Şimdi Ara

Nokia Pureview 808 video inceleme '41MP Kamerası ile ilk ve tek!' (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
2
Favori
44.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müzik,mikrofon ve kamera için telefon alcaksanız düşünmeden alabilirsiniz bunu ama oyun,program vs de sizin için çok önemliyse boşverin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

Lumia 920 den önce çıktığı için olsa olsa en fazla 11 mp dir.Reklam görüntüleride kesin nikon veya canon dslr makinalarla çekilmiştir.

yuh artık sen baya bir geriden takip ediyorsun anlaşılan. o çamur atma aşamasını çoktan geçtik. Cihazın ana konusunu bulup örnek resimleri inceleyin.

Arkadaşım N8 in plajda yukarıdan çekilen bir videosunu izleyip n8 almıştı, ama kamera şimdiki 8 mplik kameralar kadar bile değildi.Lumia reklamında yakalanmasalardı aynı adilik lumia serisinde de olacaktı.Kamerasının mpne bakıp nokia alıyorsan hata ediyorsun demektir söylemek istediğim bu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Lumia 920 den önce çıktığı için olsa olsa en fazla 11 mp dir.Reklam görüntüleride kesin nikon veya canon dslr makinalarla çekilmiştir.

yuh artık sen baya bir geriden takip ediyorsun anlaşılan. o çamur atma aşamasını çoktan geçtik. Cihazın ana konusunu bulup örnek resimleri inceleyin.

Arkadaşım N8 in plajda yukarıdan çekilen bir videosunu izleyip n8 almıştı, ama kamera şimdiki 8 mplik kameralar kadar bile değildi.Lumia reklamında yakalanmasalardı aynı adilik lumia serisinde de olacaktı.Kamerasının mpne bakıp nokia alıyorsan hata ediyorsun demektir söylemek istediğim bu.

Burada hiç kimse reklama bakıp telefon almaz.Hangi marka ve model cihaz olursa olsun reklama bakıp cihaz alıyorsanız zaten herkoşulda suçlusunuz.İnternet gibi artık evrensel bir teknoloji bulunmakta.Bir çok örnek fotoğrafta var.O laf attığınız nokia 808 gerçekten rakipsiz kamera özellikleri var.Bir akıllı telefonda olabilecek en muhteşem kamera ve xenon flash bulunmakta.Ve kabul etmeliyizki konu akıllı telefonların kameraları olunca nokia gerek n8 gerek n82 ve en son nokia 808 ile büyük fark attı.Bir çok telefonda bırakın xenon flashı kamera düğmesi yok.Bu konuda nokia ya hele hele reklamları yüzünden laf atmanız gerçekten çok abest kaçıyor.Ayrıca nokia 808 tanesi 15mb yer tutan 38mp koleksiyonu yapın diye ortaya çıkmadı.Sonuçta o yüksek megapiksel olmasa kayıpsız zoom ve en az noise hedefide olmayacaktı.Bu noktada evet megapikseline bakıyoruz.

Nokia lumia 920 vadedilen düşük ışık ve ois ile dark atmaya devam ediyor.Tabiki daha ufak sensörle daha az noise ile fotoğraf çekemezsiniz.En azından şimdiki teknoloiji buna izin vermiyor.

• Üşenmedim, yorumları okudum. Ya arkadaş; biz nasıl cehaletin hüküm sürdüğü bir toplum olmuşuz, popüler olanı övmeye ne kadar merak salmışız akıl alır gibi değil. İnsanlar bari sayfanın başındaki videoyu bir izler de öyle yorum yapar. Şu sayfadaki yorumların çoğu mide bulandırıcı şekilde cahilce.

• Cep telefonunun Hava atma ve s.dik yarıştırma aracı olduğu toplumlarda böyle yorumlarında olması normaldir he deyin geçin..
  • 808 tek seferde kesintisiz olarak kac dakika video kaydı yapabiliyor sayın inceleme yapan DHci arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

808 tek seferde kesintisiz olarak kac dakika video kaydı yapabiliyor sayın inceleme yapan DHci arkadaşlar...

disk formatı fat32 olduğuna göre en fazla 4 gb'lik video çekebilir sanırsam. oda 45 dk felan civarıdır.
  • mrb 808 aldım cok pişman oldum hiç te güzel degil 41mp cekmiyor zaten fazla donuyo eksisi cok tavsiye etmem

• Arkadaslar on yuz kamerasini nasil aciyoruz ? aradim taradim bulamadim yardim ederseniz sevinirm...
  • Arkadslar telefonun on kisim kamerayi nasil aciyoruz?

