Şimdi Ara

NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.044
Cevap
65
Favori
517.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 takım Nokian kullandım eskidiğini görmeden arabaları sattım. Sessiz ve yumuşak ve ıslak performansı iyi bir lastiktir. Dunlop FM800 e de bir bakın derim etiket değerleri A,C,69dB
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

2 takım Nokian kullandım eskidiğini görmeden arabaları sattım. Sessiz ve yumuşak ve ıslak performansı iyi bir lastiktir. Dunlop FM800 e de bir bakın derim etiket değerleri A,C,69dB

CPC5 ile arasinda kaldim.Kislik lastikler wrd4 cok memnunum.Yazliklarida iyi olur dusuncesindeyim.Lastikcideki lasti 2017 20. Hafta.Bir yillik lastik almak da pek mantıklı gelmiyor.Kormetal 1.5 ay sonra 2018 ler gelecek dedi.Yani cok kararsizim anliyacaginiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgr81

Arkadaşlar merhaba.205 55 16 Nokian line lastik almaya niyetim var.2017 20. Hafta uretimi.245 tl.Bu kullanan arkadasla nasil bir lastik bilgi verebilirlermi?

Nokian eline2
    Michelin primacy3
    Bridgestone T001

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

CPC5 ile arasinda kaldim.Kislik lastikler wrd4 cok memnunum.Yazliklarida iyi olur dusuncesindeyim.Lastikcideki lasti 2017 20. Hafta.Bir yillik lastik almak da pek mantıklı gelmiyor.Kormetal 1.5 ay sonra 2018 ler gelecek dedi.Yani cok kararsizim anliyacaginiz.

Hocam 1 yıllık lastik almayın bence, diğer markalarda 2018 üretimi satılıyor.
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Nokian eline 2 205 55 16 ebatinda bulamadim.Zaten pahalli bir lastik.

• zgr81 Z kullanıcısına yanıt
    Line 205/55R16 kullanıyorum. 15 bin km oldu. Hem ıslak hem kuru yolda gayet iyi yol tutuyor. 8 derece var lastik üzerinde. Benim lastik şu an 6. seviyede. 15 bin km'de 2 seviye aşınmış yani. Ben memnunum fakat fiyatları benim aldığım zamana göre çok artmış. Şu an bu fiyatlara alternatifi var mıdır bilemiyorum. Benim aldığımda fiyatına göre çok çok iyiydi.
  • Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    45 bin km bitiyor demekki.Fiyat performans lastiği değil artik.CPC5 265tl.Michelin piramicy 4 350tl.Yani Nokiandan baska ne alinabilir bilmiyorum.Kis lastiğinde hic dusunmeden nokian aldim ancak yaz lastiğinde nokian da catlama problemi oldugu yaziliyor.Kafami karistiran o.

• quote:

45 bin km bitiyor demekki.Fiyat performans lastiği değil artik.CPC5 265tl.Michelin piramicy 4 350tl.Yani Nokiandan baska ne alinabilir bilmiyorum.Kis lastiğinde hic dusunmeden nokian aldim ancak yaz lastiğinde nokian da catlama problemi oldugu yaziliyor.Kafami karistiran o.

Yok hocam en kötü 3. Seviyeye kadar kullanılır lastik. Yaklaşık 75 bin km'ye denk gelir. Onun haricinde dediğiniz gibi f/p değil artık. Diğer bilindik markalarla aynı fiyata ulaştı.

• Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    daha uygun fiyatlı dunlop ve falken var onlara yönelebilirsiniz. Her ikisi de yerli üretim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

quote:

Yok hocam en kötü 3. Seviyeye kadar kullanılır lastik. Yaklaşık 75 bin km'ye denk gelir. Onun haricinde dediğiniz gibi f/p değil artık. Diğer bilindik markalarla aynı fiyata ulaştı.

Hocam ses olayi nasil.Birde dis diplerinde catlama yaptimi sizin lastikler.Konuyu uzatiyorum kusura bakmayin.

• quote:

daha uygun fiyatlı dunlop ve falken var onlara yönelebilirsiniz. Her ikisi de yerli üretim.

Dunlop sert bir lastik deniliyor.Falken bir nebze ondan iyi oldugu söyleniyor.Falkende aklim da işin acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgr81 -- 13 Mart 2018; 23:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

quote:

Hesaplama???
    .
    2 seviye= 15.000 km ise
    8-3 =5 seviye kaç km gider?
    .
    Yaklaşık 40.000 km sonunda 8 den 3 e düşmüş olur.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Pardon doğru. Ben 1 seviye 15 bin dedim diye kalmış aklımda.

Falken ze914
    ve
    Hankook vp3
    Orta direk, kaliteli ürünlerdir.
    Ama benim tercihim primacy4 olur.

https://urun.n11.com/oto-lastik/hankook-20555r16-91h-k125-ventusprime3-2017-tarih-subap-hediyeli-P111374671?cid=604001&gclid=Cj0KCQjw7Z3VBRC-ARIsAEQifZQ_VN51NmkUUCNU9xeUAMPX_GfFkofN0LybpM3Z46DLB-EG_D8qdMAaAssZEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 13 Mart 2018; 23:53:04 >
  • quote:

quote:

Dunlop sert bir lastik deniliyor.Falken bir nebze ondan iyi oldugu söyleniyor.Falkende aklim da işin acikcasi.

Dunlop sert değil, sert olsa almazdım, özellikle araştırdım.
  • Nokianla fiyat olarak hemen hemen ayni.Nokian lineden ne artisi var acaba.

• Arkadaşlar bugün Nokian line lastikler tabesi 240 tl den aldim.Kişlik Nokian dan cok memnundum.Yazliklar dan memnun olup olmadigimi zaman gosterecek artik
     NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgr81 -- 15 Mart 2018; 23:4:28 >
    Aldığınız lastik hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

Aldığınız lastik hangisi?

Nokian line 205 55 16

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.