Şimdi Ara

Nokia oyun odaklı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akıllı telefon üreticilerinin yeni modası güçlü donanıma sahip oyun odaklı cihazla geliştirmek. Xiaomi, Asus, Razer ve ZTE'den sonra Nokia'nın da bu furyaya katılacağını söyleyebiliriz. Zira şirketin Twitter hesabından oyuncu telefonu ile ilgili 10 saniyelik bir video paylaşıldı.

Modeli henüz belli değil

Şirketin resmi Hindistan twitter hesabından paylaşılan 10 saniyelik video, bazı oyun sahnelerini ve arkasından da ışık detaylarıyla belirginleştirilmiş bir akıllı telefonun ana hatlarını gösteriyor.

Nokia'nın, Samsung'un Fortnite oyununu ilk olarak Galaxy Note 9 kullanıcılarına sunmasına benzer bir proje yapabileceği de sızan bilgiler arasında. Şirket cihazın detayları ve modeli ile ilgili henüz bir bilgi vermiş değil. Diğer detayları öğrenmek için önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak olan sızıntıları beklemekten başka bir çaremiz yok.

• way bey eski günler geldi aklıma
    Nokia oyun odaklı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 19 Eylül 2018; 16:27:35 >
  • Haydi bakalım. Ucuz olmayacağı kesin gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya iyi güzelde böyle telefonlara değecek oyun yok oyun. Bu oyun telefonlarını alanlar ne oynuyorlar acaba merak ediyorum. PUBG ve Fortnite mı?

• Fiyat performans telefonu olarak 4.299 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulur artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya anlamıyorum şu oyun telefonu kafasını
    bence yeni nesilin "gamer" veya "gaming" yazan şeylere koşa koşa gitmesinden dolayı böyle şeyler oluyo
    sanki telefonda maksimum ne oynanabilir ki ya

onun yerine nokiadan kamera odaklı bi cihaz bekliyorum, 1020 ,808 pureview zamanlarını istiyoruz
  • Nokia N Gage büyük bir atılımdi. Bugunkü Vita'dan daha cok desteklenmisti. Fakat donanimsal olarak DS' den bile kötüydü.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

way bey eski günler geldi aklıma
    Eğer yeni çıkacak telefon "n-gage" adı altında çıkıp bir de kutu içeriğinde oyun konsolu eklentisi ile gelirse zıplama yaşar derim ben!
  • Umaarım Adı tekrar NGage olur :)

• SHADOW kullanıcısına yanıt
    Telefonda nasıl keyif alıyorlarsa artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

ya anlamıyorum şu oyun telefonu kafasını
    bence yeni nesilin "gamer" veya "gaming" yazan şeylere koşa koşa gitmesinden dolayı böyle şeyler oluyo
    sanki telefonda maksimum ne oynanabilir ki ya

onun yerine nokiadan kamera odaklı bi cihaz bekliyorum, 1020 ,808 pureview zamanlarını istiyoruz
    5 Pureview Zeiss kameralı Nokia 9 yakında çıkacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.