• Bence 808 Nokia N8'in upgrade versiyonu olmus. N8 kullanip ta telefonunu yenilemek isteyenler veya yaninda hem fotograf makinasi hem de cep telefonu tasimak istemeyenler bu telefonu tercih edecektir. Yapilan onemli bir algi hatasi var. Symbian Belle Fp2'yi daha onceki Symbian surumleriyle karistirmayin. Belle surumu ile isletim sistemi tarihinin en stabil ve akici halini aldi. Tarayici olarak Opera Mobile yukleyip kullanabilirsiniz. Flash destegi vs. konularina html 5'ten sonra girmeye gerek yok. Youtube ve izlesene.com gibi bazi sitelerin videolarini izleyebilirsiniz. Internet baglanti hizi kesinlikle tatmin edecektir. 41 MP'e ne gerek vardi diyen arkadaslari da anlamak mumkun degil. Bunu Samsung Android icin yapsaydi adamlar yapmis derlerdi de baska birsey demezlerdi. Rekabet her zaman tuketicinin isine yarar. Nokia bu modeli ortaya koymasaydi kimse Android telefonlarda 8 MP'den daha yuksek degerde bir kamera goremezdi onumuzdeki birkac yil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem telefon hem resim cekeyim direnlere göre bir cihaz.gercek pikseli veriyor.ama 38 pikselde zom yapamıyorsunuz.cektikten sonra görüntüyü büyütebiliyorsunuz görüntü kaybı olmuyor.görüntü sensörü(fotoğraf ve video kalitesi için önemli olan) kompak makinalarda (500-700 tl arası satılan) 4 kat daha sensör büyüklüğü var.buda daha net resim demek.işletim android olsa daha cok satabilirdi.1080p videosuda iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fear Dot Com

Arkadaslar on yuz kamerasini nasil aciyoruz ? aradim taradim bulamadim yardim ederseniz sevinirm...

scam programını kurarak açabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

mrb 808 aldım cok pişman oldum hiç te güzel degil 41mp cekmiyor zaten fazla donuyo eksisi cok tavsiye etmem

kendi yazılımı ile en fazla 38 mp scam yada camerapro kurup 41.5 mp foto çekebilirsiniz

• Bununla cekilen fotografların oldugu ana konu falan varsa link verebilirmisinizbeyler merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

Bununla cekilen fotografların oldugu ana konu falan varsa link verebilirmisinizbeyler merak ettim

tablet.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=58151491&p=1#58151491

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

Bununla cekilen fotografların oldugu ana konu falan varsa link verebilirmisinizbeyler merak ettim

tablet.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=58151491&p=1#58151491

Sağolasın

• Ne zamandir nokia almak istiyorum ama alamiyorum once 4 telefon degistirdim her degistirdigimde ilk basta nokiaya heveslendim ama sonradan androide dondum sirf yazilim yuzunden nokia adam akilli bi yazilim alabilseydi telefonlarina suanda liderdi wm8 i de orta seviye cihazlara veremiyor android olsa nokialiktan cikardi zaten ama wm8 biraz orta seviye cihazlara gelse cok acaip satis yapar bir de nokia kalitesi var nokiadaki malzeme kalitesini hicbir markada gormedim adamlar tank gibi telefon yapiyor n8 mesela ama digerleri boyle degil nokia ozletti kendini.

• müzik var kamera muhtesem radyo var gerisine ıphonda zaten doydum kvk lı zaten kayıttan düşme gibi bi durumda yok çok beyendim tank gibi bi sağlamlıkta işimi görür fazla fazla

• Bana göre, tuş kilidindeyken kamera çekim tuşunun direk resim çekmeye geçmesi anlık resim çekecek olanlar için harkulade bir özellik.
    Yemişim anduruiti...
    proğram yükleniyormuş zart zort. görende hack sancak sizi.
    yok kamerası 41 depilmiş 38 miş avatar filminin 2. sini mi çekceksiniz sanki.
    He ağırdır ona amenna. diğer özelliklekri tatminkar.
    İlk fırsatta nasip olursa alcam isterse iphone 8 versinler değişmem.
    ayrıca. saate bakmak için bile yani en basit işlem.
    onun için bile çoğu teefonda tuş kiidini açmak zorunda kalıyorsunuz.
    bunda ise en azından ekranda görünüyor.
    Kısacası alana hayırlı olsun. almayana cevap vermeye bile gerek yok

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.