Şimdi Ara

nöroloji ve beyin cerrahisi arasındaki fark ne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
48.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nöroloji beyinle alakalı poliklinik beyin ve sinir cerrahi ise hem beyin hemde sinirle ilgili cerrahi müdahale gerektiren poliklinik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White1nk -- 21 Haziran 2013; 18:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış bilgi hacı nöroloji sinirle ilgilenmez. Beyin ve sinir cerrahisi sinirle ilgileniyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Nöroloji beyinle alakalı poliklinik beyin ve sinir cerrahi ise hem beyin hemde sinirle ilgili cerrahi müdahale gerektiren poliklinik.

şimdi şiddetli baş agrısı, yutkunurken kafamın kilitlenmesi gibi olaylar için hangisini tercih etmeliyim.

müdahale gerekıyor mu gerekmıyor mu bılmıyorum ki beyin cerrahısınde ıkısıde var ona mı gideyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt__gl -- 21 Haziran 2013; 18:32:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt__gl

quote:

Nöroloji beyinle alakalı poliklinik beyin ve sinir cerrahi ise hem beyin hemde sinirle ilgili cerrahi müdahale gerektiren poliklinik.

şimdi şiddetli baş agrısı, yutkunurken kafamın kilitlenmesi gibi olaylar için hangisini tercih etmeliyim.
    beyın ve sınır daha mı ıyı ?

Baş ağrısı için nörolojiye gitmelisin kardeş.

• quote:

Yanlış bilgi hacı nöroloji sinirle ilgilenmez. Beyin ve sinir cerrahisi sinirle ilgileniyor .

Hadi ya, yanlış biliyormuşum bunca süredir

• nöroloji ilaç yazar öbürü ameliyat yapar. sen nörolojiye gideceksin sakat bir durum varsa onlar seni beyin cerrahiye şutlar
  • sagolun
  • quote:

quote:

müdahale gerekıyor mu gerekmıyor mu bılmıyorum ki beyin cerrahısınde ıkısıde var ona mı gideyım

Kafa kilitlenmesi ne be

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

quote:

quote:

Kafa kilitlenmesi ne be

onu anlatamıyorum işte

yutkunurken ve sonraki 3-4 sanıye arasında gercekleşiyor sanki kafamın içinde dişliler dönüyor ben yurkunurken ve sonrakı 3 4 o dişliler kilitleniyor gibi oluyor

• Türkiyede iyi beyin cerrahı olarak KUTSİ vardı doktorlar dizinden onun dışında var mı ? :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.