Şimdi Ara

Nokia X6 stokları satışa çıktıktan 10 saniye içinde tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia X6'nın Çin'de tanıtılmasından bu yana bir haftadan kısa bir süre geçmesine rağmen, akıllı telefonun satışlarında rekor yaşandığı belirtiliyor. Raporlara göre cihazın Çin'de satışa sunulduktan 10 saniye sonra stoklarının tükendiği açıklandı. HMD Global satış rakamlarını açıklamadı ancak bu sayının 700 bin adet olduğu ifade ediliyor.

Satışlar HMD Global'in iştahını kabarttı

Nokia X6 tasarım olarak amiral gemisi sınıfında olsa da, teknik özellik bakımından orta sınıf bir cihaz olarak değerlendirilebilir. Akıllı telefonun her ne kadar Çin pazarına özel olarak üretilmesi düşünülmüş olsa da, HMD Global yaptığı anketlerle Nokia X6'nın tüm dünyada piyasaya sunulmasına karar vermişti.

Telefonun Çin'deki başarısı göz önüne alındığında, HMD Global'in iştahının kabarmış olduğunu söylemek yanlış olmaz. Cihazın diğer pazarlara ne zaman geleceğine dair henüz net bir bilgi olmazken, Nokia X6'nın 30 Mayıs'ta Çin'de tekrar satışa sunulacağı açıklandı. Akıllı telefonun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil.

• Klasik bi çin fıkrası, inanılmaz telefon üretilmişmiş çıkar çıkmaz 5 10 saniyede bitmişmiş. 5 yıldır heralde aynı olay tekekrrür ediyor
  • He he bizde yedik.

• Bu tür haberleri hiç sevmiyorum.

• Haber sayesinde 10 saniyem heba oldu.

• Çin'li kardeşlerim, ekmek yerine telefon yemekteler...
  • 10 saniyede 700 bin adet mi ? CSB
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Aynısını düşünmedim değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek ki Androidci çocuklar ısınmak için pantolonlarına işemiyorlarmış...

• Ekmek falan galiba.
  • 11 sn olsaydı inanırdım.
  • BUDA buda 10saniyede bitiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 22 Mayıs 2018; 14:1:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.