Şimdi Ara

Nokia'nın en sağlam telefonu | Nokia 800 Tough ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nokia farklı ihtiyaçlara yönelik yeni nesil telefonlarıyla ses getirmeye devam ediyor. Şirketin Tough 800 adını verdiği modelini IFA 2019'da kullanma şansı yakaladık. Amerikan Ordusu'nun testlerini geçen telefon, düşmeye-suya-toza karşı yüksek mukavemet gösteriyor, detaylar videomuzda. 

• eskiden sinirlenince telefonu duvara vurup rahatlardık bazen yapasım geliyor. Bu telefonda öyle olmuş

• Nokia: Bu da mı gol değil?
    Biz: Gol ama kendi kalene attın.

• mantıklı, işleve uygun bir cihaz.

• Ne çabuk unuttuk

(Bknz:3310)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar kaybettikce isi iyici fanteziye vurdu..

• Nokia, toza mı kaldın yoksa tozlarından mı doğacaksın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amiral gemi bu mu yani
  • KaiOS geleceği olan bir işletim sistemi. Google bile destek veriyor buradan bile anlayabiliriz bunu. Türkiyeye gelirse ve makul bir fiyattan satışa çıkarsa benim ailemde bende dahil 3 adet talibi var şimdiden. Ha 1.000 liraya çıkarsa üzgünüm...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halen aktif kullandığım (evet şaka değil, başka telefonum yok) 5800'de aynı. Ceviz kırıyor, lastik değiştirirken takoz niyetine kullanılıyor, çivi çakıyor falan. 9. senesinde ve halen öldüremedim

Zarzung ve nanayfoncu gençliğe telefon satamayan nokia akıllılık ederek spesifik bir kitleyi/ihtiyacı hedeflemiş. İyi de etmiş.

"PabCi" oynayan çocuklara değil ama PubG'yi direk yaşayanlara hitap edecektir

edüt/büdüt.
    diplomasında mimar kelimesi geçen biri olarak diyebilim ki; gün boyunca çamurun, tozun, vıcık betonun, suyun, kaynak dumanı ve tozunun içinde debelenen şantiye şeflerinin, formenlerin 2. tel tercihi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 11 Eylül 2019; 14:59:31 >

• Küçük ve kompakt cihazlara benim gibi kafayı takanlar için çok iyi bir cihaz olmuş. Şunu söyleyebilirim bu cihaz her kesime değil aksine sadece kısıtlı bir kesime hitap ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.