Şimdi Ara

NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.044
Cevap
65
Favori
518.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, pirelli p1 verde kullananlar varsa lastiğin yol tutuşu( kuru ve ıslak), viraj hakimiyeti, yatma eğilimi nasıl? ve bozuk ve eğimli yollarda arabaya silkeleme fazla yaptırıyor mu? bazı yorumlarda ıslakda biraz zayıf olduğu yönünde ? cevap yazacak arkadaşlar olursa sevinirim.
  • Bugün eline 2 aldım. Crossclimateler çıkınca araba rahatladı. Bir süre kullanıp yorumları yazarım 205 55 16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

Bugün eline 2 aldım. Crossclimateler çıkınca araba rahatladı. Bir süre kullanıp yorumları yazarım 205 55 16
    Slm, nasıl buldunuz ? internetten herhalde ? fiyat bilgisi mümkün mü? bir ara çok merak etmiştim fakat lastikçilerde bulunmuyor.
  • yeni aracın üzerinde 215/55/16 93 h petlas lastik geldi,bende eski aracımdan kalan 205/55/16 91 v nokıan line lastiklerimi heyacanla değiştirdim aracın dahada sessizleşmesi umuduyla , yıllardır nokıan kullanıyordum dolayısı ile başka lastikle karşılaştırma yapamadım, ama şunu açık ve net yazıyorum, petlastan sonra nokıan ları takınca araçta acayip bir yol vibrasyonu ve sesi oluştu, en kısa zamanda petlasları geriye taktırıcam, lastiklerin ikiside 2015 üretimi nokıan 7mm diş var petlasta 5-6 mm diş var ,artık yazlık nokıan falan almam bundan sonra,
  • truva1900 T kullanıcısına yanıt
    Bursada yetkili 2 bayii de aradım birinde vardı 2018in 12. Haftasında üretilmiş 365 lira tanesi. Nette 320ye bile var. Weatherproof satmak istedi aslında ama ben direttim bunda. Zaten 1 takım varmış elinde

• quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

Bursada yetkili 2 bayii de aradım birinde vardı 2018in 12. Haftasında üretilmiş 365 lira tanesi. Nette 320ye bile var. Weatherproof satmak istedi aslında ama ben direttim bunda. Zaten 1 takım varmış elinde
    hayırlısı olsun, güzel lastik fakat pahalı. İlerde yapacağınız yorumlar önemli çünkü bu nokian e line 2 ile çok az yorum var.
  • 195 50 15 weatherproof kullanan var mı? fiesta için 4 mevsim lastik arıyorum

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nokian/WeatherProof.htm

burada genel olarak beğenilmiş.
  • Eline 2 230 40 18 bekliyorum

• andios kullanıcısına yanıt
    efficientgrip performance
  • 2015 caddy için Nokian 195/65 R15 91T WR D4 Kış lastiği uygunmudur yoksa daha farklı model bakmalımıyım? birde yaz kış kullanıma uygunmu lastik?
  • sa 205 55 17 kış lastiği almayı düşünüyorum. Tercihim Nokian . Şu lastiği almayı düşünüyorum sizce alınır mı ? 650tl 2017 üretim

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/nokian-205-55-r17-95v-xl-wr-a4-kis-lastigi-2017-372822323
  • aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    Nerede yaşadığını bilmiyorum, kışı yoğun geçmeyen bir yer ise linki attığın lastiği alabilirsin, internette tanesi 940 TL 2018. Kar kış çoksa WRD4 öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Nerede yaşadığını bilmiyorum, kışı yoğun geçmeyen bir yer ise linki attığın lastiği alabilirsin, internette tanesi 940 TL 2018. Kar kış çoksa WRD4 öneririm.
    Trabzon’da yaşıyorum hocam . D4 ile a4 arasında kaldım

• aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    A4'ü 4 mevsim olarak düşün, D4 ise tam kar lastiği.

• nokian zline kullanıp yorum yapabilecke var mı? 1-2 sende kılcal catlak olsutugunu soyleyen yazılar var nette..

• quote:

Orijinalden alıntı: aspergersendrom01

Trabzon’da yaşıyorum hocam . D4 ile a4 arasında kaldım

Alıntıları Göster
    ikisi de kış lastiğidir,
    4 mevsim felan değil.

wr d4 şehir içi kullanımına daha uygun.
    wr a4 ise şehir dışı, süratli ve performanslı kullanıma daha uygun olarak geliştirilmiş.
    diyelimki iki araç düşünelim,
    birini yoğunlukla şehir içinde kullanıyorsan, polo-corsa gibi wr d4 takarsın.
    diğeri E200 - a6 - s60 felan yoğunlukla şehir dışı kullanılıyorsa wr a4 tercih edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

ikisi de kış lastiğidir,
    4 mevsim felan değil.

wr d4 şehir içi kullanımına daha uygun.
    wr a4 ise şehir dışı, süratli ve performanslı kullanıma daha uygun olarak geliştirilmiş.
    diyelimki iki araç düşünelim,
    birini yoğunlukla şehir içinde kullanıyorsan, polo-corsa gibi wr d4 takarsın.
    diğeri E200 - a6 - s60 felan yoğunlukla şehir dışı kullanılıyorsa wr a4 tercih edersin.

Alıntıları Göster
    wr a4 aldık bakalım nasıl çıkacak
  • WR A4 runflat aldım geçen sene. İstanbul için oldukça yeterli diye düşünüyorum.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    WR A4 kullandım, dişli bir lastik değil, kesinlikle karın az yağdığı yerlerde tercih edilmeli bu yüzden 4 mevsim lastiktir. WRD4 ise tam kar lastiğidir. Mağdur etmez. Zincire falan gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.