Şimdi Ara

Nokia X2 / 5Mp - 2.2' - 81 gr - Led Flash

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
63
Cevap
0
Favori
21.105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> Nokia X2 / 5Mp - 2.2' - 81 gr - Led Flash
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: manevra67

daha yüklemedim ben.o siyah ekranlı saat bizde de o şekilde geliyor.bir de ben güncellemeyi bulamadım.4.80 olarak gösteriyor sitede.rapid e yada hotfile e atsan çok iyi olur.

Kardeş sitede güncelleme 4.80 yazıyor. ama güncelleme dosyasını indirip güncelle yaptığın anda Serverden 4.90 yazılımını bulup kuruyor. Sitede öyle yazdığına bakma sen güncelleme yazılımını indir. Güncelleme yaparken zaten senin telefonun sürümü 4.80 der 4.90 yüklemek istermisiniz diye sorar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOB_FARUK06 -- 18 Kasım 2010; 11:48:08 >
    |
    |
    aradaki tireyi kaldırın
    http://hot-file.com/dl/83625112/a2e3c96/nokia_X2_kamerasnda_fotolar.rar.html
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manevra67 -- 24 Kasım 2010; 17:53:50 >
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Vatan' da baya iyi şu an fiyatı. Alsam mı kararsız kaldım.
    |
    |
    muzik telefonu.guzel ses veriyor.biraz uzun bi telefon ama cok hafif.kamera cok da iyi deil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    248 Mesaj
    konuşurken karşı tarafın sesi nasıl geliyor ? gürültülü ortamlarda rahat duyuluyor mu????
    birde mavi beyazını alan kullanan var mı , plastik kalitesi nasıl mesela ben x3 ü gördüm mükemmel de x2 yi bilemiyorummmm umarım aynıdır.
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    gurultulu ortamda rahat aliniyor ses.bende kirmizilisi var guzel.plastigi icin ne diyebilirim bilemedim kenarlarda o o kadar onemli bisi deil.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    beyler şimdi bu X2 de autofokus özelliği yok mu?
    |
    |
    |
    |
    Sahadan uygulamasını yükleyebilen varmı bu telefona? Uygulamayı indirmek için girdiğimde "Bu sayfayı görebilmek için lütfen TURKCELL hattınız ile Wap veya Internet erişim noktası ile giriş yapınız" diye uyarı çıkıyor. Hattım turkcell zaten. İnternet ayarınıda yaptım.
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    485 Mesaj
    daha 1 saat önce aldım..gayet hoş görünümlü sesi mükemmel bir telefon..kamera benim için önemli değil.8 mp samsung var zaten..ama yinede gündüz kaliteli çekiyor...şu usb kablosu olayı uyuz ..çıkmıyor kutudan..bide onamı para vercez...
    |
    |
    AMD FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz MSI 970 GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 XFX R9 280X D. Dissipation Edition GDDR5 3GB 384Bit 8 GB KİNGSTON X2 1333 Mhz DDR3 DUAL KIT 2 TB WD 7200 RPM 32MB CACHE HUNTKEY APFC HK700 W
  • Er
    3 Mesaj
    Bu TeLeFonDa 4 HoparLör War Ama 2 si Çalısıyo NeDen 4 ünüde Açmayı Bilen warsa Yardım EtSin ARKaDaŞLaR....
    |
    |

Orijinalden alıntı: BOB_FARUK06

quote:

Orijinalden alıntı: MAD_TRAMP

Arkadaşlar, Autofocus nedir? farkı ne? bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz ben bilmiyorum da?

Kardeşim Autofocus bir cep telefonu kamerasının faklı uzaklıktaki nesneleri net çekebilmesi anlamına gelir.
    Örneğin resimlerdeki gibi
    Autofocus özelliğine sahip kamera ile çekilmiş bir fotoğraf

Autofocus özelliği olmayan kamera ile çekilmiş bir fotoğraf

Alıntıdır..
    Burdanda Autofocus hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
    http://mobilyazilar.blogspot.com/2009/01/autofocus-nedir.html

Herhangi bir cihazın AF özelliği ile çekilmiş üstteki resim. Ama hangi cihaz? Onu sorgulamak lazım. Bu Cihazda da AF özelliği yoktur. Aklınızın bir köşesinde bulunsun.
    |
    |

CominGSoon

• Çavuş
    52 Mesaj
    Beyler..

Bu telefonda, ekran koruyucu olarak saat ayarlıyorum ama tuş kilidi aktifleştikten sonra bi süre saati gösterip, sonra ekranı komple karartıyor.

Ben istiyorum ki hep saat görünsün.

Bunu nasıl yaparım?

Sağolun şimdiden.
    |
    |

Orijinalden alıntı: cynext

Beyler..

Bu telefonda, ekran koruyucu olarak saat ayarlıyorum ama tuş kilidi aktifleştikten sonra bi süre saati gösterip, sonra ekranı komple karartıyor.

Ben istiyorum ki hep saat görünsün.

Bunu nasıl yaparım?

Sağolun şimdiden.

Ekran Amoled değilse bu özellik yoktur. Zira olmaması mantıklı çünkü deli gibi şarj yer.
    |
    |

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
    Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

• Er
    1 Mesaj
    mart ayından beri kullanıyorum.
    gündüz fotoğraf kalitesi süper.çok net çekebiliyor ve çözünürlüğü yüksek.ama gece çekimlerinde ve flaşlı çekimlerde kalite beklemeyin.
    müzik kalitesi çok iyi.ses yüksekliği herhangi bir ortamda kendini ispatlıyor.
    ayrıca üretildiği malzeme (özellikle arka kapak) size güven veriyor.çok sağlam
    mesaj yazmak başlangıçta biraz zorlasa da alıştıktan sonra akıcı bi şekilde yazabiliyorsunuz.mesajlarda oturum özelliği de büyük bi artı.
    fotoğraflarınız telefonda bile çok net.fotoğraflarınızı zamana göre grup halinde gösterebiliyor.ve az da olsa üstünde değişiklikler yapabiliyorsunuz.
    oyun ve wap bağlantısı kullanırsanız batarya çok çabuk bitiyor.ama müzik dinlemekle bataryayı hiç zorlamazsınız.
    herhangi bi sorun yaşamadım şu ana kadar.
    kutunun içinden (nokia'dan aldım) kulakiçi kulaklık,şarj cihazı,2gb hafıza kartı çıkıyor.bağlantı kablosu çıkmıyor gerçeksin çok da gerek yok.micro SD ile her işi görebilirsiniz.
    |
    |

• Yarbay
    5514 Mesaj
    telefonun sar değeri nedir arkadaşlar yalnız bunun üç çeşidi var bataryanın altındaki rm kodu kaçtır telefonun 618,709,717?
    Telefonu Elinize aldıgınızda Çok dandik ve ucuz Bi telefon gibi gelebilir çünkü: bu telefon %80 Doğada Geri çözülen maddelerden üretilmiştir Kutusuna kadar...Ve sadece 81gr oldugu için Kuş gibi hafif bu yüzden kalitesiz hissine kapılabilirsiniz ama tam tersi......

Ayrıca Telefonun Yeni sürümü geldi en kısa zamanda Güncellemenizi tavsiye ederim...
    |
    |
    hocam anlattığınıza göre telefon çok güzel. ben de almayı düşünüyorum ama bir yerden bataryasının cok iyi olmadığını duydum. mesela ben günde 200-300 arası mesaj atıyorum. bu şekilde kullansam kaç gün şarj etmeden kullanabilirim acaba? siz kullandığınız için sormak istedim. Şimdiden teşekkürler..
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Canlı Tv izle
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.