Şimdi Ara

Nolan'ın yeni filmi Tenet'ın eleştirileri yayınlandı: 'Eh işte.' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Monacomen sirf sana cevap yazmak icin adam yerine koyup hesap olusturdum bak bence sen git recep ivedik serisini filan izle sirf ters psikoloji mantigiyla farkliyim havasi vermek icin 200 IQ luk beyinlerin projelerine sacma diyorsun pess.Sendeki gibi bir beyininde beni adam yerine koyup koymayacagin pekte onemi olmadigindan takilabilirsin kafana gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morpheus_11

Monacomen sirf sana cevap yazmak icin adam yerine koyup hesap olusturdum bak bence sen git recep ivedik serisini filan izle sirf ters psikoloji mantigiyla farkliyim havasi vermek icin 200 IQ luk beyinlerin projelerine sacma diyorsun pess.Sendeki gibi bir beyininde beni adam yerine koyup koymayacagin pekte onemi olmadigindan takilabilirsin kafana gore

Lan ne kadar arızalı insanlar varmış şu finefili dünyasında. Kendi ortaya çıkmasın deyü yeni hesap oluşturmuş Ajan James Bond bak bak bak. Neymiş, 200 IQ'luk projeleri beğenmeme hakkım yokmuş. Bak bak bak. E o zaman bu IQ rekoru sahibi aynı kişilerin yaptığı Tenet filmini de yalaya yalaya bitirememeniz lazım öyle ya yönetmen aynı yönetmen, danışmanları da aynı, ekip aynı, bu filmi niye beğenmeyenlere sövmüyorsun? Her lafa Recep İvedik vik vik vik. Asıl Recep sizi kovalasın sürü psikolojisinin güdümlü koyunları sizi. Hadee, bürrrüy, bürş bürş, bıırrr, hölöö hölöö. İyi güdülüyorsunuz böyle. Anlamasanız da anlıyor gibi görünelim de 200 IQ'luk sansınlar bizi kafası, he devam öyle 2 IQ verirlerse öp de başına koy.

• mcebi001 kullanıcısına yanıt

Yalnizca karakter diye hicbirsey yok.Elizabeht d.azicik,minnacik tanitilir gibi olmus olmusakimi kadar.Siyahi aktor ne zaman asik oldu e.d.ye belli degil.Mukemmel olayim der iken kendi icinde kaybolmus film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farkettiysen çok kısa bir zaman aralığında geçiyor film,karakterleri uzun uzun anlatmıyor, başroldeki adamın planı oldugu ve zamanın az oldugu ortada o yüzden karakterlerin durumunu ben yadırgamadım..Bir çok kişi aile dramına ne gerek vardı demiş lakin işin içine plandan hariç olayı sokan kadın oldu seyri değiştirdi yani..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.