Şimdi Ara

Nokia'nın geniş ekranlı bir Windows Phone 8 prototipine ait görüntüler sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lumia 920 denedim acikcasi piyasadaki yuksek performansli urunlere pek yetisemiyor. Simdi mesele su: Olaya kullaniciyi etkileme gozunden bakmak gerek. Donanimlar guclu degil, yazilim cok yeni, zarar gormus bir imaj var ama telefon su son donemdekiler arasinda en saglam olani. Ama saglamlik artik getiri saglamiyor cunku insanlar son donemde hassas kullanima alisti. Ve en buyuk hata cok fazla model cikarmasi. Insanlar artik seceneklerden bikti, zaman kaybetmeden urun secmek istiyor giris orta ust olarak her seriden 1er urun piyasaya atmak yeterli.

Prototip olarak gosrerilen urun anca 300-500 araliginda alici bulur. Tabi uretim maliyetlerini bilmedigimden nokia adina karar veremem :)

2 hafta once nokia dan Apple a gectim elimdekinin arizali bir 70 model arac oldugu hissine kapildim. Simdi ise buggattide gibiyim :D

• adam cama telefonla birlikte yumruk atmis beyler camda cizik adamin elide faca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

adam cama telefonla birlikte yumruk atmis beyler camda cizik adamin elide faca

• Ekran küçük çerçeve büyük.Geçiniz..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.