Şimdi Ara

Nokia'nın yeni iş telefonu: E72 (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.861
Cevap
20
Favori
694.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isikdeniz

arkadaşlar slm ben bugun itibari ile vodafone 25 tl lik pakete geçtim ancak internet bağlantılar her iki seçenek asla olmasına, sürekli bağlantıyı kesmeme rağmen kendiliğinden nete bağlanıyor. Etkin bağlantılardan Vodafone Interneti seçip bağlantıyı kes dedikden sonra bir bakıyorum tekrar bağlanmış konuyu geriye dönük okudum ancak tek gördüğüm asla seçenekleriydi.

Arka planda çalışan herhangi bi program yok değil mi?
    Örneğin Whastapp
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

arkadaşlar slm ben bugun itibari ile vodafone 25 tl lik pakete geçtim ancak internet bağlantılar her iki seçenek asla olmasına, sürekli bağlantıyı kesmeme rağmen kendiliğinden nete bağlanıyor. Etkin bağlantılardan Vodafone Interneti seçip bağlantıyı kes dedikden sonra bir bakıyorum tekrar bağlanmış konuyu geriye dönük okudum ancak tek gördüğüm asla seçenekleriydi.

Arka planda çalışan herhangi bi program yok değil mi?
    Örneğin Whastapp

Yok çalışmıyor, şöylede bir durum söz konusu bakiye sorgulamasında dakikalrca açık olmasına karşın bir mb kaybı söz konusu değil, sanırım yalnızca şarj skıntısı yaşatacak bu durum bana.

• Kvk ısrarla telefonun kutusuz geldiğini , elemanların özellikle bunu not aldıklarını söylüyorlarmış.Kargoyla da görüştüm "biz poşetledikten sonra açamayız, açılırsa hakkımızda işlem yaparlar" diyor.Topu birbirlerine atıp duruyorlar anlıyacağınız.Bu arada telefonun garantiye illa kutuyla gönderilmesine gerek yokmuş.
    Bize kapalı poşette gelen tüm ürünleri kabul ediyoruz dedi görevli

Kapak değişimi talebim ise onaylanmış,gerekli parçanın siparişi geçilmiş.Sadece arka kısmındaki batarya kapağı(metal kısım) değişmeyebilirmiş.Beklemedeyim..

O değil de klavyeli telefona alışmışım , tuşlu da zorluk çekiyorum.

Acaba belirtsem beyaz kapak takarlar mı ?
  • Arkadaşlar Dokunmatik Ekranlı telefon almayı düşündüğümden Kayseri Park AVM de bulunan Nokia bayinden alınan Nokia E72 Satılık. Garantisi devam ediyor. Aynı yerden alınan 29 TL değerindeki Araç Şarj Aleti Hediyedir. Toplam fiyatı: 499 TL Ürünün garantisi devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

Arkadaşlar Dokunmatik Ekranlı telefon almayı düşündüğümden Kayseri Park AVM de bulunan Nokia bayinden alınan Nokia E72 Satılık. Garantisi devam ediyor. Aynı yerden alınan 29 TL değerindeki Araç Şarj Aleti Hediyedir. Toplam fiyatı: 499 TL Ürünün garantisi devam ediyor.

hocam ben beyaz e 72 yi bloototh kulaklık ile 290 a aldım çizik yok arkadaşımdan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

Arkadaşlar Dokunmatik Ekranlı telefon almayı düşündüğümden Kayseri Park AVM de bulunan Nokia bayinden alınan Nokia E72 Satılık. Garantisi devam ediyor. Aynı yerden alınan 29 TL değerindeki Araç Şarj Aleti Hediyedir. Toplam fiyatı: 499 TL Ürünün garantisi devam ediyor.

hocam ben beyaz e 72 yi bloototh kulaklık ile 290 a aldım çizik yok arkadaşımdan aldım

bence bu telefonun sıfırının değerı bu cıvarlarda olmalı,bugunku aklım olsa gıdıpte 650tl'ye bu aletı almazdım,seklı semalı guzel,sarjı uzun gıdıyor dıye aldık işte

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Kvk ısrarla telefonun kutusuz geldiğini , elemanların özellikle bunu not aldıklarını söylüyorlarmış.Kargoyla da görüştüm "biz poşetledikten sonra açamayız, açılırsa hakkımızda işlem yaparlar" diyor.Topu birbirlerine atıp duruyorlar anlıyacağınız.Bu arada telefonun garantiye illa kutuyla gönderilmesine gerek yokmuş.

