Şimdi Ara

Nokia’nın Türkiye fiyatları belli oldu: Nokia 3, 5 ve 6 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    espri mi bu ne şimdi? anlamadım. iphone dan pahalı olacak değil herhalde bir android telefon...
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=K%C4%B0NAYE
  • Nokianın servisini de biliyorum. Ota boka sıvı teması diyen bi uç harfli vardı. Adını vermeyeyim bilen biliyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenlenmiş buralar.

Yahu siz hala işlemcide misiniz? Çöp mü hala size bu cihazlar. Almayın kardeşim. Gidin kendinize en kral iPhone , samsung, LG, Lenovo, Motorol artık ne isterseniz onu alın.

Neymiş RAM 2 GB, android'in RAM mekanizmasını bilmeyen adama tabi az gelir.

Neymiş SD 4XX. He aslan parçaları he. Zaten 84X serisi Q4 gibi çıktı mı 835 ile çıkacak cihazlara sövüp sayarsınız!

Hakikaten hasta bu forum.
  • Akıllanmadı bu nokia hala. O fiyatlarla işi zor Türkiye pazarında.

• Servis mevzusu dönmüş, 620 için derdimi anlatmaya çalışınca hattı bir anda boşa çıkaran Teleservice kadar berbat bir firma yoktur galiba. Samsung kullanırken de Telpa gayet iyi iş çıkarıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Bilgisayar var da ayda bi ancak açıyorum oda tv ye bağlayıp film izlemek için. Telefon sürekli açık olduğu için Mobilden foruma ulaşmak daha kolay.
    Text

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOSSLESSGAME -- 22 Mart 2021; 1:29:31 >
  • KLASİK NOKIA İŞTE! BİR TANE YAP ADAM GİBİ YAP DİMİ. YOK AMA OLMAAAZ! İLLAKİ N90 N91 N92 N93 DİYE BİRİNDE OLUP DİĞERİNDE OLMAYAN ÖZELLİKLERLE BEZEYECEKSİN TELEFONLARI, TÜKETİCİYİ ÇILDIRTACAKSIN! AMA YERMİ ARTIK YENİ NESİL TÜKETİCİ BU AYAKLARI? ELBETTEKİ YEMEZ. ÇÜNKÜ DAHA ÇOK MARKA VAR ARTIK PİYASADA. SANA MECBUR KALMAKTAN KURTULDUĞUMUZ GÜNLERİ HER YIL ANIYORUZ UNUTMAYIN!

• AÇIKÇA ÇÖP 1400 LİRAYA S430 MU ALACAĞIZ?

• hiç üretmesende olurdu nokia, 5,5 inçe 3000mah batarya, sd430,

• Kvk garantili asla almam. Teleservice daha iyidir. En azından her şeye garanti dışı demiyolar.

• O kadar söyledim Nokia geliyor da neye yarayacak diye. Beş para etmez donanımla yüksek fiyatla unutanlar için kendini hatırlatmış işte.

• Arkadaşlar bu fiyatlar vodafone tarafından satıldığı için yüksek alışveriş sitelerine düştüğünde fiyatı düşecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 22 Haziran 2017; 9:45:12 >
  • Nokia 6 orta seviye cihaz alıcıları için iyi bir alternatif olmuş. Mİ5S daha iyi gözükse de garanti vs gibi sorunlarla karşılaşınca karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. Nokia 9 ya da 8'in çıkmasını bekliyorum. Umarım o da f/p ürünü olur.
  • Aynı fiyata xiaomi nin sd820/21 li telefonları var sd430 1350tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra gereksiz pahalı cihazlar olmuş. Nokia'yı nokia yapan kamerası ve tasarımıydı. Tasarım güzel, çok farklı değil biraz sıradan bir tasarımı var ama ben beğendim. Ancak ziess yok, donanım düşük ve fiyatlar çok uçuk. Kusura bakmayın da bu fiyatlara kesinlikle alınmaz. Nokia babamın şirketi değil, ayrıca çinlilere satıldı. Aynı donanımı aynı fiyata GM, casper satsa topa tutmuştunuz. Nokia'nın hiçbir artısı yok şuan. Hadi kamera iyi olsa pureview gibi bişey olsa belki derim ama bu telefonları alan ya bilgisizdir ya da kazıklanmaya meraklıdır.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Nokia Çinlilere satılmadı. Microsoft mobil bölümü HMD Global'e sattı. HMD Global de Nokia çalışanlarının oluşturduğu Finli bir şirket. Çinlilere satıldı diye bir şey yok. Delinin biri kuyuya bir atmış kırk akıllı çıkaramamış.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Olabilir ancak bu telefonların aşırı pahalı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Dediğim gibi hiçbir artısı olmayan gereksiz pahalı cihazlar.
  • nokia 6 ya o parayı vermem şahsen. O fiyat bandında neredeyse moto z play bulunuyor. Kamera,batarya ve işlemci ile çok daha iyi bir paket. Yine sony xa1, sunduklarıyla bu modelden daha iyi bir pakete sahip.

Diğer teknomarketlere gelip rekabet artınca fiyatlar oturur. Anlaşılan vodafone, ilk satmanın verdiği gazla piyasanın kaymağını yemek istemiş.

Ama fiyatlar bir 200-300 tl alta düşerse işte o zaman gm5 plus başta olmak üzere xiaomiye bile rakip olabilir. Çünkü bunda servis ağı vs var. Cihaz bozulduğunda adam gibi muhattap var.
  • takos olmaya devam nokıa...

• Sen yıllar sonra imaj tazelemek adına android telefon yap ama, 2013 te Lumia'larda kullandığın Snapdragon 430 kullan, MTK 6755 kullan. Sadece marka olmanın verdiği avantajı kullanabilir Nokia...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.