Şimdi Ara

Nokia’nın Türkiye fiyatları belli oldu: Nokia 3, 5 ve 6 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S660 ile çıkması planlanan yeni Nokia cihazını bekleyin derim. Büyük 2000 liradan çıkar ve çok can yakar. O zaman da S820 daha iyi bir kere diyenlerin gazabına uğrarız gerçi.

Bunlar fiyat olarak tuzlu olmuş. Ama tahminimi boşa çıkardı Nokia. Ben daha pahalı çıkar diyordum. Aralarında en pahalı Nokia 3 olmuş sunduğu donanıma göre. Gerçi GM6'ya da bakmak lazım o bile 999 liradan sunuluyor aynı donanımda bir de.

Nokia 5'in fiyatı düşerse Lenovo K6 & Xperia XA serisine güzel bir rakip olur.

Nokia 6, Xperia X ve One A9 gibi bir telefon olmuş. Orta segment desen değil, üst segment desen hiç değil.

En sıkıntı onu nereye konumlandırsak olur acaba sorusu olmuş.

Eğer fiyatlar en az 200 lira düşerse agresif bir satış grafiği çizerler.

Unutmayın insanlık hala Ericsson, Nokia ve Motorola üçlüsünü unutamadı. Eğer bu devler kullanıcılarına istediklerini verebilseler şu an hala cihaz tasarlamakla meşgul olurlardı.

Motorola, Lenovo'da can buldu. Umarım Nokia da bu kendi çalışanlarını barındıran HMD global ile başarılı bir satış grafiği çizer ülkemizde. Sonuçta Nokia 6, kendi başına Çin'de 1 milyon siparişi geçmişti. Neden burada da benzer bir senaryo yaşanmasın ki.

• Fiyatlar fena durmuyor ama android. Symbian olsa neyse.

Bu devirde ios'tan başka işletim sistemi alınmaz.
  • Özeliklere gel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

quote:

O donanım ile android zor.. Symbian gibi değil ki. Ah meego ah.. Zamanında değer verselerdi keşke.

Meego, Symbian, Baidu, Tizen, WebOS ve diğerleri telefon piyasasında batmaya mahkumdular.

Ya ios ya da Android alacaksın bu devirde.

IOS varken Android bile almam ;)

Zenginin parası züğürdün çenesi diyorsun yani...

yo, öyle bişey demiyorum. Alacaksam IOS alırım 4-5 yıl rahat ederim.

Android alinca 4-5 yil geriliyo musun

Entry nick uyumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazların fiyat performans ürünü olmadığı aşikar. ??

• Nokia3 600 TL - 5 700 TL ve 6 800 TL anca eder

• Dağ fare doğurmuş. Nokia akıllanmamış yine düşük donanım yüksek fiyat

• kimse 2gb ramli o telefona 1150 lira vermez

• Menderes "essegi aday koysam sectiririm" demis zamaninda. Bunlar da hala o kafa, uzerinde Nokia yazsin da fiyati kaca koyarsak koyalim satariz saniyorlar.

• Bu nokia bildiğimiz finlandiyalı nokia mı yoksa microsoftun çinlilere sattığı nokia mı ?
  • fiyatlar gereksiz bir şekilde pahalı şu an piyasanın kaymağını vodafone yiyecek sonra rekabete açıldığında bu fiyatlar düşecek. Aklı olan kimse bu telefonu 5 ay almaz.

• Servisle geliyor diye savunma mı olur? Bildiğin 150 dolarlık telefon yapmış işte 1300 liradan satmaya çalışıyor. Ben koyu bir Nokia sempatizanıyımdır ama olmamış. Ben almam bu paraya snap 430 telefon. Snap 820'li daha ucuza telefon var.

• Tüm bu fiyatlar vergisiz fiyatlar herhalde.

Not. Şu forumdan tiksindim artık bir yorum yazmak için neden bütün yorumları daha fazla yorum göster diyerek defalarca tıklayarak sonuna ulaşıp sonra yorum yaz kısmına tıklamak zorundayız ki yorum yaz dedikten sonra da üye girişi yapma saçmalığıda var çoluk çocuk mu yönetiyor bu forumu biraz kolaylaştırın şu işleri en tepeye forum arayüzünde cevapla linkini koymak çok mu zor yoksa kıllık olsun diye mi koymuyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci dışındaki özellikleri fiyatına göre iyiymiş. Snapdragon 625 daha iyi bir seçenek olabilirdi.
  • noki çok pis girdi piyasaya! bu özelliklere bu fiyatlarla duvara tosladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

quote:

O donanım ile android zor.. Symbian gibi değil ki. Ah meego ah.. Zamanında değer verselerdi keşke.

Meego, Symbian, Baidu, Tizen, WebOS ve diğerleri telefon piyasasında batmaya mahkumdular.

Ya ios ya da Android alacaksın bu devirde.

n900 kullan tanık var hala, meegoooo
  • Bu fiyatlarla tutunması zor...
    Not Connecting People

• Yeni arayüzde bu özellik var. Denemenizi tavsiye ederim.

• malkooklam kullanıcısına yanıt
    ilk çıktığı zaman abd den getirtmiştim. o zaman için harika bir cihazdı gerçekten. şarj soketi bozuluyordu belli bir süre sonra.
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    sanane!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.