Şimdi Ara

Noluyor lan bu sahada izlediğim Galatasaray bu sene ligi kudurtur (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
5.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • simdi isin yoksa 33 hafta sampiyon olmak icin bekle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünkü maçtan sonra şampiyonlugun garantisini görüp sokaga çıkmayan sampiyonlugu simdiden kutlamayan gs'lilerin taraftarlıgından süphe ederim.
  • inşallah böle devam eder keske UEFA dan elenmeseydik

• Beyler sakin yaa.. Öncelikle koca bir sezonu, sezonun ilk maçı ile değerlendirmeyelim. GS güzel oynadı, umut vaad ediyor ama daha koca 33 hafta daha var.. biraz sakin..

Galibiyeti ve kadroyu tebrik eden BJK'likere teşekkürler..
  • arkadaş hani belhanda 10 numarayı aldı diye haindi bilmem neydi, hani şınaydere ihanet edilmişti.
    hani tudordan td olmazdı.
    bizim taraftar böyle 2 tane maç kazanılsın tüm laflar unutulur.

umarım gs ve bjk çok daha iyi olur da şu aziz belki utanır gider artık.
  • Ortasaha freni patlamış tır gibi önüne geleni dağıtıyor. Özlemişim böyle futbol izlemeyi umarım kalıcı başarıların başlangıcı olur
  • sadece ligi kudurtmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

arkadaş hani belhanda 10 numarayı aldı diye haindi bilmem neydi, hani şınaydere ihanet edilmişti.
    hani tudordan td olmazdı.
    bizim taraftar böyle 2 tane maç kazanılsın tüm laflar unutulur.

umarım gs ve bjk çok daha iyi olur da şu aziz belki utanır gider artık.

keşke sizin aziz (iyi/kötü) sadece sizin takımı etkilese.. maalesef aziz ve demirören gitmedikçe türk futbolu gerilemeye devam edecektir. bir gram bile ilerleme olmaz...
  • 1 - Takım fizik olarak çok iyi hazırlanmış. Beğenmediğimiz Tudor a bu yönden teşekkür etmeliyiz.

2 - Selçuk leşinin olmadığı, dikine oynayan bir cim bom izlemek harikaydı.

3 - Belhanda ya zaman lazım, henüz kapasitesini ortaya koyamıyor.

4 - İnanılmaz coşkulu, takım halinde koşan ve yardımlaşan, ayağında fazla top tutmayan, oynadığı futboldan zevk alan bu cim bom lütfen rüya olmasın.

5 - Allah'ın belası Arda yı getirip lütfen şu takımın kimyasını bozmayın.

6 - Takıma girecek bir iki isimle daha da kaliteli bir kadro olacaktır. tek kulvarda mücadele etmek avantajdır ama keşke şu takım avrupada olabilseydi.

7 - Defanszamanla yerine oturur mu bilemem ama şu anda ilk defa yan yana oynayan bu isimler taş gibiler dedirtmedi. Ama orta saha ve hücuma baktığımda bu takım leblebi gibi gol atar, 100 golün üstüne çıkılırsa şaşırmayın.
  • Jeanne dArc kullanıcısına yanıt
    Maçlarımızı pür dikkat takip ediyorsun derken kardeşim, şuan Galatasaray, Kayseri maçını eleştiriyorsun farkındasın değil mi? :) Hem bunda bir sorun olduğunu da düşünmüyoruz sende bende bir başka takımın taraftarı da istediği maçı izleyebilir. Maçın başında Umut Bulut' un kafasından seken ve Gomisin eline çarpan pozisyondan bahsediyorsan, kasıtlı bir hareket olmadığı için hoca penaltıyı vermedi. Emin ol bi başka hakem o harekete penaltı verseydi medya ve taraftar grupları yanlış karar verdiği için o hakemi topa tutardı.
  • En önemli unsur gol yolları çok.

Geçen sene kim gol atar desen düşün düşün dur.

Bu sene atak yönlü oyuncu çok.

Özellikle ofsayt pozisyonuna bakın, o pozisyonda yasin olsa cahil cahil şut çeker önemli olan takım oyunu böyle hareketleri ne zamandır görmüyoruz.

