Şimdi Ara

north face trekking bot 214 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
7.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün istanbul beylikdüzü sportive outlet mağazından trekking bot aldım.
    Modeli The North Face Syncline GTX Erkek Trekking Bot
    İnternette piyasa fiyatı 359 tl benim aldığım fiyat 214 tl.
    Bu sporla ilgilenen arkadaşlar varsa uğramalarını tavsiye ederim. ayrıca jack wolfskin,colombia nın ayakkabılarında da indirim var.
    trekking çorap jack wolfskin 29.50 den 19.50 ye düşmüş
    bilginize...

• trekking yapan arkadaşlar için the north face ve jack wolfskin gibi markaların ayakkabılarını hiç tavsiye etmiyorum. colombianın ise hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum. trekking ve dağcılık için malzeme alacak arkadaşlar pm den bana istedikleri soruyu sorabilirler. çünkü hiçte ucuz sporlar değil bunlar. çok para verip verimsiz bi malzeme almak yerine iyice araştırmanızı tavsiye ederim.
  • ben yıllardır north face nin ürünlerini ve jack wolfskin kullanıyorum.birçok arkadaşımda kullanmakta ve gayet memnun.siz ne tarz sıkıntılar yaşadınız bilmiyorum ama amacına uygun ayakkabı almadıysanız farklı kullanımdan sorunlar çıkabilir.2 markada tüm dünyada kullanılmaktadır.bilen ve doğayla içi içe olan kişilerden yardım almanızı tavsiye ederim.colombianın ürünleri north ve jackle karşılaştırılacak klasmanda değildir bence.simyacının elindeki mont-bell de iyi bir ürün değerlendirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmethunlu

ben yıllardır north face nin ürünlerini ve jack wolfskin kullanıyorum.birçok arkadaşımda kullanmakta ve gayet memnun.siz ne tarz sıkıntılar yaşadınız bilmiyorum ama amacına uygun ayakkabı almadıysanız farklı kullanımdan sorunlar çıkabilir.2 markada tüm dünyada kullanılmaktadır.bilen ve doğayla içi içe olan kişilerden yardım almanızı tavsiye ederim.colombianın ürünleri north ve jackle karşılaştırılacak klasmanda değildir bence.simyacının elindeki mont-bell de iyi bir ürün değerlendirilebilir.

tekstilde ben de tnf ve jack kullanıyorum. ve tüm türkiye dağcıları da aynı ürünleri kullanıyor. ama benim yazımı bir daha okursanız o markaların sadece ayakkabılarını tavsiye etmediğimi yazmışım. ben sadece doğayla iç içe olmaktan öte alpinizm ve kaya tırmanışı ile uğraşıyorum. sıradan bir doğa yürüyüşçüsü değilim ve öğrenci olduğum için alacağım bir ürünü aylarca araştırmadan almıyorum. siz belki başka marka kullanmadığınız için o ayakkabılara toz kondurmak istemiyor olablirsiniz ama karşılaştırma yapan insanlardan aldığım bilgiler neticesinde ben bu yorumları yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

quote:

Orijinalden alıntı: mehmethunlu

ben yıllardır north face nin ürünlerini ve jack wolfskin kullanıyorum.birçok arkadaşımda kullanmakta ve gayet memnun.siz ne tarz sıkıntılar yaşadınız bilmiyorum ama amacına uygun ayakkabı almadıysanız farklı kullanımdan sorunlar çıkabilir.2 markada tüm dünyada kullanılmaktadır.bilen ve doğayla içi içe olan kişilerden yardım almanızı tavsiye ederim.colombianın ürünleri north ve jackle karşılaştırılacak klasmanda değildir bence.simyacının elindeki mont-bell de iyi bir ürün değerlendirilebilir.

tekstilde ben de tnf ve jack kullanıyorum. ve tüm türkiye dağcıları da aynı ürünleri kullanıyor. ama benim yazımı bir daha okursanız o markaların sadece ayakkabılarını tavsiye etmediğimi yazmışım. ben sadece doğayla iç içe olmaktan öte alpinizm ve kaya tırmanışı ile uğraşıyorum. sıradan bir doğa yürüyüşçüsü değilim ve öğrenci olduğum için alacağım bir ürünü aylarca araştırmadan almıyorum. siz belki başka marka kullanmadığınız için o ayakkabılara toz kondurmak istemiyor olablirsiniz ama karşılaştırma yapan insanlardan aldığım bilgiler neticesinde ben bu yorumları yapıyorum.

