Şimdi Ara

Normalleşme planı 4 Mayıs (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Avm ler açılıyor Ama camiler hala kapalı. Şunu chp yapsaydı...
    Bilemiyorum altan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz fazla normalleşme oldu ama hadi hayırlısı

• sonuçları göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_b_68

Avm ler açılıyor Ama camiler hala kapalı. Şunu chp yapsaydı...
    Bilemiyorum altan...
    Güzel tespit

• Maske satışı tekrar başlıyacak mış. Elinize yüzünüze bulaştırdınız tabii Geri vites işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbula gelemezsiniz, çıkamazsınız da, niye? riskli, ama istanbullular AVM ye, berbere gidebilir. Çok güzel
  • xe17 kullanıcısına yanıt
    Bu üniversite sınavını erkene alsalar ne ilk ertelenen tarihe alsalar ne, zaten sistem 2 hafta içinde sonucları okuyabiliyordu eskiden de şimdi gene okur yani tarihi değiştirmenin ösym işleriyle alakası yok. Erkenden bitsin de millet tatile gitsin derdindeler. Universitelere gelince, benim kardeşim 2 hatta 3 araç değişiyor okula giderken, biz yollamayacağız, uzarsa uzasın canından önemli değil.

• Erdoğan ve Bahçeli dışarı çıkıp halkın içinekarışmadıkları sürece normalleştiğimize inanamam.
  • Bütün Avrupa ülkelerinden haftalar sonra TR'de görülen virüs, yine bu ülkelerden önce TR'de yok oluyor.

Çözüm: Günde 3 kere son sesle sela okumak ve sokağa çıkma yasağını 2 saat önce haber vererek insanların ekmek için birbirlerini ezmelerini sağlamak.

Bu metodları deneyen başka ülke olmadığı için diğer ülkeler virüsü asla yenemeyecek.

Çoggh yaşa reyiz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Bu üniversite sınavını erkene alsalar ne ilk ertelenen tarihe alsalar ne, zaten sistem 2 hafta içinde sonucları okuyabiliyordu eskiden de şimdi gene okur yani tarihi değiştirmenin ösym işleriyle alakası yok. Erkenden bitsin de millet tatile gitsin derdindeler. Universitelere gelince, benim kardeşim 2 hatta 3 araç değişiyor okula giderken, biz yollamayacağız, uzarsa uzasın canından önemli değil.
    AYNEN ÖYLE

Haziran sonuna kadar tüm öğrenim işlerini toparlayalım, en azından temmuz ağustos tatil yerleri dolsun turizm geliri olsun diye düşündükleri için yaptıkları aşikar

Böyle bir zamanda

Antalya
    Aydın
    Muğla gibi turizmin lokomotifi şehirlere seyahat yasağı kaldırmaları da bunun bir göstergesi zaten
  • Normalleşme planı 4 Mayıs
  • Arkadaşlar bir sorum var. CHP en son kaç yıl önce iktidar oldu ve AKP kaç yıldır ülkeyi yönetiyor?
  • Battı balık yan gider...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

bayaa normal gözüküyor.
    haddinden fazla normal.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.