Sağ beke helal olsun. Adam tam bir profesyonel ve kendine güveniyor. Gomis in de volesi girse idi harika olurdu.

• Reese en son ne zaman yönetim istifa Tudor istifa demiştiniz

• 48 saat öncesine kadar tudor istifa dursun istifa diyorlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

O zaman gs şampi diyebiliriz şimdiden tebrikler

De tabi şu 2 yıl tatmadığınız zevkleri tattınız takımca biz bunlara alışığız

Bence siz uzun zamandır böyle güzel futbol oynamayıp şimdi görünce birden şaşırdınız , geçen senede "Riekering Bey diyeceksiniz" diyordunuz, o yüzden önemli olan bu oyunu bütün sezona yaymak

Daha 2-3 yıl önce Şampiyonlar Liginde Çeyrek final oynamış Real Madrid'e bam bam bam yapmış 4 yıldızlı takımız ,uzun zaman deyince bizden onlarca yıl sonra 2.yıldızdan 3. yıldıza çıkıp hala 4.yıldızdan çok uzaklarda olan takımı diyorsun sandım

Ben ne diyorum sen ne diyorsun, neyse sana istediğin gibi konuşayım ben

Mükemmelsiniz gerçekten kimse sizin önünüzde duramaz bu sezon, herkese 4-5 atıp yollarsınız helal be süper takım oldunuz

Heh işte aferin şimdi gidebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: Injoker

quote:

quote:

quote:

Açmayın her sene şöyle konular, sonra sene sonu bizim bölüme gelip rakibiniz yoktu şeklindeki saçmalıklarınızı çekmek zorunda kalıyoruz.

Her sene? 3-4 sene önce menemen yiyodunuz, 2 sene öncesine kadar 3.lüğe kilitlenmiştiniz la noldu böyle gaza geldiniz siz?

Bişiyler bil de yaz bari ya, tarihte en çok üçüncü olan sensin, bu arada menemen yemedik diyen yok ki al bi daha diyim bak menemen yedik, şimdi pasta yiyoruz ..Sen rakip misin değil misin onu sorduk sene sonu gelip rakibiniz yoktu diyorsunuz da o açıdan.

Ben "tarihte en çok üçüncü olan kulüp Beşiktaş" mı demişim? Ayrıca evet, rakip değiliz. Beşiktaş bizim rakibimiz bile olamaz.

Kelime kelime demene gerek yok sen en çok üçüncü gs olduğunu bil yeter. Rakip değilsen sosyal medyada fb antalya gs alayınız birleşip Beşiktaş'a saldırmazdınız, Beşiktaş'ın pozisyonlarını "didik didik" etmezdiniz..Bak Kayserinin penaltı güme gitti ama konuşan yok. Sen Beşiktaş'ı rakip gör veya görme Beşiktaş'ı ırgalamıyor.

Sizi didiklediğimizden fln degil 2 basarı gördünüz nasıl bu kadar itici bir taraftar oldunuz anlamadım normalde fener taraftarları hep itici gelmiştir ama siz onlarıda geçtiniz yok boyle tavan

• quote:

Orijinalden alıntı: _Khal Drogo_

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Açmayın her sene şöyle konular, sonra sene sonu bizim bölüme gelip rakibiniz yoktu şeklindeki saçmalıklarınızı çekmek zorunda kalıyoruz.

Her sene? 3-4 sene önce menemen yiyodunuz, 2 sene öncesine kadar 3.lüğe kilitlenmiştiniz la noldu böyle gaza geldiniz siz?

Bişiyler bil de yaz bari ya, tarihte en çok üçüncü olan sensin, bu arada menemen yemedik diyen yok ki al bi daha diyim bak menemen yedik, şimdi pasta yiyoruz ..Sen rakip misin değil misin onu sorduk sene sonu gelip rakibiniz yoktu diyorsunuz da o açıdan.

Ben "tarihte en çok üçüncü olan kulüp Beşiktaş" mı demişim? Ayrıca evet, rakip değiliz. Beşiktaş bizim rakibimiz bile olamaz.

