Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mc_GayveR80

hocam iyi de bu iğrenç kristal kılıf versiyonu galiba, o kadar kalın bir n95'e kristal kılıf mı takılır ama bak forumdaki resimde kıskaçlı olan çok güzel :D sağolun yinede.. bi bakayım n73 yeni aldım salı günü gelecek bakalım, nasıl olacak...:D

Ayrıca zone arkadaşım Türkiye'de henüz çıkmamış olan nokia n95 8GB var resmi olarak 2008 e doğru çıkar herhalde, birde n82 var yeni nesil n gage halefiwww.n-gage.com da görürsün modeli...

teşekkürler zaten kafamı n82 karıştırdı flasından dolayı yoksa mayıs gibi n95 alcaktım

• arkadaşlar wifiden bağlanıp internetde gezerken yada msn e bağlanınca telefon kendiliğinden kapanıp açılıyor :( nedir çözümü yardım edermisiniz? :(
  • teşekkürler süper hazırlamışsın...
  • son versıyon nedır arkadaslar yenı versıyon cıktımı...
    bendeki 12.0.013
  • 3 boyutlu oyunlar çoğalıyor.. oyunun demosu bile 4.16mb vay canına

http://www.youtube.com/watch?v=nzArEWS_13U

http://www.speedyshare.com/648976193.html
  • indiriyorum, denerim
  • Bende aldım N95 imi sonunda çok mutluyum forumu uzun zamandır takip ediyorum bende memnuniyetimi diğer arkadaşlar gibi paylaşmak istedim.
  • konular birlesti herkes foruma kustu galiba

n95 e uyumlu tomtom 6.03 ciktimi yoksa bu video fakemi
    bilgisi olan varmi?
    http://www.youtube.com/watch?v=M_EkNKAI1vI&feature=related
  • haftada 1 veya 2 kez kendine yani en azından benim farkına vardığım telefonun kendini reset atması.. bir arkadaşımda alalı 10 gün oldu ... v12 herikiside

normalmi acaba .........
  • yeni bi versiyon at düzelir eğer son versiyon yüklüyse nsu dan tekrar aynı versyionu at
  • Bilgisayarımdaki sorun nedeniyle program yükleyemiyorum. Map loader de yüklenmiyor. Cihazımın hafıza kartına direk atabileceğim Türkiye haritası arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: suleyman88

ilginç bişeymiş :) arkadaşlar ben arabaya n95 için telefon tutacağı almak istiyorum navigasyonda da kullanmak için nerden bulabilirim güvenilir bi site biliyorsanız verirmisiniz? şimdiden tşkler... :)

Buraya bak istersen. eBay de daha da ucuza bulursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Bilgisayarımdaki sorun nedeniyle program yükleyemiyorum. Map loader de yüklenmiyor. Cihazımın hafıza kartına direk atabileceğim Türkiye haritası arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim...

quote:

TÜRKİYE HARİTASI VE YÖNLENDİRME SESİ (PRIVATE KLASÖRÜ İÇİN HAZIR)

NOKIA MAP LOADER İLE YÜKLENMİŞ TÜRKİYE HARİTASI VE TÜRKÇE YÖNLENDİRME DOSYASINI YÜKLEDİM ARKADAŞLAR...
    Yalnız dikkat.. rar uzantılı dosyayı açınca içindeki txt dosyasını okuyun. Private klasörünü komple kopyalamayı tavsiye etmiyorum..

http://www.4shared.com/file/20978727/ea59c19b/Nokia_Map_Loader_ile_Yklenmi_Trkiye_haritas_ve_Trke_seslendirme_by_LeVeNdiS.html

Sanırım silinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 19 Kasım 2007; 9:29:40 >

• n95 e flash lite 3 ü yükleyebilen oldumu ?
  • okumusfatih
    rotateme için

pm atmıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 20 Kasım 2007; 8:33:46 >
  • arkadaşlar rotateME programı olan arkadaşlar verebilirmi? + wifiden nete bağlanıp gezerken telefon kendi kendine kapanıp açılıyor??? sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler..
  • yaw bu konuların birleştirilmesi iyimi oldu kötümü oldu anlayamadım ama rotateme ilk sayfada verilmedimi ?? orada bulabileceğini sanıyorum büyük bir sabır gösterirsen wifi'den girince kilitleniyor diyorsan @altug92 arkadaşın dediği gibi sana sıfırdan bir firmware yüklemek kalacak.. kolay gelsin..

quote:

arkadaşlar rotateME programı olan arkadaşlar verebilirmi? + wifiden nete bağlanıp gezerken telefon kendi kendine kapanıp açılıyor??? sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler..
  • cevap için tşkler :) telefon kitlenmiyor kapanıp açılıyo :s rotataME yi de bi türlü yükleyemiyorum hata veriyor? symbiansignet.com a üye olmak için domainim olması gerekiyomuş ama yok.. nası yapıcaz alternatifi yokmu :(
    quote:

Orjinalden alıntı: xmurat

yaw bu konuların birleştirilmesi iyimi oldu kötümü oldu anlayamadım ama rotateme ilk sayfada verilmedimi ?? orada bulabileceğini sanıyorum büyük bir sabır gösterirsen wifi'den girince kilitleniyor diyorsan @altug92 arkadaşın dediği gibi sana sıfırdan bir firmware yüklemek kalacak.. kolay gelsin..

quote:

arkadaşlar rotateME programı olan arkadaşlar verebilirmi? + wifiden nete bağlanıp gezerken telefon kendi kendine kapanıp açılıyor??? sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suleyman88 -- 20 Kasım 2007; 1:08:17 >

• Arkadaşlar 12voip şirketinin SIP ayarlarını düzgün kullanan varmı acaba?

EDIT
    -----------
    nokia wi-fi' li telefonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xuadrox -- 20 Kasım 2007; 4:34:24 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.