Şimdi Ara

normal mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 5 gün önce Almanya kanada vs konsolosluk kapatıyor,bugün 500 senedir görülmemiş yerde art arda yüksek şiddetli depremler oluyor,bilmediğimden soruyorum.normal mii

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ne alaka lan ne alaka

• bi bağlantı olduğundan değil,ilkinin nedeni bilinmiyor.ikinci galiba garip bir şekilde oluyor

• O bölgede bu büyüklükte bir deprem zaten yıllardır öngörülüyor. Fayda biriken strese deprem bilimciler yıllardır medyada dikkat çekiyor

• abi siz DELİRDİNİZ Mİ?

burda komplo teorisi kasacagınıza gidin kan verin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Onlar İstanbul'u vurguladı özellikle
    https://www.sozcu.com.tr/2023/dunya/abdde-turkiye-uyarisi-galata-taksim-ve-istiklale-dikkat-cektiler-7573538/

• olm komplo teorileriyle en çok taştaş geçen insan benimdir belki de fakat abd savaş gemisinin gelmesiyle beraber garip bi süreç başladı ülkede. 900 yıldır kırılamayan fayın kırılması falan enteresan işler geliyor bana. mesela iki gün önce kağıthane'de 3.1 şiddetinde deprem oldu ama kağıthane'de aktif fay yok. orada yaşayan arkadaşlarım ilginç sesler de duymuş depremden önce. birbirlerinden habersiz benzer sesi duyduklarını teyit etmişlerdi. HAARP falan diyemicem tabii ama süreç enteresan geliyor cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bounlukizaraniyor -- 6 Şubat 2023; 17:45:13 >
  • bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt

99 depreminden 2 gün önce gemiyle alakalı durum olmuş yine ne kadar doğru acaba

• bentıpokuyacağım kullanıcısına yanıt

onu gördüm de teyide muhtaç bi bilgi o. ayrıca elinde öyle bi teknoloji varsa istanbul'u dümdüz etmek daha mantıklı geliyor bana. niye doğu ile uğraşılsın ki?

• İlk defa mesut özil aw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sizce koskoca sarsıntıyı yaratacak enerjiyi, denizden karaya; karadan yüzeye yansıtıp 7 buyukluğunde deprem yapacak teknoloji olsaydı şu an bu teknoloji gizli mi kalırdı? Depremler oluştuğunda onlarca atom bombalık enerji de ortaya çıkıyor. Yani öyle bi silahın taşıması gereken enerji ve maliyet çok uçuk. Ayrıca 21.yüzyıldayız neden dunyanın en güçlü ülkesi gizli gizli gidip Hatay'a saldırsın Allah aşkına

• meefes kullanıcısına yanıt

olm ben HAARP olduğunu iddia ettim mi de böyle bir şey yazıyorsun bu yazıya cevap olarak?

Hocam yanlış kişiye yanıt göndermişim. Helal edin. Yukarda gemi vs diye konuşulup ihtimal verilmiş, onlara ithafen yanıt verdim.

bounlukızaranıyor büyük resmi görüyor

• oyun böyük yeen

• Dostlar plakaların hareket edebilmesi için gereken kuvveti celal hocanın dediği gibi basit bir şekilde anlayabiliriz F=ma'dan. m=dV desek, V'yi 150 km uzunluğunda bir fay, derinliği 15 km olarak alsak ortalama ve 0.5 metre ilerlese V 150.000 x 15.000 x 0.5 oluyor. Bunu bir de kaya özkütlesi olan 2.3 ile çarpın (m=dV) ve sonra da oldukça yüksek olan ivme ile F=ma=dVa şeklinde hesaplayın. Böyle bir kuvveti, gerekli enerjiyi dünyadaki herhangi bir aletin üretebileceğini sanmıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bundan 100 sene önce fiberoptik kablolardan bahsetsek yine aynı tayfa çıkar yahut 30 sene önce akıllı arabalar çıkacak desek yine inanılmayacaktir sözün özü böyle bir teknoloji geliştirilebilir ya da geliştirilmiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_Troll_Bükücü kullanıcısına yanıt
    Bilimde bazı şeyler imkansız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.