olur. Yani Civilization gibi iyi ingilizce bilmek şart değil yani.

Oyun geliştirildiği takdirde daha iyi hale gelecektir ama bence yine de uzun yıllar oynanacak bir etkisi yapı itibari ile olmayacaktır. Yani stres yapmadan çayımı kahvemi içerken keyifle strateji oynayım derseniz arada girip bir oyun atarsınız. Bunu oyunun durağan yapısı ve stratejik derinliğin fazla olmamasından dolayı söylüyorum.

Ben beğendim arkadaşlar, burada daha önce 30TL mi 60TL mi olacak diye konuşurken 30TL' ye çıkması sevindirdi. Bence yapımcılar doğru bir hamle yaptılar bu fiyatlandırma ile. Umarım emeklerinin karşılığını alırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 1 Mart 2017; 0:37:29 >

• Ufak bi bilgilendirme yapayım keçi klanında her koloniye +1 fazladan bina yapabiliyorsunuz
  • Arkadaşlar mutluluk ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Nelerin arttırıp nelerin azalttığını bir türlü çözemedim tam olarak. Varsa çözen aydınlatırsa sevinirim.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Öncelikle kaynarlar yeterli olmalı. Sonra yapabildigin bi anda şu içme yerlerini kurman gerek. Adını unuttum. O baya mutlulugu arttırıyor. Onları kurup geliştirirsen zaten mutlu oluyolar
  • Brewer diye geçiyor sanırım hocam. Epey çözdüm güzel oyun ama daha çok yolu var. Bakalım üstüne düşerlerse iyi şeyler olacak gibi. Şimdilik steam başarımları için farklı galibiyetlere yöneliyorum
  • The Northgard multiplayer update is available right NOW! Play a match with or against your friends in 1v1, 2v2, 3v3, 2v2v2 or free for all modes!
  • Oyunu unuttunuz herhalde multi geldi aloo
    Unutmadımda şu ara Lineage 2'deyim bi ara tekrar bulaşacam Northgard a :D
  • Beyler zafer kazandık benim açtığım konuya yapımcılar yazmış oyun early access den çıkınca türkçe olacak
    oo hadi hayırlısı, adamsın :D

Bu arada oyun hakkında görüşlerin nasıl
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.