Şimdi Ara

Nokia XL Almalımıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 800 veya zorlarsam 900 liraya kadar telefon istiyorum ama bütçeyi zorlamamak için 600-750 ideal gibi geliyor telefonda.Dün vatan'a gittim telefon bakmak için lumia bakıyordum aslında adam ordan bana Yeni çıkan X serisinin 5 inçlik XL modelini önerdi.Daha teknosaya falan gelmemiş sadece vatanda var yeni gelmiş diğer mağazları temmuzun ilk haftası gelecekmiş.X serisinin baya sattığını söyledi bana bu bana önerdiği cihazın 2 mp ön kamerası 5 mp arka kamera led flaşlı android ve Windows Phone'muş ikisinide destekliyor uygulamada.elim a aldım gayet güzel telefon kamerası 5 mp ama sanki 15 mp gibi çekiyor.hızlı Bedava navigasyon varmış 768 mb ram var çift sim kart diğer özelliklerine buradan bakabilirsinizhttp://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/nokia-xl/ ama kararsız kaldım ne kadar olsa yeni bir işletim sistemi ve iyimi kötümü karar veremiyorum bu iyi değil diyorsanız bunla aynı fiyat veya biraz daha pahalı aşşağı yukarı veya bundan daha iyi bir lumia veya başka bir telefon önerirmisiniz bana samsung s3 mini falan diyorlar ama kullandım hiç ısınamadım s3'e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi always strike -- 29 Haziran 2014; 14:06:50 >

• Hiç bulaşma x serisine, madem lumia istiyorsun 820 al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia x serisi çöp
    s3 mini çöp<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 29 Haziran 2014; 14:21:41 >
  • alma kardeşim, moto g bak discovery bak nokia alma
  • F/p ürünü istiyorsan Moto G'ye bak.
  • NOKIA XL İyiye benziyor beğendiyseniz almanızı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zannedersem nokıa x serisine güncelleme vermiyeceğini söyledi (http://www.technopat.net/2014/06/25/nokia-x-buyuk-guncelleme-almayacak/)
    lumia 820 veya 920 düşünebilirsin
  • up
  • teknoloji mağazasında ki adamların doğru söylediğini görmedim
  • up
  • s3 mini çok güzel telefon bence. hala iş görür. ayrıca discovery alabilirsin gayet güzel telefon. o çöp diyenlere bakma sen hayatında eline alıp kurcalamamış discoveryi ama çöp diyor :))
  • Moto g al o fiyata en iyisi

• bencede moto g al bütçeyide zorlamaya gerek yok al en az 2 sene kullanırsın
  • upup
  • Son tercihin xl olsun.
    moto g m l ve sp bakabilirsin.
  • Nokia 820 mi 920 mi Moto gp mi yoksa sony sp mi ?
  • Nokia nın yeni çıkan android telefonu x2 ye bak istersen daha üstün bir telefon lumia istersen 820 al çok iyi telefon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: always strike

Nokia 820 mi 920 mi Moto gp mi yoksa sony sp mi ?

xperia sp nin ekranı biraz soluk eğer sorun etmezsen tabiki sp.eğer sorun ederim diyorsan moto g
  • upupupup
  • quote:

Orijinalden alıntı: always strike

upupupup

Nokia XL ısınamadıysanız Samsung GRAND NEO var yine 5 inç boyutunda

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.