Şimdi Ara

Normal kamera ve İnstagram kamerası pastellik sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 7 kullanırken böyle bir sorunum yoktu hatta instagram kamerası normal kamera uygulamasından daha güzel ve net çektiği için instagram kamerasını kullanıyordum. Xs aldım ve şu anda durum tam tersi instagram kamerası fotoğrafa bir pastellik uyguluyor tıpkı xiaomi ve huawei kameralarında olan güzelleştirme gibi doğallığı ortadan kaldırıyor. Özellikle aynadan çekilen fotoğraflarda ve selfielerde bu bariz belli oluyor. Bunun önüne nasıl geçebiliriz? Örnek için fotoğraf ekliyorum zaten net bir şekilde belli oluyor göz gezdirince. O zaman normal kamerayı kullan diyecek olursanız haklısınız fakat biliyorsunuz selfielerde görüntüyü ters çevirdiği için kullanışlı olmuyor

Orijinal halini görüntüle yapıp bakınca farkı net anlayacaksınız. Whatsapp kamerasında da bu şekilde

İnstagram

Normal kamera uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn216 -- 25 Haziran 2019; 2:18:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer uygulamalar veri boyutundan kazanmak için kaliteyi düşürüyor. O uygulamaların kameraları da artık standart olarak bu şekilde yani yapabileceğiniz bir şey yok. Picsart yükleyip ters çevirilmiş fotoğrafı normal haline döndürebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

Diğer uygulamalar veri boyutundan kazanmak için kaliteyi düşürüyor. O uygulamaların kameraları da artık standart olarak bu şekilde yani yapabileceğiniz bir şey yok. Picsart yükleyip ters çevirilmiş fotoğrafı normal haline döndürebilirsiniz.
    Doğru söylüyorsunuz ama iPhone 7'de bu sıkıntıyı yaşamıyordum o yüzden kafam karıştı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.