Kelime kelime demene gerek yok sen en çok üçüncü gs olduğunu bil yeter. Rakip değilsen sosyal medyada fb antalya gs alayınız birleşip Beşiktaş'a saldırmazdınız, Beşiktaş'ın pozisyonlarını "didik didik" etmezdiniz..Bak Kayserinin penaltı güme gitti ama konuşan yok. Sen Beşiktaş'ı rakip gör veya görme Beşiktaş'ı ırgalamıyor.

Sizi didiklediğimizden fln degil 2 basarı gördünüz nasıl bu kadar itici bir taraftar oldunuz anlamadım normalde fener taraftarları hep itici gelmiştir ama siz onlarıda geçtiniz yok boyle tavan

Tabi cnm menemen yerken forvetimiz sinan kurumuş yedeklerimiz hasan türk iken sevimli gelirdik, o zamanlar meydanı boş buldunuz şimdi gomez, Quaresma Pepe olunca itici olduk. Bak bilader, ister itici bul ister çekici, gram umurumuzda değilsiniz. Rakibimiz de değilsiniz, biz önümüze bakıyoruz, senin.ne yaptığın beni ırgalamıyor. İki sene önce fener, bu sene başakşehir, on sene evvel de sizle sergen attı şampiyonluk geldi, önümüze rakip kimi koysalar önemli değil, sen iste çekici bul ister itici çok da fifi ya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi cnm menemen yerken forvetimiz sinan kurumuş yedeklerimiz hasan türk iken sevimli gelirdik, o zamanlar meydanı boş buldunuz şimdi gomez, Quaresma Pepe olunca itici olduk. Bak bilader, ister itici bul ister çekici, gram umurumuzda değilsiniz. Rakibimiz de değilsiniz, biz önümüze bakıyoruz, senin.ne yaptığın beni ırgalamıyor. İki sene önce fener, bu sene başakşehir, on sene evvel de sizle sergen attı şampiyonluk geldi, önümüze rakip kimi koysalar önemli değil, sen iste çekici bul ister itici çok da fifi ya.

Değişik bir tipsin rakip görmüyorsan (burası baya komik) sizi isterseniz ispanyaya fln alalım neyse de gelip bur da vıdı vıdı biz şöyleyiz biz böyleyiz diyip millete ahkam kesiyorsunuz. Sonrada yok fifi fln ergen misin ?
    Beşiktaş bir Türk kulübü olarak iyi olmasını Avrupa da başarılar almasını isteriz bize de rakip olup güzel maçlar çıkmasını isteriz ama benim anlamadığım ya siz hayırdır ya ne gördünüzde bize ahkam kesebilecek takım ve taraftar profili oldunuz istediğiniz kişiyi transfer edebilirsiniz bir takımın büyüklüğü bunla mı ölçülüyor. Siz ilk önce bizim seviyelerimize bizim şampiyonluk sayımıza ulaşın bnce ondan sonra tartışalım senide kendi forumuna alalım nasıl olsa çokta fifiymiş iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Evimizde maksimum alacağımiz 51 puan var ve 45-48 arası puan toplayacağımızı düşünüyorum bu şekilde oynarsak.

Kesinlikle katılıyorum, 45-48 değil de 65-70 toplar gs iç saha da. Dış sahada da 55-60puan bekliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

biradr umurunda deilsek yallah kendi bölümüne. gelmiş onlarca mesaj atmış konuya bi de umurumda değilsiniz demiyor musun beni bi bülme alıyor.

• Tarafsız olarak yorumlamak izliyorum fanatik Bursasporlu olarak uzun süre sonra süperlig maçı izlerken zevk aldım hatta forumda gıcıklığına Gs yenilecek bu maç falan yazmıştım

Herkes traşı kessin Gs bu sene 1 numaralı şampiyonluk adayı ben Östersunds maçından sonra Gs yine aynı dedim ama yanılmışım bu sene ligin tozunu attırır Selçuk forma yüzü göremez orta saha çok dinamik olmuş zaten Gomise diyecek söz yok adamları sırtına alıp gidiyor çok iyi pivot santrafor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.