Şimdi Ara

nokian civili lastik serbest mi yarım metre karda gidiyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> nokian civili lastik serbest mi yarım metre karda gidiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1777 Mesaj

https://youtu.be/KGmcegAfAD0

hakkapelitta 7 civili lastik sitesinde var alsak sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Çivili lastik takılamaz diye bir kural yoktur bence Zincir yol için daha yıpratıcı iken çivili lastik takılamaz diye bir kural olması da mantıksız olurdu. Resimlerine bakınca ucu sivri olmayan gömülü çivi gibi birşey zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100
  • Binbaşı
    1398 Mesaj
    bildiğim kadarı ile bu lastikler asfaltta iyi tutunmuyor sadece zorlu kar/buzlu koşullarda iyi performans alırsınız.
    erzurumun yüksek kesimlerindeyseniz mantıklı fakat büyük şehirlerin çoğunda ana yollar açık. istanbulda 3 gün yerde kar kalmıyor :)
    |
    |
    Çividen ziyade tahliye kanallarının şekli ve derinliğinin daha etkili olduğunu düşünüyorum.
    Babamın aracında hankook çivililer vardı, ekstrem durumlar haricinde pek etkisi yoktu, anormal durumlarda da sınırlıydı yapabildikleri.şu an nokian wrd4 kullanıyor, kar yağınca görecez marifetlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Emir -- 23 Kasım 2016; 15:29:55 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.