öncelikle benim bu markalarla bir bağlantım ve ortaklığım yok.bende dikkatli okursanız tekstil ürünlerinden bahsetmedim.konu başlığınıda dikkatli okursanız treking bot yazıyor.alpinizim veya kaya tırmanışı yazmıyor.konu itibarı ile farklı şeylerden bahsediyoruz.sıradan bir doğa yürüyüşçüsünün zaten bu markaları almasınada gerek yok. o kadar bütçe ayırana kadar decathlondan daha ucuz ve faaliyetine uygun ayakkabı alabilir.ben türkiye ve dünyadaki çoğu kullanıcının memnuniyetini baz alarak öneriyorum.herkesin ayakkabıdan beklentileri ve kullanma sıklığı kullanılan ortam açısından farklı değerlendirmeleri olabilir.ben kendi bireysel deneyimimi paylaşıyorum.
  • quote:

benim ilanıma da "hafif doğa yürüyüşü için" vs yazmış, saçmalamadan önce biraz daha araştır, senin tavsiye aldıklarının gücü yetememiştir mont-bell almaya, üç satır bir şey okuyup kendini bir halt biliyor sanıp ona buna akıl dağıtma cüretinde bulunanlara ifrit oluyorum üzerine alınma!
  • quote:

trekking yapan arkadaşlar için the north face ve jack wolfskin gibi markaların ayakkabılarını hiç tavsiye etmiyorum. colombianın ise hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum. trekking ve dağcılık için malzeme alacak arkadaşlar pm den bana istedikleri soruyu sorabilirler. çünkü hiçte ucuz sporlar değil bunlar. çok para verip verimsiz bi malzeme almak yerine iyice araştırmanızı tavsiye ederim.

hocam varsa marka tavsiyeleriniz burdan ya da pmden yazsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

benim ilanıma da "hafif doğa yürüyüşü için" vs yazmış, saçmalamadan önce biraz daha araştır, senin tavsiye aldıklarının gücü yetememiştir mont-bell almaya, üç satır bir şey okuyup kendini bir halt biliyor sanıp ona buna akıl dağıtma cüretinde bulunanlara ifrit oluyorum üzerine alınma!

hocam ben tavsiyelerimi sağdan soldan okuyarak almıyorum bizzat klup toplantılarımda alıyorum. ve tavsiye aldığım arkadaşlar bestard top mountain II veya la sportiva makalu ayarında ürün kullanan arkadaşlar. yani güçlerinin yetmemesi gibi durum söz konusu değil. bence siz bi çarşak bandının ya da ne bileyim bi kevların ne işe yaradığını filan biraz bilseydiniz bana hak verirdiniz.

madem ki ürününüzü bu kadar mükemmel zannediyorsunuz keşke benim konuya attığım yorumu sildirmeseydiniz. ve madem ki benim saçmaladığımı düşünüyordunuz keşke gelip burda beni küçük düşürmeye çalışmasaydınız.
  • quote:

hocam ben tavsiyelerimi sağdan soldan okuyarak almıyorum bizzat klup toplantılarımda alıyorum. ve tavsiye aldığım arkadaşlar bestard top mountain II veya la sportiva makalu ayarında ürün kullanan arkadaşlar. yani güçlerinin yetmemesi gibi durum söz konusu değil. bence siz bi çarşak bandının ya da ne bileyim bi kevların ne işe yaradığını filan biraz bilseydiniz bana hak verirdiniz.

