Şimdi Ara

Nokia'nın yeni iş telefonu: E72 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.861
Cevap
20
Favori
694.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trvmaa

e71 almak mı mantıklı yoksa bekleyip e72 mi almalı?

fikir verebilir misinz?

Öncelikle cihazların karşılaştırmasına bakmak lazım, sonra da piyasa fiyatlarına; böylece aradaki donanımsal farkın fiyat farkına değip değmeyeceğine kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre karar verirsiniz.
  • bu telefon ne zaman satışta olur ??
  • 240x320 olması kötü mü
  • bu telefon ne zaman satışta olur yokmu bilen arkadaşlar ??
  • tuşları e63 ile aynı ama bu telefonda pano boya var sanırım özellikle kasa çevresinde
  • çokmu zor bir soru sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: komandant

çokmu zor bir soru sordum

satışa çıkış tarihini bilmiyorum ama fiyati 350 euro olacak
  • Dostum bu cihaz çıktığında almayı düşünenlerdenim. Kesin bir ifadeyle fiyat 350 Euro olacak demişsin bundan eminmisin neye dayanarak söyledigini merak ettim. Malum cihaz için bütçe ayarlama yapacağız :-) Bir de forumda bu cihazın çıkışı ile ilgili bilgisi olan var mı?

Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsonmez

Dostum bu cihaz çıktığında almayı düşünenlerdenim. Kesin bir ifadeyle fiyat 350 Euro olacak demişsin bundan eminmisin neye dayanarak söyledigini merak ettim. Malum cihaz için bütçe ayarlama yapacağız :-) Bir de forumda bu cihazın çıkışı ile ilgili bilgisi olan var mı?

Şimdiden teşekkürler...

kesin bir ifadeyle 350 euro dedim çünkü bende maxicep.com da gördüm çıkış fiyatını
  • arkadaşlar fiat tabiki onemli ama ne zaman çıkacağı benim için çok daha önemli bilen varsa buraya yazsın lunfen
  • Sanırım Nokia yetkililerinin dışında nezaman çıkacağını bilen yoktur. Ama beklemeye değer (tabi fiyat uçuk değilse)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zealotive

- 3.5mm jack kulaklık çıkışı
    - bekleme süresi daha uzun
    - dahili bellek 110mb'den 250 mb'ye çıkmış
    - minisd harici bellek için 16 gb desteği var (e71'de 8 gb'a kadar)
    - kamera 5 megapiksel (2542x1944)
    - hsdpa 10.2mbps'e kadar

bu gibi artıları var..

ilaveten;

-HSUPA 2 Mbit upload desteği var
    -600 Mhz işlemcisi var
    -Symbian OS 9.3 FP 2 var
    -VGA video kaydı
    -VGA video görüşme
    -GPS de geliştirilmiş

eksiksiz bir telefon olmuş bence, bende E71 var ve çok memnunum ama E72 çok hoşuma gitti.

• Yalnız internette çıkış tarihi ile ilgili hala net bir haber bulamadım. Sadece dedikleri 2009 un son çeyreğinde çıacağını söylüyorlar.
  • o zaman kasım aralık çıkar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaKaL_

O tuş takımını nasıl kullanıyorlar anlamıyorum

N81'e devam ..

O tuş takımını kullanmak normalden daha kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutech

iş telefonu diyorlar ben sinir oluyorum millette ha ben iş adamıyım bunu mu almam lazım diyor ne yani qwerty klavye olunca mı iş telefonu oluyor örnek n95 8gb multimedya bilgisayarı diye lansman edildi klavye haricinde ne artısı var iş telefonu olabilmesi için e72nin

+1

bende 20 yaşımdayım, e71 kullanıyorum, buzamana kadar da normal bir telefon kullandığıma pişman oldum, keşke daha önce bu serilere geçseymişim :)

eskiden fiyatları pahalıydı, zenginler alıyordu, oradan gelen bir alışkanlıkla iş telefonu diye söyleniyor sanırım :)
  • Telefonun çıkış tarihini dünyadaki herkes merak ediyor.http://www.gsmarena.com/nokia_e72-reviews-2831.php forumunda görüldüğü gibi herkes ne zaman çıkacağını merak ediyor.
    Mimi eylül, kimi de ekim, kasım gibi diyor. Nokia'nın yaptığı basın bülteninde 2009'un 3. çeyreği olarak söylendi. Fakat bu açıklamadan sonra hiç bir açıklama yapılmadı, herkes kesin tarihi merakle bekliyor. Umarım çok uzun sürmez.
    Ayrıca e71 almayı düşününler biraz daha sabredelerse iyi olur çünkü e72 çıktıktan sonra çok ucuzluyacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -23- -- 27 Ağustos 2009; 18:45:31 >
  • bnm anlamadığım bi yer var.. telefonun ekranının neden 240x320 olmasını kötü buluorsunuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaKaL_

O tuş takımını nasıl kullanıyorlar anlamıyorum

N81'e devam ..

o tuş takımı kullanmak cok kolay ve hızlı 160 karakter mesajı 50 sn de yaziyorum e63 le
  • 5700 var bende memnunum ama sıktı artık 2 yıldır elimde E71 buldum bir tane 15 ay garantisi var 400 liraya alayım diye diretiyorum anlaşırsak alacam. Genelde müzik dinlerin ses kalitesi nasıl E71'in ? Yüksek mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.