Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.491
Cevap
3
Favori
647.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrexst

telefonumu servise verdim lens camı cizildi ses acma tuşu kamera tuşu soyuldu telefonu yapıp göndermişler sözde sadece soyulan parcaları degişmişler lens kapak camını degiştirmemişler ve ön camı cökertmişler artı pil yuvasını bozmuşlar kvk kozyatıgına vermiştim tekrar yolladım bu şikayetleri belirttim servis durumu şöyle görünüyor ne degişmiş anlayamadım anlayan arkadaş varsa acıklayabilirmi

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===

ılk parca on kapak ıkıncı parca ıse govde.Yanı komple degısecek telefonunuz.

• kökten yeni telefon verseler daha iyiymiş niye ugraşıyolarki kendilerini zorluyorlar telefonu boya soyulmasından ve lens ciziginden yolladım geri bana haşat geldi şimdide gövdeleri degiştirmişler neyseki bunada şükür
  • quote:

kökten yeni telefon verseler daha iyiymiş niye ugraşıyolarki kendilerini zorluyorlar telefonu boya soyulmasından ve lens ciziginden yolladım geri bana haşat geldi şimdide gövdeleri degiştirmişler neyseki bunada şükür

Benım gonderdıgımde de ondekı mesafe sensorunu bozmuslardı tekrar gonderdım yaptılar Allahtan. Su degısım konusunda aynı sıkıntıdan 3 kere farklı sebeplerden 5 kez servıse gıttıgınde para ıadesı yada urun degısımı ısteyebılyıoruz degılmı?
  • telefona hard format attım.. telefon hafızasında ve depo hafızada ne varsa her şeyi sildim biçimlendirerek..

son 15 gündür reset sorunları başgöstermeye başladı.. bunun yanında telefonda ekstra en ufak bir uygulama olmamasına rağmen alakasız yerlerde -mesela wifi'a bağlanırken- hafıza dolu uygulamaları kapatın uyarısı gelmeye başladı.. bunun yanında güvenlik modülü hatası diye bir uyarı alıyorum.. lens camı çizilmeye başladı filan falan.. sanırım telefonu satıp artık başka bir şey almam gerekecek..

yeniden versiyon yükleyeceğim.. olmadı servise göndericem.. aldığımdan bu yana hiç sorunum olmamıştı neden başladı böyle abuk subuk sorunlar hiçbir anlam veremedim..
  • Nokia N97 A-COVER ASSEMBLY WHITE 040-066516.

Nokia N97 B-COVER ASSY BLACK 040-066612
    degişen bunlarmış

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===
  • ===> Garmin Navcity Turkey 2010.01 <===

Yeni haritayı kullanmak için eskisini silin/yedek alın. Yeni haritayı eskisinin yerine koyun. UNL yapmaya gerek yok.

(Deneyenler yolların inceldiğini, görmenin 1az zorlaştığını söylemişler. Deneyemedim, bilmiyorum.)

İndirmek için:
    http://hotfile.com/dl/36856563/b2a65b0/gmapsupp.img.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

Ben de bu klasik sorunlardan telefonumu servise vermeyi düşünüyorum.

Genelde servis kaç günde yapıp teslim ediyor telefonu? 20-25 gün çok uzun bir süre değil mi bu kadar basit çözülebilen sorunlar için?

neden 20-25 gün bekletiyorsunuz dediğimde yurt dışından sipariş verildiğini söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrullah01 -- 8 Nisan 2010; 14:21:05 >
  • 25 gün bekletmiyorlar genelde 3 gün icinde oluyor
  • quote:

25 gün bekletmiyorlar genelde 3 gün icinde oluyor

o zaman tel hoşlarına gitti kullandılar :D
  • Arkadaşlar gece çekimlerinde, flashın olduğu bölüm çok parlak çıkıyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?
  • Bende Bugün Telefonu Servise Gönderdim

Resim Çekerken Beliren Flaş Işıgı - Klavye Sararması - Volume Resim Çekme Tuşu Ve Kasadaki Metalik Alanın Renk Soyulması - Yes, No Ve Menü Tuşlarının Işıklarının Sürekli Açık Kalması - Tuş Klidinin Çalışmaması - E: Hafızasına Yükleme Yaptıgım Halde C: Hafızaya Yüklenen Veri Sorunu

Benim Telefonun Sorunları Bunlar

Kartal Kurumsal'a Gitti Bakalım Bana Geri Dönüşümü Nasıl Olacak
  • telefonlar servise gitmeye başladı herkeste aynı sorunlar ama gene olucak bu sorunlar degişik bir parca takılmıyor ya birdaha olursa ne yapcaz soyulmalar lens cizilmeli felan?????
  • quote:

telefonlar servise gitmeye başladı herkeste aynı sorunlar ama gene olucak bu sorunlar degişik bir parca takılmıyor ya birdaha olursa ne yapcaz soyulmalar lens cizilmeli felan?????

3 Defa Aynı Sorundan Gittimi Degişim ( Yeni Telefon ) Yada Para İadesi Talebinde Bulunabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersan33

quote:

telefonlar servise gitmeye başladı herkeste aynı sorunlar ama gene olucak bu sorunlar degişik bir parca takılmıyor ya birdaha olursa ne yapcaz soyulmalar lens cizilmeli felan?????

3 Defa Aynı Sorundan Gittimi Degişim ( Yeni Telefon ) Yada Para İadesi Talebinde Bulunabiliriz

:)) ama yeni telefonda aynı olacak napalım bir kere aldık bunlar parasınıda vermezler zanettmem ozaman herkes parasını ister

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrexst -- 8 Nisan 2010; 21:45:00 >
  • merhabalar benim n97 me kulaklık takınca müzik sesleri tuş sesleri kulaklıktan geliyor fakat arama yapınca ahizeden gelmeye başlıyor :S:S anlamadım yapamıyorum çok sinir oldum Lütfen biri yardım etsin :S:S
  • Başlıgı okuma fırsatım olmadı N97 için hack yapılıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

Arkadaşlar gece çekimlerinde, flashın olduğu bölüm çok parlak çıkıyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar gece çekimlerinde, flashın olduğu bölüm çok parlak çıkıyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Bu doğal. Biraz uzaktan çekmeyi deneyebilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bersan33

quote:

:)) ama yeni telefonda aynı olacak napalım bir kere aldık bunlar parasınıda vermezler zanettmem ozaman herkes parasını ister

Elınde fatura ve servıse gıttıgıne daır kagıtların varsa dava actıgında paranı fatura bedelı uzerınden alabılıyormussun.FOrumda bırkac arkadas pesını bırakmayıp almıs.Tabı maalesef TRde ısler uzun suruyor ama sonucta paranı alacaksan deger. Eger oyle bırsey basıma gelırse sonuna kadar gıderım.

• hangi pdf reader..adobe mi . pdf+ mi.birini alacam
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.