Şimdi Ara

Nokia Software Update Nasıl Kullanılır!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 3110 classic var. telf.a güncelleme yapmak istiyorum. nokianın sitesinden Nokia Software update programını indirdim-kurdum. güncelleme yapıcam ama telf. güncellenince inglizceye dönermi yoksa aynen türkçemi kalır. Ben kendim güncellediğim için garanti kapsamından çıkarmı. Bide güncellemeye başladığım zaman program bana hangi sürümün telf. yükleneceğini gösteriyormu. yani telf. dakiyle aynıysa boşa yapmıyım diye.

• benim NokiaN95.4shared.com adresine gir, ordan benim anlatımım var ama sakın ha sakın N95 kodu girme kendi cihazının kodunu bul onu yaz
  • kod yazılacak bir yer ben göremedim kardeş. neden bahsettiğini anlamadım.
    Resimli anlatımın çok güzel olmuş .saolasın.
  • hmm sende nss yok doğru sen düz devam et o zaman
    dediklerime bakma resimli anlatıı takib et
  • sorması ayıp nss nedir?? (kusura bakma çok soru sordum kardeş.) :D ONA GÖRE İNDİRCEMDE ORDAN .
    Telf. güncelleyince tr mi yoksa ing mi oluyor. önemli bi konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkabisrem -- 24 Eylül 2007; 11:48:09 >
  • işte sorunun cevabı senin sorunda var
    nss cihazın kodunu deiştirerek türkçeleştirmeye yario nemesis service suite açılımı
    ing olursa nssyi kullanacan
  • yani güncelleyince ingilizce olması yüksek ihtimal. ing. kesinmi acaba. siz güncellemeyapaken kendi telf.nuza ing. mi oluyor.
  • normalde olmuyo ama olursa kodu deiştirip yeniden yüklüos
  • benim oldu diyelim telf. türkçeleştirme kodunu nerden bulcam.
    bide seni verdiğin siteden nss anlatımını indiremedim. 1. indirince 2. sini vermiyo. bana özelden bi yere upload yaparmısın.
  • nası yani anlamadım biras bekle 15sn izin vericektir

kodu arayıp bulman gerekio
  • tamam kardeş saolasın. codu nerden bulcaz bilmiyorum ama bakıcaz artık.
    çok tşk.
  • reca ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.