Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.491
Cevap
3
Favori
647.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasolog

merhabalar;
    bi sorunum war ama cok muhim bişe deil :P kablolu internet bağlantım war ve N97 cep telefonum var. ben bu kablolu internetimi wireless olarak ev agında paylastırıp cep telefonumu bu ağdan internete bağlamak istiyorum. Daha once bi arkadasım yapmıstı fakat format attıktan sonra butun ayarlar kayboldu :( Nasıl yapmam gerektiğini bilen arkadaslar varsa paylasımları için cok tesekkur ederim...

sayın yasolog modeminiz wirelles destekli mi destekliyse zaten kolay girebilmeniz lazım
  • şu yazılımı merak ettim doğrusu şu anda verilen bumu yoksa başka ülkeler için mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmedb

"ben de 2 aylık n97 kullanıcısıyım.
    iki problem

1)bayağı okudum ama, şunu göremedim.. bilen var mı?
    kutusunda şarj adaptörü diye bir nesne var, bunu kullanan var mı?
    şarja başlıyor sonra iptal..
    ben hangi şarj aletini denesem -ince uç- kalın uç- olmuyor bunu ne içün koymuşlar anlamadım..(orjinal şarj aleti de kullandım)

2)NSU yeni bir sürüm mevcut diyor 34,8 mb yüklüyor ama sonra devam ediyor gidiyor 35-40-50 gidiyor da gidiyor bu nedir?
    (şu anda yüklemeye devam ediyor ve 340 mb'yi buldu ve hala yüklemeye devam ediyor...) "

cevap verebilecek kimse var mıdır???

O sarj aparatı bende de calısmıyor.Dedıgınız gıbı hemen atıyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilpekin

Arkadaşlar, telefonun ışık sensörü ( konuşma esnasında telefonu kulağımıza götürdüğümüzde ekranın sönmesi olayı ) bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor.. Acaba format yoluyla falan düzelir mi yoksa donanımsal bir problemi mi var cihazın ?.. Çalışmadığı zamanlarda gerçekten çok problem olabiliyor.

Onun tam adı mesafe sensoru.Isık sensoru , sag tarafta kalan sensordur. Soruna gelecek olursak gecen gun bende de bırkez calısmadı ama sonra duzeldı.Donanımsal bırsey olsa gerek.
  • Arkadaşlar, bende N97 aldım. Birkaç sorum olucaktı.

Öncelikle N95 8gb de internete gireceğim zaman hangi bağlantıdan gireceğimi soruyordu yani Turkcell intermet mi, Wifi mi diye. N97'de böyle birşey sormuyor kafasına göre bağlanıyor bunu nasıl hallederim. İkinci olarak örneğin rehberde bir kaç kişiyi seçeceğim zaman N95'kalem tuşuna basılı tutup seçmesini istediğim kişinin üstüne basarak istediğim kişileri veya mesajları seçebiliyordum. n97'de böyle bir özellik var mı? Üçüncü olarak ben ebuddy'i kullanıyordum ama n97'ye yüklediğim ebuddy hem tam ekran olmuyor hem de klawye bölümünde Türkçe karakterlerde problemler yaşıyorum. N97'ye uygun ebuddy var mı? Son olarak windows live messenger programını yüklediğim zaman mesajlara hotmail uygulaması geliyor ve telefonun orjinal mail uygulamasını kullanamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs1905 -- 5 Nisan 2010; 21:28:44 >

• Telefonun Tarayıcısından Son 2 3 gündür bazı sitelerde Güvenli olmayan içerik dyerek siteyi açmıyor.
    Facebookda bunlara dahil çözümü varmı bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Arkadaşlar, telefonun ışık sensörü ( konuşma esnasında telefonu kulağımıza götürdüğümüzde ekranın sönmesi olayı ) bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor.. Acaba format yoluyla falan düzelir mi yoksa donanımsal bir problemi mi var cihazın ?.. Çalışmadığı zamanlarda gerçekten çok problem olabiliyor.

Onun tam adı mesafe sensoru.Isık sensoru , sag tarafta kalan sensordur. Soruna gelecek olursak gecen gun bende de bırkez calısmadı ama sonra duzeldı.Donanımsal bırsey olsa gerek.

Teşekkür ederim arkadaşım, format atmayı deniyim o halde..
  • quote:

quote:

quote:

Rica ederim. Dene bakalım,umarım duzelır. Ya arkadaslar benım canımı sıkan bır sıkıntım var. Bu kayar kapak mekanızması kapalıyken ses cıkartıyor.Ozellıkle konusma sırasında hareket ettıgımde sureklı tık tık dıye gıcık bır ses cıkartıyor. Hafıfce yukarıdan bastırdımmı ses gıdıyor. Sızde de oylemı yoksa servıse verecegım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim. Dene bakalım,umarım duzelır. Ya arkadaslar benım canımı sıkan bır sıkıntım var. Bu kayar kapak mekanızması kapalıyken ses cıkartıyor.Ozellıkle konusma sırasında hareket ettıgımde sureklı tık tık dıye gıcık bır ses cıkartıyor. Hafıfce yukarıdan bastırdımmı ses gıdıyor. Sızde de oylemı yoksa servıse verecegım.

o sorun bende de var bilader tek sikayetim o.

