Şimdi Ara

Nokia'nın yeni iş telefonu: E72 (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.861
Cevap
20
Favori
694.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heathrow(+)

onemlı degil ama baya heveslenmistim dogrusu :) hocam o sizdeki facebook uygulaması snaptu'nun facebook uygulaması olmasın? Bi ara mobil sitenin asagısında indirme linki vardı snaptu facebook uygulamasının...

Ta kendisi. Snaptu sürümünü indirmek için mobil siteden giriş yapıp en alttan indirmek yetiyordu. V1,0,0'ı falan yüklemeye gerek yoktu yani burda anlatıldığı gibi. Bi ara ben de indirdim kurdum duruyor telefonda. Bence de çok sağlıklı bir uygulama değil zaten. Olmayan bildirimleri mesajları falan gösteriyor.
    Kaldı ki şu anda bu sürüm de indirilemiyor sanırım facebook'un mobil sürümünden.

quote:

Orijinalden alıntı: moral83

e72 icin resmi twitter uygulaması var mı ? Ve bu foursquare ne ise yarıyor ? Facebook veya twitterda yerimi paylasabiliyor muyum ?

Resmi bir twitter uygulaması bildiğim kadarıyla yok. Ovi Store'da "tweets60" diye bi şey var. Bi ara denemiştim fena uygulama değil hani. Deneyebilirsiniz.
    Foursquare ise dediğiniz gibi yerinizi paylaşabiliyorsunuz. Lokasyon bazlı bir sosyal ağ kendisi. Foursquare'den gerekli facebook ve twitter uygulamalarını da kurarsanız güncellediğiniz konum bilginiz otomatik olarak facebook ve twitter hesabınıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 30 Temmuz 2011; 9:25:03 >

• @PHI
    Tweets60ı indirdim ama pek begenmedim, nimbuzz daha iyi bence. Foursquareyi indirdim konumumu da gosteriyor fakat nasıl paylasacagımı bilemedim. Gerekli uygulamalar diye bahsettiklerinizi nasıl yukleyebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

arkadaşlar bu navigasyon konusunda napcaz ben kafayı yiyecem vallahi 10-15 dakika bekliyorum hala gps bekleniyor yazıyor artık sıkılıyorum da kapatıyorum bunun bir cözümü yokmu ?

öncelikle ndrive ı tavsiye ederim onu kurmalısın,çok artısı var ovi ye göre.sonra
    bulunduğun yerde önemli.eğer açık alansa tarla gibi düşün,yüksek hiçbişey olmayan yer,o zaman telefonu sabit bırakıp bekleyeceksin.
    eğer etrafında bina falan varsa ,çanak antenler ne tarafa çevriliyse o tarafı görecek şekilde telefonu yine sabit düz bir zemine koy ve bekle.
    bunların haricinde internet paketin varsa,oda az bi kb ile buluyor,örneğin ben internet paketim olduğunda ayarlardan şebekeyi açıyorum 1 dakka olmadan buluyor ve sonrasındada şebekeyi kapatıyorum,sonra yine ücretsiz devam

• Facebook linki mobil sürümde geldi.facebook 2.02 sürümünü yüklemek için Berkay arkadaşımızın verdiği 1.00 sürümünü yüklemenize gerek yok.Facebook kendi sayfasını devamlı güncellediği için linkleride kaldırıp güncelliyor.ana sayfanın altında linki göreceksiniz.bende bağlantı hatası veriyor,giremiyorum.bi deneyip paylaşırmısınız,iyi bişeye benziyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya.77 -- 30 Temmuz 2011; 18:08:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

arkadaslar usb den 1amper ile sarj etsek cihazi zarar gorurmu?(arac sarj cihazi)

orjinal olmayan dandik 2liralık şarj aleti kullanımını tavsiye etmiyorum.amperlerine güven olmuyor.
    seninki 1 amperde kaç volt.5.7 nin üzerindeyse cihazı gümletirsin hele birde usb"yse
  • arkadaslar eyuporal kullanıcı adlı hesap yerine artık bu hesaptan devam ediyorum, yabancı degilim yani, iyi forumlar. :)
  • beyler ben cihazımı sattım blackberry aldım nokiadan kurtuldum allah sizide kurtarsın telefonla uğraşacam adam edicem diye her birimiz birer profesör olduk allah hepinizi kutsasın başka bir konuda görüşmek üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 31 Temmuz 2011; 1:45:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya.77

quote:

arkadaslar usb den 1amper ile sarj etsek cihazi zarar gorurmu?(arac sarj cihazi)

orjinal olmayan dandik 2liralık şarj aleti kullanımını tavsiye etmiyorum.amperlerine güven olmuyor.
    seninki 1 amperde kaç volt.5.7 nin üzerindeyse cihazı gümletirsin hele birde usb"yse

belkin 1a 5v usb cıkıslı :)
    ama usb den sarj olmuyor alet
  • quote:

quote:

quote:

zorlamanı tavsiye etmem.belkide yakmışındır,şarz olmadı dediysen fazla beklettiysen.usbyle pcye bi tak sorun yoksa zorlama fazla.orjinal bişey al

