Şimdi Ara

nokia x3-02 touch hakkında soru (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
5.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ekran hakkında yorumlarınızı bekliyoruz kullanan arkadaşlar memnun musunuz görüntü kalitesi ve hassasiyet nasıl ???
  • Uzun kararsızlıklardan sonra kız arkadaşıma geçen hafta İzmir Forum Nokia Shopta son kalan cihazı 420/10 olarak aldık. Hatta ödemeyi yaparken bi kaç kişi daha cihazı soruyodu elimde görünce umutsuz gözlerle bakakaldılar

Beyaz renk. İnce zarif dizayna sahip. Bende yukarıda satan arkadaştan almayı düşünüyodum ama anlaşamadık şimdilik. kamerasından pek bişey beklemeyin. Otofokus - flaş yok , makro yok. Ses kalitesi güzel. Dış sesi gayet yüksek. Wifi çekimi güzel. Yazılımsal ufak tefek eksiklikler var bu segmentte ilk cihaz oldugu için. Ekran hassasiyeti resistive ekranlar içinde iyi.

Kutu içeriği zayıf. Usb kablosu ve hafıza kartı çıkmıyo. Bu cihazda Usb Otg var. Yani ara kablo kullanarak cihaza Usb bellek takabiliyoruz. Ama kabloyu nerden bulucam bilmiyorum.Bilen varsa haber versin. Pilide çok uzun gitmiyo gibi geldi bana 860mah dı sanırım. Çok fazla kurcalayamadım ilk görüşlerim bunlar. Bu fiyat segmentinde iyi bir cihaz.

• elimde siyah orjinal silikon kılıfı mevcut kullanılmamış sıfır ambalajda 10 lira isteyen mesaj atsın
  • Arkadaşlar bu telefonda internet paylaşımı (mobil erişim noktası) var mı?
  • Bluetooth üzerinden yapabilirsin videosu varhttps://m.youtube.com/watch?v=kfpGoXnA5p0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.