Şimdi Ara

Nokia’nın Türkiye fiyatları belli oldu: Nokia 3, 5 ve 6 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • marka adını kullanaraktan düşük işlemcili satarak para toplayıp sonra mı yükselecek acb?

• quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

quote:

O donanım ile android zor.. Symbian gibi değil ki. Ah meego ah.. Zamanında değer verselerdi keşke.

Meego, Symbian, Baidu, Tizen, WebOS ve diğerleri telefon piyasasında batmaya mahkumdular.

Ya ios ya da Android alacaksın bu devirde.

IOS varken Android bile almam ;)

Zenginin parası züğürdün çenesi diyorsun yani...

yo, öyle bişey demiyorum. Alacaksam IOS alırım 4-5 yıl rahat ederim.

• Nokia bu modellerle zor piyasada yer edinir. Eskiden tekeldi ama artık herkes telefon üretıyor.

• 4 bin liralık telefonların olduğu piyasada 1300 lira hiçbir şey değil. Fiyatı uygun. Donanımı da günlük işleri rahatlıkla yapacak seviyede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke sayelerinde teknoloji çöplüğü oldu, yeni gelen cihazlar bu donanımlar ile çöplüğe katkıya devam edecek.

• "Nokia 6 yüksek performansıyla dikkat çekiyor" SD430 yüksek performans ???

• Vodafone ilk fiyatları en az 200fazla veriyor. Diğer firmaları beklemek lazım rekabet ile düşer.

Türkiye'de telefon alanların çoğu donanıma dikkat etmiyor bilincli kullanıcı yüzde 10u geçmez. Genelinin bir bütçesi oluyor bazıları gidiyor samsung alacağım diyor şu kadar paraya hangisi varsa alıp gidiyor öteki kameraya bakıyor ram yüksek mi diyor. Hızına bakmıyor 8 çekirdek işlemci varmış diyor sanırsın oturup çitleyecek. Performans on planda değil ekran iyi mi büyük mü ona bakıyor vs. Çok da takılmayın bu paraya bilindik markalara bakınca ne geçiyor elimize ona bakalım. Samsung da lg de bu ayarlarda geziyordur. 1300liraya j7 c7 sınıfı cihazlar vardır. Asus laser3 lenovo k6 ya ya bakalım s430var fiyat 1000-1100 yani ilk satırda yazdığım gibi olacaktır.
    Diğer markaları duyan bile yok geçen birine xiaomi al dedim güldü geçti şaka yaptım sandı. Flaş tv telefonu algısı var lenovo telefonum var lenovo telefon yapıyor mu diyeni duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 19 Haziran 2017; 17:19:19 >

• Artık Android o bildiğiniz android değil ama.
  • Bir Nokia Fan Boyları eksikti. Snapdragon 430'lu Nokia 6'ya alınası diyorlar utanmadan. Aynı donanımlı resmi garantili rakipleri 600-700 TL bandında, 2 kat fark var aralarında farkında mısınız?

Forumun tek eksiği Nokia trolüydü onada kavuştuk...

• bence de.
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    kim nokia trolü arkadaş?

illa alınmaz diye birşey yok.

kimi gider iphone 7 plus 256 gb alır, kimi de bunu.

herşey tercih meselesi.

ha bana sorarsan şu an huawei mate 9 dışında birşey alınmaz.
  • Yararsız, pis veya zararlı olduğu için atılan ufak tefek şeylerin hepsi, gübür.
  • Uzun süre sonra ilk defa bir marka bu kadar heyecanlandırıyor beni inşallah nokia 9 hemen gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nokia xpressmusic serisine devam etsinler bence Snapdragon 820 işlemci koysunlar
    4gb ram mi5 fiyatında satsınlar tam olur

• S430 lu telefonu 1500e satıyorlar nerdeyse hâlâ fena değil falan diyorsunuz. Nokia ismini kullanarak teknoloji takip etmeyenleri öpecekler işte

• Bu fiyatlara bu telefonlar alınmaz net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ingilizceturkcekelime -- 19 Haziran 2017; 17:10:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia 5 hic olmamis 6 alinasi geldi tabi kamerasi iyiyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 19 Haziran 2017; 17:13:55 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

quote:

O donanım ile android zor.. Symbian gibi değil ki. Ah meego ah.. Zamanında değer verselerdi keşke.

Meego, Symbian, Baidu, Tizen, WebOS ve diğerleri telefon piyasasında batmaya mahkumdular.

Ya ios ya da Android alacaksın bu devirde.

IOS varken Android bile almam ;)

Zenginin parası züğürdün çenesi diyorsun yani...

yo, öyle bişey demiyorum. Alacaksam IOS alırım 4-5 yıl rahat ederim.

Android alinca 4-5 yil geriliyo musun

• Oooo gelmiş işlemci fanatikleri.

He arkadaşlar he herkes zaten SD 6 ya da 8 serisi olmadan cihaz almıyor.
  • bu saatten sonra zor görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.