Şimdi Ara

Nokia’nın Türkiye fiyatları belli oldu: Nokia 3, 5 ve 6 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgisayar var da ayda bi ancak açıyorum oda tv ye bağlayıp film izlemek için. Telefon sürekli açık olduğu için Mobilden foruma ulaşmak daha kolay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S430 mu yüksek performans ? bırakın bu işleri... 1350 TL'ye Xiaomi Mi 5s alınır.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    HMD Global'in Çinli olduğunu zannetmek.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/HMD_Global

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdisi fiyatlarindan yuksek cikmislar bu beklenebilirdi de modeller arasindaki fiyat farki da cok az. Su zamanda kim dandik bir mediatek islemcili 2gb ramli telefona 950tl verir? 1200 civari galaxy c7 1100 civari c5 var zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Islemciyi koymayi unutmuslar. S430 nedir ya

• Bence 6 alınabilir.

• Fiyatlar fahiş. Tamam karşılaştırmayı gidip Xiaomi ile yapmayın. Garantili cihazlar içinde de bana yüksek geldi fiyatları.

Nokia ilerde daha iddialı modeller illa ki piyasaya sunacak. 8 ve 9 serisi telefonlar tepe seviyesi diğer telefonlarla yarışacaktır.
  • Fiyatlar beklendiği düzeyde..Dolar 3.5 euro 4tl olan ülkede yaşıyoruz..Bir de üstüne çeşit çeşit vergi koyunca böyle oluyor..Sd 430 stok android üzerinde yeterli performansı verecketir..En alınası cihaz Nokia 5 olmuş..Bunları beğenmeyenler Nokia 9 bekleyip alıştıkları gibi bir telefona 3000tl ve üstü verebilirler..Neticede bi ton para verdiğin cihazın ömrü de 3-5 yıl en fazla..

• tp link telefon aldık 500tl ye nokia 3 ten daha iyi donanımı vardı

• ihtiyacı olan alır güle güle kullanır. şu an için en büyük olumsuzluk sadece operatör kanalıyla satılacak olması ve ayrıca nokia biraz gecikti bu telefonları buraya getirmekte.üzeceğini sanmıyorum bu telefonların. bazı arkadaşların dediği gibi çok donanımlı telefon isteyenler zaten üst modelleri beklesin ya da beklemesin direk iphone7 samsung s8 falan alsın. dediğim gibi operatör telefonu olarak gelmesi hata!
  • Nokia 6 parasina oneplus 3 aliniyor ya yuh pes!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rimm -- 20 Haziran 2017; 10:23:52 >
  • Nokia 3 çöpten hallice diyecektim ama değil ya bildiğin çöp ve 1000 tl
  • Önce iddialı bir amiral gemisi ile piyasaya girmeliydi, bunlar çok yanlış stratejiler... SD835 ile piyasayı domine etmeye başladı diğer üreticiler, geç kaldın NOKIA...

• Bence yapılan yorumlar telefon donanım özelliklerini önemseyen çok az bir kitleyi ilgilendirmekte. Büyük bir çoğunluğun donanımdan-teknolojiden haberi yok. Herhangi bir telefon satıcısında 1 saat geçirin anlayacaksınız. Yılda birkaç kez telefon değiştiren, piyasada işçi olarak çalışan, öyle çokta yüksek maaş almayan genç tüketiciler. Marka olsun gerisinin önemi yok. Geliyorlar bi telefon alacaktım diyorlar. Bundan sonra tamamen satıcının yönlendirmesi ile satış gerçekleşiyor. Kaç liralık düşünüyorsunuz diyor ve elindeki paraya göre bir cihaz veriyor. Nokia olmuş samsung olmuş lg olmuş farketmiyor. Alıcı çevresinden ne duymuşsa, ne görmüşse ona yöneliyor. Karşı kuyumcudan ona bir de taksit yapılıyor. Başka bir örnekle taçlandırayım. Bir elbise magazasında satılan kotlar ile ilgili olarak satıcı genç ile bir diyalog um olmuştu. 1300 tl alan genç abi levi's e gidip 250 tl den 4 tane kot alsam kaç yıl giyerim dedi. 2 yıl giyersin dedim. Alırım o zaman abi dedi. Şunu anlatmak istiyorum. Çalışan gençler para biriktirme peşinde değiller ne lazımsa elindekinin çoğunu vererek ve özelliklerini önemsemeden almaktalar.

• Ne satıyor la bunlar...

• Millet işlemciyi beğenmiyor ya şaka gibi... Bu hep samsung lg Sony apple gibi firmalar yüzünden oldu 5bin çekirdekli 10bin Ghz hızlarındaki işlemci yarışları sağolsun. Telefon ya alt tarafı. Nokia kalitesi sağlamlığı garanti süreçleri yeterli bana. Beyin uyusturmaya devam elinizdeki aletleri yaristirarak kafayı kaldirmayarak

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    41 mp dual cam Carl Zeiss Pureview bir nokia gelse fiyatına bakmadan alırım.
  • Fiyatına göre çok iyi.Gidin Snapdragon 410'u kullanan Galaxy A5'e 2000 lira verin.

• kamera kalitesi; benim orta ayar dediğim zenfone 3'ün altında olduğu gibi, vasat çin malı cihazların da altında. yakışmadı nokia'ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa-_-

41 mp dual cam Carl Zeiss Pureview bir nokia gelse fiyatına bakmadan alırım.

1 telefon için 20 bin lira üstü biraz fazla değil mi hocam? 41 mp dual cam Carl Zeiss Pureview bir nokia için 10 bin dolara yakın parayı gözden çıkarmak büyük cesaret örneği, helal olsun valla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.