Kapak değişimi talebim ise onaylanmış,gerekli parçanın siparişi geçilmiş.Sadece arka kısmındaki batarya kapağı(metal kısım) değişmeyebilirmiş.Beklemedeyim..

yaa bu tarz ınsanlara sınır oluyorum,hayatta baskasının ahını almamak lazım,sımdı o adamlar senın ahını aldılar,alaksız gıbı gorunsede ıllakı baslarına bır musubet gelecek,
    yada işlerı ters gıdecek,

ve maalesef uzulerek soyluyorum kı bu teorıme gore sende bırısını bu dunyada uzmussun kı,senınde telefonunun basına senın kontrolun olmadan boyle bır vukuat gelmıs

• 2 ay önce sıfırını 550 Liraya almıştım. Şıklığı, sağlamlığı ve kullanım koalaylıkları ile bir çok muadiline göre parasını fazlasıyla hak eden, nadir bir cihazdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Kvk ısrarla telefonun kutusuz geldiğini , elemanların özellikle bunu not aldıklarını söylüyorlarmış.Kargoyla da görüştüm "biz poşetledikten sonra açamayız, açılırsa hakkımızda işlem yaparlar" diyor.Topu birbirlerine atıp duruyorlar anlıyacağınız.Bu arada telefonun garantiye illa kutuyla gönderilmesine gerek yokmuş.

yaa bu tarz ınsanlara sınır oluyorum,hayatta baskasının ahını almamak lazım,sımdı o adamlar senın ahını aldılar,alaksız gıbı gorunsede ıllakı baslarına bır musubet gelecek,
    yada işlerı ters gıdecek,

ve maalesef uzulerek soyluyorum kı bu teorıme gore sende bırısını bu dunyada uzmussun kı,senınde telefonunun basına senın kontrolun olmadan boyle bır vukuat gelmıs

Hatırlamıyorum. İstemeyerekte olsa yapmış olabilirim.

Onlar içinse ahın çokta önemli olmadığına adım gibi eminim

• E72 cihazım ile konuşma sırasında karşı tarafın sesi çok kısık geliyor; siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz ?
  • Şu Dünyadaki En Büyük Gururum Nokiaya Elimi Bile Sürmemem

Eve Sokmam

• gönderilen mesajlarım artık kayıtlanmıyor.. neden olabilir? nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

gönderilen mesajlarım artık kayıtlanmıyor.. neden olabilir? nasıl düzeltebilirim?

Mesajlar/Seçenekler/Ayarlar/Diğer - Gönderilen mesajları kaydet seçeneğini Evet yapın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-DN

E72 cihazım ile konuşma sırasında karşı tarafın sesi çok kısık geliyor; siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz ?

salak nokıa yazılımcılarının mı yoksa salak donanımcıların mı hatasıdır bılemıyorum ,hadı muadılı oldugu rakıp telefonları gectım,onlardan zaten kısık cıkartıyor sesi,ama bır oncekı surumlerınden e71'den e63'den de mı ses kısık yapılır.

bu kadar dangalaklık olur,ama hata bence bızde ,gercı ben test sonuclarını gorseydım hayatta almazdım da,işte aldıktan sonra gorduk...

speaker phone test;e72 de ses ortalamanın altında maalesef,kulağının içine sok anca oylee,ben oyle yapıyorum

http://www.gsmarena.com/nokia_e72-review-422p4.php

• quote:

Orijinalden alıntı: Kontrol M

Şu Dünyadaki En Büyük Gururum Nokiaya Elimi Bile Sürmemem

Eve Sokmam

yaa ınsan bır an bosta bulunuyor,6300 ımı sesı kısık cıkıyor konusanları duyamıyorum dıye halama vermısım,yepısyenı ıken,ne dıye gıdıp bır daha nokıa alıyorsun demı

hata hata,eskıden yaptıgı basarılı telefonlar ıle bır alıskanlık olusturmus işte,6100'ı 3,5 sene kullandım,1203'u 4 senedır kullanıyorum ama akıllı telefon nokıanın ısı değil almayacağım bır daha.

forever samsung

• Merhaba;
    Önceden ovi mağazaya yada yüklediğim uygulamalara wlan dan bağlanabiliyordum fakat şimdi yeni sürüm yüklendikten sonra mağaza ve uygulamalara direkt olarak operatör servisinden bağlanıyor ve wlan dan bağlanamıyorum.Ben wap servisinden bağlanmak istemiyorum aradım taradım hiçbir şekilde wlan dan bağlanamıyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen yardım bekliyorum.
  • quote:

quote:

