Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^
  • Bana bu dosya lazım arkadaşlar, acil...

quote:

Orjinalden alıntı: realcem

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Bilgisayarımdaki sorun nedeniyle program yükleyemiyorum. Map loader de yüklenmiyor. Cihazımın hafıza kartına direk atabileceğim Türkiye haritası arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim...

quote:

TÜRKİYE HARİTASI VE YÖNLENDİRME SESİ (PRIVATE KLASÖRÜ İÇİN HAZIR)

NOKIA MAP LOADER İLE YÜKLENMİŞ TÜRKİYE HARİTASI VE TÜRKÇE YÖNLENDİRME DOSYASINI YÜKLEDİM ARKADAŞLAR...
    Yalnız dikkat.. rar uzantılı dosyayı açınca içindeki txt dosyasını okuyun. Private klasörünü komple kopyalamayı tavsiye etmiyorum..
    http://www.4shared.com/file/20978727/ea59c19b/Nokia_Map_Loader_ile_Yklenmi_Trkiye_haritas_ve_Trke_seslendirme_by_LeVeNdiS.html

Sanırım silinmiş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ya arkadaşlar galiba ben bulamadım. word ve powerpoint açıyor mu (hızı nasıl) n95? birde smart movie için max çözünürlük ne? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: laconf

8 gb Sandisk SDHC kart N95 ile çalışıyor arkadaşlar, bende var...ingiltere'den almıştım.

bugun gozumu karartıp 6gb sandısk sdhc kart aldım..sorunsuz çalışmakta..ayrıca merak eden olursa suan ıcın 3.5gb dolu ve normale gore herhangı bır kasma yavaslama soz konusu degıl..

evet word ve pp açabılırsın..ayrıca offıce suıte tavsıye ederım edıtde yapabılırsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SİMBA -- 20 Kasım 2007; 23:22:57 >
  • AccelerInvaders

Buyrun burdan yakın
  • quote:

Bana bu dosya lazım arkadaşlar, acil...

quote:

Orjinalden alıntı: realcem

quote:

Bilgisayarımdaki sorun nedeniyle program yükleyemiyorum. Map loader de yüklenmiyor. Cihazımın hafıza kartına direk atabileceğim Türkiye haritası arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim...

quote:

TÜRKİYE HARİTASI VE YÖNLENDİRME SESİ (PRIVATE KLASÖRÜ İÇİN HAZIR)

NOKIA MAP LOADER İLE YÜKLENMİŞ TÜRKİYE HARİTASI VE TÜRKÇE YÖNLENDİRME DOSYASINI YÜKLEDİM ARKADAŞLAR...
    Yalnız dikkat.. rar uzantılı dosyayı açınca içindeki txt dosyasını okuyun. Private klasörünü komple kopyalamayı tavsiye etmiyorum..
    http://www.4shared.com/file/20978727/ea59c19b/Nokia_Map_Loader_ile_Yklenmi_Trkiye_haritas_ve_Trke_seslendirme_by_LeVeNdiS.html

Sanırım silinmiş.

evet bende indireyim demiştim ama silinmiş...

• sevgili zubeyi

rotateME niz hazır BURADAN indirebilirsiniz, güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 21 Kasım 2007; 14:25:58 >
  • arkadaşlar bunu biliyormuydunuz,n95 iniz sizden önce kullanılmış ise (bazı telefoncular kullanılmış cihazı sıfır diye-
    satma adiliğini yapıyorlar ya) bunu bilebilirsiniz kod aşağıda,

yıldız-kare-92702689-kare tuşlayın...
  • sevgili süleyman88,

senin rotateME n hazır BURADAN indirebilirsin,güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 21 Kasım 2007; 14:25:29 >
  • çok uğraştırdım tşkler ama yine olmadı sertifika hatası veriyor :((
    quote:

Orjinalden alıntı: soylu

sevgili süleyman88,

senin rotateME n hazır BURADAN indirebilirsin,güle güle kullan
  • Uğraşmışsın ama güzel olmuş PHI. Aynısını sony kısmınada yapmak gerekli ama bence. Özellikle P990i M600i W950i P1i ve W960i telefonları için paylaşımları tek başlık altında toplayabiliriz mesela...
  • biri bana symbiansigned girebileceğim bir kullanıcı adı alabilir mi tam 3 mail adresiye kaydımı tamamladım ama sonrası olmuyor.giriş yapamıyorum yanlış kullanıcı diyor.ne biçim site bu kaydederken ne yazdığımı biliyorum ama site yalan söylüyor tam 3 adresle kaydoldum başarılı dedi ama siteye girişte hata diyo niye yaaaaa.biri şu siteyi hacklesin sinir oldum
  • icimden gelerek bisey söylemek istiyorum soylu kardesim allah senden bin kez razi olsun saol rotateme icin yani bu nekadar güzel bisey ya tanimadin birisi birine burda karsiliksiz yardim edio insana öyle duygular asiliyoki disarda sivilde bile insan buradan gördünü yapmak istiyo insanlara bakis acin bile degisio sanki neyse anlatabildimmi bilmiom hislerimi ha bildiklerimi bende paylasiyorum tabiki cünkü ayni seyleri yasadigim icin ama bazilarida ögrendigi seyleri söylemeye tenezzül etmez kendi cektiklerini unutmuslar icin bu laf .herkes soylu kardesim kadar duyarli olursa kimse günlerce bir kücük sey icin pc nin basinda gözleri kan canagi olmaz .benim cok oldu.saygilar
  • bu haftasonu ben de N95 imle aranıza katılma fırsatı buldum.. almak için karar vermemde en büyük etken sizin inceleme konularınız ve burdaki arkadaşların fikirleri oldu tabiiki (telefonumun bozulduğunu saymazsak ) teşekkürler hepinize...

o zaman size bi kıyak yapayım.. 1400 ma pil benden (biraz küçük ama olsun)
     ^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^

http://n95blog.com/hows-this-for-a-n95-battery/

• arkadaslar n95 in son versiyonu nedir...
  • N95 cihazım icin, kopyala yapıştır metoduyla hafıza kartına atabileceğim harita arıyorum, elinde olan yüklerse sevinirim, yukardaki link ölü...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

N95 cihazım icin, kopyala yapıştır metoduyla hafıza kartına atabileceğim harita arıyorum, elinde olan yüklerse sevinirim, yukardaki link ölü...

isterseniz msn den yollim haritaları
  • şu an yukluyorum..

msn uzun surer o yuzden dedım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SİMBA -- 21 Kasım 2007; 23:01:42 >
  • Teşekkür ederim, bekliyorum o halde...

quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

şu an yukluyorum..
  • iyi günler arkadaşlar n95 imde dün şöyle bir sorun çıktı gelen mesajları benim gönderdiğim mesajları okuyorum mesajı kapatınca tık siliniyor benim gönderdiklerimde siliniyor yani hiç birini kayıt etmiyor.Mesaj ayarlarına baktım herşey normal hafıza kartına kayıt ettiriyorum mesaj sayısı 999da ama yinede siliyor dünden önceki mesajlar duruyor ama yeniler siliyor neden olabilir acaba. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.