Şimdi Ara

Nokia’nın unutulmaz N serisi Snapdragon 600 ile geri gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nokia eskiden böyleydi şöyleydi diyenlerin kaçı o dönemleri biliyor. Bilenlerinde kaçı o dönem telefon piyasasını araştırmışta Nokia nın telefonları çok iyidi diyebiliyor. Çok satması ayrı iyi olması ayrı bir olay. Adamlar zibilyon tane model çıkarıp reklamada abanıyorlardı. Kalite ve özellik olarak herzaman daha iyi marka modeller vardı. Ben 1998 den beridir telefon kullanıyorum ve hiç bir zaman Nokia almamışımdır, ön yargıdan değil tamamen o dönemdeki telefonlarını karşılaştırıca Nokia modelleri hep eksik hep pahalı oluyordu. Mesela 1998 de Nokia 5110 ve 6110 modeleri ile Panasonic G600 ü bir kıyaslayın arada ne kadar fark olduğunu göreceksiniz. Nokia onca yıl piyasada kalması bile iyi, bilinçli tüketici yada karşısında pazarlaması güçlü olan başka bir marka olsaydı sonuna daha erken ulaşırdı. Münkünse bir dahada girmesin pazara.
  • N serisini gerçekten geri getirecekseler eskisi gibi uzun batarya suresi sunsunlar iste o zaman piyasayi altust ederler ve kral geri döner

• Windows Phone telefon çıkarırlar umarım.

• Hayaller Paris'inde ötesinde

• Sağlam bir geri dönüş için orta seviye cihazla ve uygun bir fiyatla giriş yapması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğimiz şey umarım gerçekten gelir yeni bir N serisi, Nokia öldü eskisi gibi olamaz diyenleri anlıyorum ama katılmıyorum kesinlikle.
  • nokia 1020 ye android yükleyip piyasaya sürse bile yeter. Çıkmış burada nokia öldü diyenler var. nokia hayranı değilim ama bu günlerde bütün telefonlar aynı, kamerası iyi olan aradan sıyrılıp parlıyor.

• Yeni N serisinin eski N serisiyle alakası ne olacakmış? Sadece N harfi mi?

• Cem kullanıcısına yanıt
    G90 ve g92 gibi gibi cihazlar, motorola startek, v3, vip gibi cihazlar, sony nin telefonları hatta siemens c ve s serisi bile nokia dan çok daha yenilikçi cihazlardı. tutunamadılar.

bu forumda yaşı tutanlar bilir siemens sx1 diye bir gerçek vardır ki millet o dönem kafayı yiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

G90 ve g92 gibi gibi cihazlar, motorola startek, v3, vip gibi cihazlar, sony nin telefonları hatta siemens c ve s serisi bile nokia dan çok daha yenilikçi cihazlardı. tutunamadılar.

bu forumda yaşı tutanlar bilir siemens sx1 diye bir gerçek vardır ki millet o dönem kafayı yiyordu.

SX1 benimde alma istediğim bir cihazdı ama babam almamıştı, unutamam o cihazı.Ama çok sorunlu olduğu söylenirdi, onun yerine en yakın rakibi 6600 (gurbetçiler panda derdi) tercih edilirdi ki o da efsanelerdendir. Nokia yerine bir dönem Sonyericsson cihazlarına sarmıştım (walkmen dönemi) ama o da saçmalayınca geri dönmüştüm. Eski cihazlar güzeldi be, yenilikçiydi,farklıydı en azından. Şimdiki gibi tek tip değildi. Şimdi bir telefoncunun önünden geçsen vitrindeki cihazları dibine gelene kadar ayırt edemiyorsun. Oysa bir 3250,5700,lg shine, motorola v3 vs öylemiydi.

• quote:

Bilmem mi SX1 siyah modelini almıştım. Panasonic G600 den sonraki telefonum oydu. Harika bir telefondu. En yakın rakibi 6600 a göre oldukça güzel tasarımı vardı. Ben Panasonic G600 ü aldığımda Nokia da 6610 ve 5510 telefonları vardı. En tepe modeli 6610 da bile titreşim yoktu, ses kayıt yıllar sonra geldi. Panasonic te titreşim 2 tane 20 saniyelik ses kayıt vardı, ayrıca ekranı daha büyüktü ve daha ince daha kibardı. Üstelik fiyatıda 6610 ile 5510 arasıda konumlandırılmıştı. Hala fanları var İnşallah aynı kafada ilerde bu firma bi kere daha batar, gariban fanlarda Nokia kullanıyoz diye sevinirler (Bknz: Yukarıda bi tane var kaale bile alıp cevap yazmadım)..

• quote:

siemens'i çok severdim cihazları çok güzellerdi gerçekten Cx65 ve 70 favorilerimdi sahip olamamıştım ama çok severdim ve tabiki ilk telefonum C55 tam efsaneydi yazık oldu devam edebilseydi keşke.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.