Şimdi Ara

Nokia'nın en iddialı telefonu Lumia 800 mercek altında (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
55.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazı network uygulamarı deniyorum. S3 hızlı fakat, bir kaç kez kilitlenmişti.

Bu arada lumia hala bende

Geri vermeye pek niyetim olmasa da, vermek zorundayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericx

bende 3 aydır kullanıyorum uzun süre android kullandım.androidteki kasılmalar beni bu telefona yönlendirdi.kilitlenme, kasılma derdim bitti.

eylül gibi windows phone 7.8 çıkacak o zaman türkçede gelecek sanırım.

android teki kilitlenmelere sinir olanlara tavsiye ederim.

Lumia 800 icin turkce yazilim ciktimi bu arada theme nasil atiliyor bu telefona

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokai Lumia 800 kullanıcısıyım, karbon kasa, gorilla cam ile rakiplerinin çok ötesinde diğer plastik ve cam kasa telefonlardan çok sağlam fiziksel yapısı var. İşletim sistemi makinanın tüm kaynaklarını çok verimli kullandığı için hiç bir donanımsal yavaşlama kilitlenme yaşatmıyor. Nokia Maps programı çok başarılı navigasyon servisi sunuyor, intenete bağlanmadan yüklemiş olduğunuz ülke haritalarını kullanarak hizmet veriyor. Gelelim olumsuz yönlerine ön kamerası yok, pil ömrü ortalama diğer akıllı telefonlar gibi 1 gün kadar. Bu telefon gerçekten başarılı...En başarılı olduğu konulardan biriside GSM de kaliteli ses transferi ne de olsa nokia, en eski cep telefon üreticilerinden birisi. Almak isteyenlere tavsiye ederim...

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    yaw hehe

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem71.5

yaw hehe
    Aradan tam 6 yıl geçmiş, cevap verirken tarihi bir kontrol edin bence ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbiat

quote:

Orijinalden alıntı: ec38

amiral gemiyi bırakın bundan tekne bile olmaz.. nfc yok.. kendine has bir arayüz yok.. 1 gb ram yok.. çift çekirdek işlemci yok.. 1080p video kaydı yok... nokia beni bile kaybedeceksin beee !!!

Hocam iyi güzel diyorsunda, bu platform android den çok daha verimli. O yüzden çift çekirdek yada 1gb ram gibişeylere ihtiyacı yok.

1080p olayında da millet fazla abartıyor, 1080p olupta çamur gibi çeken bir sürü telefon var. eğer nokia temiz bir şekilde 720p çekecekse benim için ok demektir.

nfc olayıda belki eksiklik olarak görülebilir ama bu özellik olmadanda çok kabul gören cihaz(lar) var piyasada.

Aletin arayüzü pisadaki tüm telefonlardan farklı :) ok, windows-phone lar arasında belki aynı ama android ve iphone a kıyasla cidden farklı ve şık bir arabirim.

Bence bu sefer makul olmak gerekirse Nokia cidden iyi bir telefon yapmış. İşletim sistemi zaten benim gözümde pazarın bir numarası da, ondan öte tasarım ve işçilik cidden harikulade.

2. nesil de hd ekran çözünürlüğü, dual core cpu vb de eklenecektir bu cihazlara.

Aylar önce demiştim Nokia android yerine windows-phone u seçmekle akıllıca bir karar verdi diye.

Aletin satış başarısı gösterecek bu karar yerinde mi değil mi. Ancak ben gidişatı beğeniyorum.

Evinde xbox olan, iş yerinde exchange kullanan bir çok insan için bu cihaz ilk tercih edilecek ürün olmalı.

Özellikle mavi olana bayıldım.
    Yanılıyorsun.

• Ana bnm eski telefon ama bnd lumya520 vardin pcyi saatiim general mobaly aldim ikinci el 300e

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düz Duvara Tırmanan Adam kullanıcısına yanıt
    Hcm bnd lumya 625 vrd şmd ayfon aldm

• AppleFB kullanıcısına yanıt
    Aranızda şifreli mi konuşuyorsunuz
  • Mazi canlanır gözümde

Ah Lumia 525, keşke elden çıkarmasaydım seni be.
    Hiçbir android telefonun performansı ve stabilitesi senin verdiğin performansı veremedi.

En büyük pişmanlığımsın.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş böyle anlıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Mazi canlanır gözümde

Ah Lumia 525, keşke elden çıkarmasaydım seni be.
    Hiçbir android telefonun performansı ve stabilitesi senin verdiğin performansı veremedi.

En büyük pişmanlığımsın.
    madem öyle niye battı hocam sen yapma bari bir kullanıcı olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

madem öyle niye battı hocam sen yapma bari bir kullanıcı olarak.

Alıntıları Göster
    Batmasının sebebi basit:

- Microsoft, Windows Phone sisteminin üstüne fazla düşmedi.
    - Casus mühendis olayı vardı Nokia'da.
    - Nokia prensip olarak piyasada rekabet olsun, tekkeliği kıralım düşüncesindeydi akabinde Microsoft ile çalışmasının sebebi de buydu.
    - Google geliştiricilere para yedirip Windows Phone sistemine uygulama çıkarmasının önüne geçti. Halbuki Microsoft'un bütçesi Google'ı defalarca cebinden çıkarabilecek mali durumda iken Microsoft geliştiricilere kesenin ağzını açmadı.
    - Microsoft'un Windosw phone konusunda çok hatası oldu, Nokia da doğru bildiği yoldan şaşmadı fakat mevcut piyasa ile nokia anlayışı tutmadı. Doğal olarak sizin tabiriniz ile battı.

Kullanıcı olarak bana hitap ediyordu. Oyun, uygulama falan pek işim olmuyor. Az olsun öz olsun yetiyordu her şeyi ile.

• Güzel hort

Hep almak istemiştim bir wp de, android hep daha cazip olmuştu.

• tanklar yolda T kullanıcısına yanıt
    Hocam tanklar yolda falan darbeci misiniz

• AppleFB kullanıcısına yanıt

Egm'ye bildirin hemen ifşa olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: le1

Bazı network uygulamarı deniyorum. S3 hızlı fakat, bir kaç kez kilitlenmişti.

Bu arada lumia hala bende

Geri vermeye pek niyetim olmasa da, vermek zorundayım...
    S9 plusta cozduler takilma isini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walla hala L925 kullanıyorum çok iyi tel ama geri zekalı microsoft winphoneyi bitirdi çok iyi şeyler yapabilirdi ama mallar pc gibi tek olduklarını zannettiler android çaktı.

Özelliklet lumia 950 zamanının çok ötesinde hala taş gibi tel

• Zamanında g2 alarak microsoft tuzağına düşmedim, önceki cihazım Windows 6 idi ve geleceği olmayacağını az buçuk hissettiğimden uzak durmuştum aynı zune hd music player lar gibi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.