Şimdi Ara

NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.044
Cevap
65
Favori
518.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternetten aratınca Konya'da 3 bayisi olduğunu gördüm.
    İnşallah en kısa zamanda lastikleri getirirler.
    Nokian için lastik değiştirmeyi erteliyordum.
  • Ali Bey yaz lastiklerinde 195-65-15 ebatlarında üç farklı lastik var.
    Nokian i3
    Nokian H
    Nokian V

Yol tutuş, konfor ve sessizlik açısından hangisini tercih etmeliyim?
    Teşekkürler...
  • İnşallah fiyatları makul ölçüde tutarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencer33

Ali Bey yaz lastiklerinde 195-65-15 ebatlarında üç farklı lastik var.
    Nokian i3
    Nokian H
    Nokian V

Teşekkürler...

Sessizlik açısından hepsi, Nokian H ile Nokian V aynı desene sahip ancak, hız sınıfları farklı...

Tüm talepleriniz açısından ise "Nokian H" en doğrusu olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisaglam

quote:

Orijinalden alıntı: sencer33

Ali Bey yaz lastiklerinde 195-65-15 ebatlarında üç farklı lastik var.
    Nokian i3
    Nokian H
    Nokian V

Teşekkürler...

Sessizlik açısından hepsi, Nokian H ile Nokian V aynı desene sahip ancak, hız sınıfları farklı...

Tüm talepleriniz açısından ise "Nokian H" en doğrusu olacaktır.

Çok teşekkür ederim Ali Bey.
  • merhaba ali bey nokian lastiklerinin türkiyedeki yeni serüveni hayırlı ugurlu olsun.
    umarım bu yeni yapılanma sayesinde nokian lastikleri de diğer lastikler gibi tanınır ve kullanılır.
    size ve formdaki diğer kullanıcılara lastik konusunda bir danışma rica edecektim.
    uzun yıllar araç kullanmaktayım ve hiç bir lastigi 2 yıldan fazla kullanmadım fakat yeni bir araç aldım üzerinde gelen lastik (özür diliyerek markayı yazmak zorundayım) "205-55-16 goodyear nct5 eco türk malı" yorum olarak benim şahsi kanaatim her şeyi ile tam bir felaket ve beni aşırı derecede rahatsız ediyor bu lastik ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum

basta alibeyden ve diğer form dostlarından eger mümkünde bu lastik hakkında görüşlerini merak ediyorum. artık kafamın tası attı ya benmı yanlıyorum yoksa bu lastıklermı cok kotu: ben lastikde konfor (süspansiyon konforu) sessizlik (araç ses yalıtımına destek) ve de güvenlik (ıslak ve kuruda az da olsa karlı zeminde) YARDIM LÜTFENN

• bu baslık altındakı herkes uyuyor galıba :)
  • Ali Bey'in uzmanlık sahası ama ben goodyear vector5 kullanan birisi olarak cevap vereyim.
    Lastikler çok sertti.
    Ben de devamlı kızaklıyordum.
    Bana hiç güven veren lastikler değildi.
    Bu sebeple Allah ömür verirse, artık goodyeardan uzak duracağım.
  • Söylediğiniz lastiği kullanmadım ama bu lastik hakkında da pek olumlu şeyler duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizashi -- 21 Temmuz 2010; 12:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07 note

http://www.test.de/filestore/t200403078.pdf?path=/protected/22/32/317ab2aa-a15b-4119-88f4-5de32404f2f2-protectedfile.pdf&key=949B942796D98F6833061B36E2A417F5B83FCB97

Verdiğiniz linkte Nokianla ilgili bir şey çıkmıyor sanki.
    Almanca bilmiyorum ama kelimeler arasında Nokian göremedim.
    Tercümesini özet olarak yazar mısınız?

• aslında ali bey goodyear hakkında cok bilgisi olmadıgını oncelerde hep belirtmişti ben daha çok form dakı dıger dostlardan yorum beklıyorum yorum yazanlara tesekkurler: slında sıkıntı su arabanın ustundekı lastıklerde yenı kafam karısıyor o nedenle kullanıcı yorumlarını ıhtıyacaım var
    tesekkurler saygılar
  • Orijinalden alıntı: sencer33

Orijinalden alıntı: 07 note

[link]http://www.test.de/filestore/t200[link]http://www.test.de/themen/freizeit-reise/test/Sommerreifen-Sechs-Reifen

Verdiğiniz linkte Nokianla ilgili bir şey çıkmıyor sanki.
    Almanca bilmiyorum ama kelimeler arasında Nokian göremedim.
    Tercümesini özet olarak yazar mısınız?

Bu linki Goodyear nct 5 modelini soran 0007 için vermiştim aslında. Kısaca trocken kuru , nass ıslak performansı oluyor Türkçe. Rakamlar küçüldükçe puanlar yükseliyor.
    Bende lastik almayı sürekli erteliyorum.Nokian h sonbahar gibi normal fiyatlarda kormetal bayilerine gelirse bu modeli almayı düşünüyorum.Adac testleriyle neredeyse birebir aynı olan aynı siteden nokian ın bulunduğu testlerin linkleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizashi -- 21 Temmuz 2010; 23:26:08 >
  • http://www.test.de/themen/auto-verkehr/test/Sommerreifen-Vier-sind-mangelhaft-1653068-1654455/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizashi -- 21 Temmuz 2010; 23:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooo7

merhaba ali bey nokian lastiklerinin türkiyedeki yeni serüveni hayırlı ugurlu olsun.
    umarım bu yeni yapılanma sayesinde nokian lastikleri de diğer lastikler gibi tanınır ve kullanılır.
    size ve formdaki diğer kullanıcılara lastik konusunda bir danışma rica edecektim.
    uzun yıllar araç kullanmaktayım ve hiç bir lastigi 2 yıldan fazla kullanmadım fakat yeni bir araç aldım üzerinde gelen lastik (özür diliyerek markayı yazmak zorundayım) "205-55-16 goodyear nct5 eco türk malı" yorum olarak benim şahsi kanaatim her şeyi ile tam bir felaket ve beni aşırı derecede rahatsız ediyor bu lastik ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum

basta alibeyden ve diğer form dostlarından eger mümkünde bu lastik hakkında görüşlerini merak ediyorum. artık kafamın tası attı ya benmı yanlıyorum yoksa bu lastıklermı cok kotu: ben lastikde konfor (süspansiyon konforu) sessizlik (araç ses yalıtımına destek) ve de güvenlik (ıslak ve kuruda az da olsa karlı zeminde) YARDIM LÜTFENN

Merhabalar, 18-21 Temmuz arası yoktum sorularınıza cevap veremedim...

Söz Konusu lastiğiniz NCT5 genelde araç üreticilerince Goodyear da OEM olarak kullanılan bir modelde... temel şartname değerlerini karşılar ancak daha fazlasını bekleyemeyeceğiniz bir modeldir. Nitekim sizin açınızda da sonuç değişmemiş...

• ali bey hos geldiniz cevaplarınız için tesekkurler size bir sorum daha olacaktı
    benim aracın lastik ölçüleri 205 55 16 bu ölçüleri 205 60 16 veya 205 65 16 yapmamın bana saglıyacagı avantajları ve dezavantajlarını söyliyebilirmisiniz.
    saygılarımlar
  • ali bey selamlar
    nokian lastikler ne zaman satışa sunulacak beklyoruz guzel haberleri
  • Ali Bey, objektif yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Gördüğüm en kaliteli yorumlar lastik konusunda sizde.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.