Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.491
Cevap
3
Favori
647.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stonerose

merhabalar benim n97 me kulaklık takınca müzik sesleri tuş sesleri kulaklıktan geliyor fakat arama yapınca ahizeden gelmeye başlıyor :S:S anlamadım yapamıyorum çok sinir oldum Lütfen biri yardım etsin :S:S

• Arkadaşlar Ben Bu Açıklamadan Bişi Anlamadım Bilgisi Olan Varsa Söyleyebilirmi

Degişen Parça Kısmında Klavye Ve Alt Kasa Mı Degişti Acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersan33 -- 9 Nisan 2010; 19:03:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

quote:

Arkadaşlar gece çekimlerinde, flashın olduğu bölüm çok parlak çıkıyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Bu doğal. Biraz uzaktan çekmeyi deneyebilirsin.

Ancak böyle bir olay ilk defa n97'de başıma geliyor. Gece çektiğim fotoların sol tarafı acayip parlak çıkıyor.
  • arkadaşlar bu lens olayında çizilme oluyor ya hani bende vardı verdim GENPA ya herşey değişmişler dikkatimi çeken nokta lensin üzeirndeki kayar kapak sanki lens ile arasında biraz boşluk var araya toz girdiği zaman çizilmemesi için sanırım ?
  • quote:

Arkadaşlar gece çekimlerinde, flashın olduğu bölüm çok parlak çıkıyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?

+fotoğrafda sağ üst köşede parlama sorunu olarak da göstermiştim bir şey yapmamışlar yada yapamamışlar sorun yine devam ediyor gündüz ve gece cekimlerinde flash ı kapatıp cekim yapıoyrum :S
  • Geçen ay mübarek yerlerdeydim Allah kabul etsin Medine'den 730 tlye beyaz N97 aldım anında türkçeye çevirdiler garantisinide onayladılar pasaportumada 5 tlye işlettim şuan gayet memnunum arkadaşların bilgisine.
  • Selam arkadarşlar. Bu temaları kurduktan sonra kaldırmak için ne yapıyoruz? Cihaz tema dolu ama hiç birini kaldıramıyorum.
    uygulama yöneticisinde gözükmüyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanli -- 10 Nisan 2010; 16:06:13 >
  • aynı email adresini 2 defa girdim. ve ikiside duruyor email widget de.
    nasıl kaldıracam. bulamadım bir türlü.

bir de. kırmızı renkli email var uygulamalar da.
    o mu daha iyi sizce? yoksa email widget mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

çok sınır bozucu bırsey, servıse versek mı acaba :S

sen blrsın kardesm ben vermıcem. ıphone aldırcam

bu arada arkadslar. ıphone alıcam ama hangısını almam daha makul ? yanı 3g mı 3gs mı ? 8 16 32 gb mı ?
  • N97im satiliktir arkadaslar. Kvkda kapaklari degisti jelatinleri uzerinde full kutu cekmecede bekliyor. Blackberry bold 9700 aldim oldukca memnunum.
  • S60v3 S60v5 Panca Warna - FP1, FP2, 5th, Eseries

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v3-temalar/s60v3-v5-panca-warna-fp1-fp2-5th-eseries-t1589.html

Kesinlikle tavsiye ettiğim 1 temadır.

Diğer tema ve tema paketleri için:
    http://www.reis-ieagles.com/symbian-s60v3-s60v5-os9-x-arayuz-bolumu/

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizsadikli

Geçen ay mübarek yerlerdeydim Allah kabul etsin Medine'den 730 tlye beyaz N97 aldım anında türkçeye çevirdiler garantisinide onayladılar pasaportumada 5 tlye işlettim şuan gayet memnunum arkadaşların bilgisine.

kardeşim bende ürünü medineden aldımda garantisini nasıl onaylattın?
  • telefon içindeki, mail, facebook vs gibi bilgileri çalındığında koruyabilmek için güvenlik yazılımları var diye duydum.
    başka bir telefondan(yada belki internetten) mesaj atıyormuşsunuz kilitleniyormuş telefon.hırsız bu bilgilere ulaşamıyormuş.
    var mı böyle bişey?
    varsa en iyisi hangisidir bu programların?
  • Merhaba Arkadaslar,
    benim Navigationun 3 ay sonra kullanim suresi bitti, su anda sadece konumumu gorebiliyorum.
    Yenisini ucretsiz nerden bulabirim... Yardimm!!!
  • ana ekranda bulunan müzik aleti , dokunmatik olduğu için play e basarsam yanlışlıkla çalmaya hazır.
    bu şekilde durması yerinde . play vs tuşları görünmeden başka bir arka planda durmaya ayarlanması mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

ana ekranda bulunan müzik aleti , dokunmatik olduğu için play e basarsam yanlışlıkla çalmaya hazır.
    bu şekilde durması yerinde . play vs tuşları görünmeden başka bir arka planda durmaya ayarlanması mümkün mü?

dedigin gibi olmuyor malesef fakat istedigin kısayolu kaldırabiliyor ve degistirebiliyorsun. üstüne birkac saniye boyunca basılı tut ayarlar,degistir gibisinden seyler cıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezai33

quote:

bu arada arkadslar. ıphone alıcam ama hangısını almam daha makul ? yanı 3g mı 3gs mı ? 8 16 32 gb mı ?

Haziran veya temmuzda 4G çıkıyor sabrın varsa onu al müthiş bir şey olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: sezai33

quote:

Haziran veya temmuzda 4G çıkıyor sabrın varsa onu al müthiş bir şey olacak

o kadar bütcem yok malsf

ama üstünü sen koycaksan neden olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezai33 -- 11 Nisan 2010; 18:37:55 >

• Arkadaşlar özellikle navigasyon için n97 almayı düşünüyorum fakat, Haritası ile ilgili şüphelerim var.http://maps.ovi.com/ sayfasından Bulunduğum bölgenin haritasını inceledim ancak epey hatalar gördüm. Örneğin Başarsoft haritasında olsun, sorunlu denilen Teleatlas (ve de teleatlasdan veri alan google maps) olsun bulunduğum mahallenin sokaklarını doğru gösterirken, nokia ovi maps sokağımın ismi başta olmak üzere yanlışları var. Örneğin sokağımın adı rüzgar ama nokia ovi maps poyraztepe diyor (yaklaşmışlar ama tutturamamışlar :)) Ayrıca yine halen olmayan sokakları varmış gibi gösteriyor.

Nokia'nın ovi maps harita desteğini nereden aldığı ve harita güncellemelerinin ne kadar sağlıklı ve ne kadar sürelerde yaptığı hakkında bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: namco20007

quote:

Orijinalden alıntı: cengizsadikli

Geçen ay mübarek yerlerdeydim Allah kabul etsin Medine'den 730 tlye beyaz N97 aldım anında türkçeye çevirdiler garantisinide onayladılar pasaportumada 5 tlye işlettim şuan gayet memnunum arkadaşların bilgisine.

kardeşim bende ürünü medineden aldımda garantisini nasıl onaylattın?

Garantisini orda onayladılar ve Türkiyedede geçerli olduğunu söylediler.Aldığım esnaf Türktü bende sözüne itimat ettim inşaallah servislik işim olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.