madem ki ürününüzü bu kadar mükemmel zannediyorsunuz keşke benim konuya attığım yorumu sildirmeseydiniz. ve madem ki benim saçmaladığımı düşünüyordunuz keşke gelip burda beni küçük düşürmeye çalışmasaydınız.

bir dahaki "klup" toplantınızda arkadaşlarına mont-bell i de sor, bakarsın belki daha henüz o konuya gelmemişsinizdir...
    Çarşak bandıymış, benim ilanıma da yok falan diye yazmışsın, git önce çarşak bandı dediğin şeyin ne olduğunu öğren, ondan sonra benim sattığım botun fotoğraflarına bir daha bak ve ondan sonra bir zahmet artık bilmiş edalarında ona buna akıl satmayı bırak...
    Bir de forum adabını öğren ve yoruma kapalı olan ilana bir halttan anlıyormuşçasına havalara girip baltalayıcı mesaj atma terbiyesizliğinde bulunma...
  • quote:

bir dahaki "klup" toplantınızda arkadaşlarına mont-bell i de sor, bakarsın belki daha henüz o konuya gelmemişsinizdir...
    Çarşak bandıymış, benim ilanıma da yok falan diye yazmışsın, git önce çarşak bandı dediğin şeyin ne olduğunu öğren, ondan sonra benim sattığım botun fotoğraflarına bir daha bak ve ondan sonra bir zahmet artık bilmiş edalarında ona buna akıl satmayı bırak...
    Bir de forum adabını öğren ve yoruma kapalı olan ilana bir halttan anlıyormuşçasına havalara girip baltalayıcı mesaj atma terbiyesizliğinde bulunma...

dağcılığın d sinden anlamayan bir piknikçiye laf anlatmaya çalışmak gerçekten benim hatam hocam haklısınız. siz ticaretinize bakın ve outdry teknolojili ayakkbınızı "profesyonel dağcılık" ayakkabısı olarak yeni heves etmişlere satın. gerçekten hocam hata bende ticaretinizi baltalamamam gerekirdi
  • quote:

dağcılığın d sinden anlamayan bir piknikçiye laf anlatmaya çalışmak gerçekten benim hatam hocam haklısınız. siz ticaretinize bakın ve outdry teknolojili ayakkbınızı "profesyonel dağcılık" ayakkabısı olarak yeni heves etmişlere satın. gerçekten hocam hata bende ticaretinizi baltalamamam gerekirdi

"klup" toplantılarındaki abilerine göster bu fotoğrafı, "ben bunda çarşak bandı yok, anca doğa gezisi yapılır bunla dedim" de sana piknikçi kimmiş tarif etsinler.

• quote:

"klup" toplantılarındaki abilerine göster bu fotoğrafı, "ben bunda çarşak bandı yok, anca doğa gezisi yapılır bunla dedim" de sana piknikçi kimmiş tarif etsinler.

http://img13.imageshack.us/img13/2430/img0319bj.jpg

çarşak bandı budur hocam. laf olsun diye tam tur atılmış lastik bant çarşak bandı değildir. sağlam bi çarşakta o ayakkabıyı kullansanız daha dağa ulaşmadan o ayakkabı parçalanır (zamanında başıma geldi ondan biliyorum). azcık dürüst olun. o ayakkabı şehirdeki taşlardan bile hasar görebilecek bir ayakkabı iken hala yüksek irtifacı dağcısı edalarında bilmişlik taslamayın.
  • quote:

Hah işte senin o lastik bant dediğin şey de tastamam o vibram tabanın ta kendisi, fotoğraf girmedi mi gözüne hala?..
    sen en iyisi birdahaki "klup" toplantınızda abilerine bu başlığın linkini ver, rütbe verirler sana...