• quote:

quote:

quote:

quote:

zorlamanı tavsiye etmem.belkide yakmışındır,şarz olmadı dediysen fazla beklettiysen.usbyle pcye bi tak sorun yoksa zorlama fazla.orjinal bişey al

internette araştırmalarım sonucu
    ca 126 kablosunun bu işler için uygun olduğunu öğrendim
    çıkışta sorun yok
    pc görüyor ovi suite falan rahat bağlanıyor

benim merak ettiğim bir nokta var
    ben e5 kullanıyorum
    5v dan 890mah ile sarj oluyor
    ben bunu daha yüksek değerde voltaj aynı kalmak şartıyla şarj edersem ısınma haricinde ne olur?

• E72 için Facebook 2,0 uygulamasını cep telefonundan wifi ile m.getjar.com a bağlanarak indirebilirsiniz
  • 3 ay kullanılmış E72mi satıyorum arkadaşlar. Bu telefondan almayı düşünenler varsa sıfırdan farksız bir cihaz almış olacaklar. Çok temiz,bir tane çizik yok çok şükür.
    Kutu içeriği tam, kutusu + 21 ay garantisi vardır. Gün içinde ilan da açıcam,resimleri de ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurkanE

3 ay kullanılmış E72mi satıyorum arkadaşlar. Bu telefondan almayı düşünenler varsa sıfırdan farksız bir cihaz almış olacaklar. Çok temiz,bir tane çizik yok çok şükür.
    Kutu içeriği tam, kutusu + 21 ay garantisi vardır. Gün içinde ilan da açıcam,resimleri de ekleyeceğim.

Herkes e72sini satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı ramazanlar arkadaşlar.
    Bu arada E6'ya hazırlık için satıyor sanırım çoğu kişi, benim de bir arkadaşım sattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

beyler ben cihazımı sattım blackberry aldım nokiadan kurtuldum allah sizide kurtarsın telefonla uğraşacam adam edicem diye her birimiz birer profesör olduk allah hepinizi kutsasın başka bir konuda görüşmek üzere...

hayırlı uğurlu olsun,iyi dileklerin için teşekkürler ve inş.
  • Blackberry cihazlar guzel, tavsiye ederim. Uygun fiyatli modelleri de var. Sıfır blackberry curve 8520 400-450 liradan basliyor fiyatlari. Fiyatlar modeline gore degisiyor. Nokia E71, E52 ve E72 kullandim. Kesinlikle blackberry tavsiye ederim. Kullanisli, rahat ve keyifli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Hayırlı ramazanlar arkadaşlar.
    Bu arada E6'ya hazırlık için satıyor sanırım çoğu kişi, benim de bir arkadaşım sattı.

sagolun hocam size de hayırlı ramazanlar :) insanlar sıkıldılar tabi haklı olarak, android varken symbianla ugrasılır mı :)
  • quote:

Blackberry cihazlar guzel, tavsiye ederim. Uygun fiyatli modelleri de var. Sıfır blackberry curve 8520 400-450 liradan basliyor fiyatlari. Fiyatlar modeline gore degisiyor. Nokia E71, E52 ve E72 kullandim. Kesinlikle blackberry tavsiye ederim. Kullanisli, rahat ve keyifli.

Siz de mi sattınız hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

Blackberry cihazlar guzel, tavsiye ederim. Uygun fiyatli modelleri de var. Sıfır blackberry curve 8520 400-450 liradan basliyor fiyatlari. Fiyatlar modeline gore degisiyor. Nokia E71, E52 ve E72 kullandim. Kesinlikle blackberry tavsiye ederim. Kullanisli, rahat ve keyifli.

Siz de mi sattınız hocam :)

Satamadim ama tanidik bir telefoncu vardi takasta kullandim.
  • Nokia E72 ve Blackberry Curve 8520 vardi bende. Bu iki telefonu verdim, ustune 50 TL verdim, ikinci el temiz kullanilmis garantisi devam eden bold 9700 aldim. Curve 8520 vermeseydim, Nokia E72 ustune 300 lira para verecektim bold 9700 icin.
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.