Şimdi Ara

Nokia'nın Asha ve S40 Modellerinde Müzik Çalar Sorunu Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia'nın son 2 yıldır ürettiği bazı modellerinde tuhaf bir sorun keşfettim. Bu sorunu çok sayıda cihazda denedim ve karşılaştım. Müzik çalarda bir şarkı çalıyorsunuz ve o şarkıyı tekrar müzik çalar listesinden veya klasörün içinden çalmaya başladığonız zaman, şarkı en baştan çalmaya başlamıyor. Ya en son kaldığı yerden başlıyor, ya da rastgele bir kısımdan başlıyor. Bu hiç normal durum değil. Bir şarkıyı çalarken mutlaka en baş saniyesinden çalmaya başlar. Cihaza başka müzik çalar yükleyince böyle sorun olmuyor. Sanırım yazılımsal bir sorun. Başka marka elefonlatda bu sorun yok. Bi de S60 veya Lumia'larda böyle sorun yok. Kullanmış olduğum X1-00'da bile bu sıorunu yaşamıyorum. Müziğin tadı iyice kaçıyor bu durumda. Nokia'nın buna bir çare bulması gerekiyor. Müşteri hizmetlerini aradım ve hiç bir olumlu sonuç alamadım. Bu konuda sizin görüşleriniz nelerdir?

• UP
  • Kimsenin fikri yok mudur?
  • Yıllar önce bu sorun yüzünden neler çektim ki, bunca yıldan sonra unutmak münkün olmadı. Çok şükür Android ve akıllı telefonlar çıktı ve bu dertten ancak kurtulduk. Nokia'nın batışı bu yüzdendi, seni unutmayacağız Nokia.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.