hocam belki böyle anlatabilirim derdimi. ben sıkıntıyı lastik kısım yaratır parçalanır diyorum. ve sizin aşşağılamaya çalıştığınız "klup"teki abilerimden bi tanesi K2 tırmanışını zirveyle tamamlayıp bugün ankaraya döndü. o yüzden 3 kuruşluk bilginizi bu konuda sizden bile daha cahil olan insanlara satmaya çalışın.
  • http://www.outdoorhaber.com/vibram-nedir-vibram-taban/

yahu bayağı fikir alışverişinde bulunmuşsunuz.
    sanırım farklı konulara girdiniz.neyse ben kullanıyorum mutluyum

ilk bu yola çıktığımda arkadaşımla likya yolunun hisarönünden başlayıp 5 gün kadar temmuz ortasında yürümek gafletinde bulundum. bende normal bir jack arkadaşımda ise vibram taban the north face vardı. ben yürüyüşüm sonunda tabanda aşınmam fazlayken arkadaşımda tık yoktu.ogün bu gündür vibram tabanı severim.
    bu fırsattan yararlanan dostlar varsa ne mutlu bana.
    zaten amacımız paylaşmak değilmi
  • quote:

hocam belki böyle anlatabilirim derdimi. ben sıkıntıyı lastik kısım yaratır parçalanır diyorum. ve sizin aşşağılamaya çalıştığınız "klup"teki abilerimden bi tanesi K2 tırmanışını zirveyle tamamlayıp bugün ankaraya döndü. o yüzden 3 kuruşluk bilginizi bu konuda sizden bile daha cahil olan insanlara satmaya çalışın.

o lastik dediğin bölüm o tabana bütünleşik bizzat onu yapan (vibram) tarafından yapılmış diyorum anlamıyor musun? (bu arada vibram teknoloji adı değil şirket adı, bunu da öğrenmişsindir nihayetinde, klubune katkıda bulunuyoruz bak ne güzel...) vibram olduğunu nihayet anlayıp kabul ettmişsin bu bir gelişme, sıradaki dersin mont-bell i araştırmak olsun, hadi sana kolay gelsin, benden seni eğiten klube katkı bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simyaci -- 21 Ağustos 2012; 1:45:01 >
  • indirim basliginda karsilikli ukalalik taslayarak egolarini tatmin eden arkadaslara tesekkur ediyorum,

uzun suredir gordugum en keyifsiz konuydu,

umarim kazandiginiz bir slklmLlk dis macunundan memnunsunuzdur
  • tartışmaya gerek yokmuş ki adamın imzasında zaten yazıyor
  • quote:

trekking yapan arkadaşlar için the north face ve jack wolfskin gibi markaların ayakkabılarını hiç tavsiye etmiyorum. colombianın ise hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum. trekking ve dağcılık için malzeme alacak arkadaşlar pm den bana istedikleri soruyu sorabilirler. çünkü hiçte ucuz sporlar değil bunlar. çok para verip verimsiz bi malzeme almak yerine iyice araştırmanızı tavsiye ederim.

hocam öyle dağa falan çıkıcağım yok. ankara soğuğunda giymelik buzda kaydırmayan çok uçuk fiyatlı olmayan bi bot arıyorum.hafif şekilli bişey olsada fena olmaz. şu timberlandlardan giydim dondurdu ayağımı.
  • Trekking icin asolo kullaniyorum. Pro dagccilikta bestard top alpine pro kullandm ama sevmedm millete gececegim yada la sportiva baturo evo 2lerde cok iyi ama duz trekkinge gidicek biri icin tnf dir lafumadir vs cok farketmeyecektir hafif camurlu bir yolda yurumek insanlarin %99 icin trekkingdir firsat cok sicak degil ama kanimca :) daha iyi olsaydi uzakta olmama ragmen bulunsun diye alabilirdm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne gereksiz , sacma sapan bir muhabbet olmus. Fırsatı bildiren arkadasa tesekkurler , fırsatı sacma saban hale getiren arkadasa BANNNN...

Tavsiyem : Profesyonel dag botları alıp , daglarda dag adamı olacagınıza , daha sosyal sporlara yonelin derim.

slmlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.