E72 cihazım ile konuşma sırasında karşı tarafın sesi çok kısık geliyor; siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz ?

salak nokıa yazılımcılarının mı yoksa salak donanımcıların mı hatasıdır bılemıyorum ,hadı muadılı oldugu rakıp telefonları gectım,onlardan zaten kısık cıkartıyor sesi,ama bır oncekı surumlerınden e71'den e63'den de mı ses kısık yapılır.

bu kadar dangalaklık olur,ama hata bence bızde ,gercı ben test sonuclarını gorseydım hayatta almazdım da,işte aldıktan sonra gorduk...

speaker phone test;e72 de ses ortalamanın altında maalesef,kulağının içine sok anca oylee,ben oyle yapıyorum

Bilgilendirme için teşekkürler. Sizce E72 fiyatına - 600 TL'ye yani - alınabilicek en mantıklı cihaz nedir ?

• Bu telefonu ikinci kez kullanıyorum, sesle ilgili bir sıkıntı hiç yaşamadım. Gürültülü ortamlarda her cihazda olduğu gibi bunda da sıkıntı yaşanması normaldir, ama sessiz ortamlarda sorun yok.

quote:

Yeni sürümü ben de yükledim ve her bağlanmak istediğinde mutlaka soruyor, değişiklik olmadı.
    Web, Yer İmleri, Ayarlar, Genel den Erişim noktasını ayrıca Menü, Ayarlar, Bağlantı, Hedefler den İnternet ayarlarını da kontrol et istersen...

quote:

Orijinalden alıntı: yke23

Merhaba;
    Önceden ovi mağazaya yada yüklediğim uygulamalara wlan dan bağlanabiliyordum fakat şimdi yeni sürüm yüklendikten sonra mağaza ve uygulamalara direkt olarak operatör servisinden bağlanıyor ve wlan dan bağlanamıyorum.Ben wap servisinden bağlanmak istemiyorum aradım taradım hiçbir şekilde wlan dan bağlanamıyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen yardım bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Bilgilendirme için teşekkürler. Sizce E72 fiyatına - 600 TL'ye yani - alınabilicek en mantıklı cihaz nedir ?

valla cok da fazla telefon pıyasasını bılmıyorum,kelın ılacı olsa demısler ya,boyle memnun olmadıgım tercıhler yapmazdım.ama samsung bana makul gozukuyor,
    samsung dokunmatık kullandım 6300 ıle bunun arasında bır donem,dokunmatık ekran bana gore değildi,onun dısında temel kullanımda bır sorun yasamamıstım,
    bence samsungun dokunmatıklerıne yanı galaksı serısıne yonelebılırsın,ama eger benım gıbı dokunmatık sıkıntı olur dıyenlerdensen,gene samsungun bu tarz klavyelı telefonları var onlar olabılır.

blackberry demıyorum,zıra forumdas gokmay blackbery'den e72'e gecmıs yanı e72den daha kotu blackberry'nın muadıllerı

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla cok da fazla telefon pıyasasını bılmıyorum,kelın ılacı olsa demısler ya,boyle memnun olmadıgım tercıhler yapmazdım.ama samsung bana makul gozukuyor,
    samsung dokunmatık kullandım 6300 ıle bunun arasında bır donem,dokunmatık ekran bana gore değildi,onun dısında temel kullanımda bır sorun yasamamıstım,
    bence samsungun dokunmatıklerıne yanı galaksı serısıne yonelebılırsın,ama eger benım gıbı dokunmatık sıkıntı olur dıyenlerdensen,gene samsungun bu tarz klavyelı telefonları var onlar olabılır.

blackberry demıyorum,zıra forumdas gokmay blackbery'den e72'e gecmıs yanı e72den daha kotu blackberry'nın muadıllerı

Siz beni yanlış anladınız sanırım, ben E72'den memnunum, ihtiyaçlarımı karşılayan bir clhaz sadece sizin fikrinizi merak ettim. E72 bence fiyatına göre güzel clhaz piyasada 600 TL'ye bu cihaz kadar dolusunu ben bulamadım; daha önce Samsung Genoa kulladım ama dokunmatik telefondan memnun kalmadım. Her şeyi geçtim pil ömrü muazzam ama şu bir gerçek artık Nokıa'nın işletim sistemini değiştlrmesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.