• çok sınır bozucu bırsey, servıse versek mı acaba :S
  • arkadaşlar n97'nin ikinci eli bu aralar kaça gidiyor?
    yazılım beklemekten sorunlardan sıkıldım ve satmayı düşünüyorum.

ağustos 2009'da alınmış garantisi devam eden siyah cihazım var. kaça satabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan85

arkadaşlar n97'nin ikinci eli bu aralar kaça gidiyor?
    yazılım beklemekten sorunlardan sıkıldım ve satmayı düşünüyorum.

ağustos 2009'da alınmış garantisi devam eden siyah cihazım var. kaça satabilirim?

Bence Satma çok zarar edersin...Telefoncular temizliğine göre 700 den almaya başlıyor..
  • arkadaşlar mrb N97'i garantiye verdim aradan 25 gün geçti bugun elime ulaştı problemi kamera camını kapatan kayar kapak her aç kapa yaptığımda cakameranın cam'ı çiziliyordu ve sağ da ki butonlar silinmişti şuan cihazı arka kapağı ön kapağı kayar kapak 0 şekilde elime ulaştırdılar bu sorunla hiç karşılan oldumu çünkü kayar kapığın içine toz hemen giriyor cam yine çizilicek :D anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

quote:

Orijinalden alıntı: vavien1

Nokia N97 firmware updated to V21.0.102

The Nokia N97 got a new minor firmware update today! The new version V21.0.102 seems only be available via FOTA (4.3mb) for the moment, but it shouldn�t take that long before its also available via NSU. Changelog after the break�

SW improvements (not official changelog
    ◦Auto-rotate display set to ON by default.
    ◦OviSuite 2.0 + OviPlayer installation files preloaded
    ◦Preloaded Maps data updated to version # 23

http://dailymobile.se/2010/04/02/nokia-n97-firmware-updated-to-v21-0-102/

Ne Zaman gelecek bu Yazılım ?

Servislerde Mevcut 21,0,102 Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

Arkadaşlar, bende N97 aldım. Birkaç sorum olucaktı.

Öncelikle N95 8gb de internete gireceğim zaman hangi bağlantıdan gireceğimi soruyordu yani Turkcell intermet mi, Wifi mi diye. N97'de böyle birşey sormuyor kafasına göre bağlanıyor bunu nasıl hallederim. İkinci olarak örneğin rehberde bir kaç kişiyi seçeceğim zaman N95'kalem tuşuna basılı tutup seçmesini istediğim kişinin üstüne basarak istediğim kişileri veya mesajları seçebiliyordum. n97'de böyle bir özellik var mı? Üçüncü olarak ben ebuddy'i kullanıyordum ama n97'ye yüklediğim ebuddy hem tam ekran olmuyor hem de klawye bölümünde Türkçe karakterlerde problemler yaşıyorum. N97'ye uygun ebuddy var mı? Son olarak windows live messenger programını yüklediğim zaman mesajlara hotmail uygulaması geliyor ve telefonun orjinal mail uygulamasını kullanamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

• telefonumu servise verdim lens camı cizildi ses acma tuşu kamera tuşu soyuldu telefonu yapıp göndermişler sözde sadece soyulan parcaları degişmişler lens kapak camını degiştirmemişler ve ön camı cökertmişler artı pil yuvasını bozmuşlar kvk kozyatıgına vermiştim tekrar yolladım bu şikayetleri belirttim servis durumu şöyle görünüyor ne degişmiş anlayamadım anlayan arkadaş varsa acıklayabilirmi

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrexst

telefonumu servise verdim lens camı cizildi ses acma tuşu kamera tuşu soyuldu telefonu yapıp göndermişler sözde sadece soyulan parcaları degişmişler lens kapak camını degiştirmemişler ve ön camı cökertmişler artı pil yuvasını bozmuşlar kvk kozyatıgına vermiştim tekrar yolladım bu şikayetleri belirttim servis durumu şöyle görünüyor ne degişmiş anlayamadım anlayan arkadaş varsa acıklayabilirmi

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===

tmm işte bnmki ile nerdeyse aynı bana tel i dün verdiler üst ekran alt kapak sağ sol tuşlar kamera lens camı vs telefon 0 vaziyette elimde şuan büyük ihtimal sanada öyle verirler

• bu nokia servisleri teli yapayım derken daha cok dagıtıyorlar ne bicim tekniksiyen anlamadım gitti
  • Ben de bu klasik sorunlardan telefonumu servise vermeyi düşünüyorum.

Genelde servis kaç günde yapıp teslim ediyor telefonu? 20-25 gün çok uzun bir süre değil mi bu kadar basit çözülebilen sorunlar için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

Ben de bu klasik sorunlardan telefonumu servise vermeyi düşünüyorum.

Genelde servis kaç günde yapıp teslim ediyor telefonu? 20-25 gün çok uzun bir süre değil mi bu kadar basit çözülebilen sorunlar için?

Aynı sıkıntılardan KVK kozyatagı servısıne verdım ve 4 saatte yaptılar :S Adı gecen parcalar tus takımının oldugu yer ıle kapak mekanızması. Cunku yandakı tusları dırek degıstıremıyorlar , hepsı bır butun. Orada yazan kodları Google da aratırsanız degısen parcaları gorebılırsınız.Hatta bulursam eklerım ben.
  • 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.