Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The new Nokia N95 firmware v21 is generationg a lot of hype. The new firmware is suppossed to bring:

- Demand Paging
    - Close to 30 MB free RAM on bootup
    - Ngage Platform Support
    - Integrated Search (On the Standby Screen)
    - You Tube Playback directly from the browser! (More Info Here)
    - New N95 8GB like Icons
    - Grid view in the Camera options
    - Music Store and Podcasts in a new Music Folder
    - Camera Activation with the Capture button (Useful for the front cam)
    - A new lease of life for the N95!

I personally can’t wait! For screenshots and more look here and here.

From :http://vaibhavsharma.wordpress.com/

• arkadaşlar telefonu usb den bağlıyorum nsu telefon bulunamadı diyor :( ajanda kayıtlarımı nasıl yedekleyebilirim? birde bookmarks ı? şimdiden tşkler

yeni versiyon yüklenebilirmi şimdi? :s
  • v21 yayımlandımı sımdı anlamadım....benim versıyon 12.0.013 bu sonmu...
  • Benim telefonda da bişey dikkatimi çekti masanın üzerinde 5dkdan fazla durduktan sonra elime alır almaz ışığı yanıyo ama bunu tuşlar kilitliyken yapmıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

sevgili berfu61 ,

rotateME niz hazır güle güle kullanın, BURADAN indirebilirsiniz..

yükleyemiyorum.sertifika izin vermiyor
  • ewt sertıfıka hatası
    quote:

Orjinalden alıntı: berfu61

quote:

sevgili berfu61 ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 22 Kasım 2007; 23:50:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hidrojenperoksit

v21 yayımlandımı sımdı anlamadım....benim versıyon 12.0.013 bu sonmu...

çok yakında geliyormuş.
  • quote:

ewt sertıfıka hatırası
    quote:

quote:

sevgili berfu61 ,

sertifka hatırasımı???
    siteye kendim de üye oldum.1.sayfadaki işlmeleri aynen yaptım fakat gene olmadı.tarihide 1 yıl geri aldım denedim gene olmadı??sorun nerdedir acaba???

• hata yerıne hatıra yazmısım
    bnde yılı 2006 yapıp denedım olmadı..
  • quote:

hata yerıne hatıra yazmısım
    bnde yılı 2006 yapıp denedım olmadı..

yardım gelecektir sanırım.bekliyorum ben
  • Telefonumuzun menüsünden araçlara girin Oradan uygulama yöneticisini çalıştırıp seçenekleri seçin..
    Seçeneklerin içinde
    Yazılım yükleme:Tümü
    Çevrim içi sertifika kontrolü:Açık
    Standart web adresi: Boş bırakın Ve ana menüye dönün oradan telefon ayarlarına girin oradan güvenlik ve sertifika yönetimine girin.
    SymbianA VeriSing Identity adlı sertifikaya tıklayın tamam deyip çıkın son olarak telefonunuzu kapatıp açın bide böle deneyin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 23 Kasım 2007; 0:01:46 >
  • aynen yaptım....sımdıde sertıfıka kısıtlaması yazıyor..
    quote:

Orjinalden alıntı: realcem

Telefonumuzun menüsünden araçlara girin Oradan uygulama yöneticisini çalıştırıp seçenekleri seçin..
    Seçeneklerin içinde
    Standart web adresi: Boş bırakın Ve ana menüye dönün oradan telefon ayarlarına girin oradan güvenlik ve sertifika yönetimine girin.
    SymbianA VeriSing Identity adlı sertifikaya tıklayın tamam deyip çıkın son olarak telefonunuzu kapatıp açın bide böle deneyin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 23 Kasım 2007; 0:09:38 >
  • quote:

Telefonumuzun menüsünden araçlara girin Oradan uygulama yöneticisini çalıştırıp seçenekleri seçin..
    Seçeneklerin içinde

dediklerini aynen yaptım programı yükledim ama şimdi nasıl kullanacam.sağa sola hareket ettiriyorum olmuyor

oluyor fakat öçok sert bi şekilde hareket ettirmem lazımmış.sizdede acaba böylemi????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admhtmn -- 23 Kasım 2007; 0:24:18 >

• bende aynı seylerı yaptım a ma hata verıyor kafayı yıycem...sertıfıka tarafından kısıtlanıyor dıyor
    quote:

quote:

Seçeneklerin içinde

dediklerini aynen yaptım programı yükledim ama şimdi nasıl kullanacam.sağa sola hareket ettiriyorum olmuyor

oluyor fakat öçok sert bi şekilde hareket ettirmem lazımmış.sizdede acaba böylemi????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 23 Kasım 2007; 0:37:29 >

• programı exit deyip kapatmıyorsun dimi? menü tuşuna bas öyle çık.. program arka planda çalışır vaziyette olacak ayrıca sert bi şekilde çevirmene gerek yok :)
    quote:

quote:

Seçeneklerin içinde

• Foruma uzun zamandır uğrayamıyordum, N95 için taze başlık olması hoş olmuş gerçekten.

Başlığı baştan sona okudum, ilk önce almak için tereddüt eden arkadaşlara şunu söyleyebilirim; telefonun tüm özelliklerini suyunu çıkarta çıkarta kullanmayı ve karıştırmayı seven insanlardan biriyim ve N95'i yaz başından beri kullanıyorum, çok memnunum telefondan.

Başlığın önceki sayfalarında gördüm ki haritayı hafıza kartına yükleyemeyen bazı arkadaşlar bu haritaları bilgisayarına yükleyip direkt hafıza kartına atmaya çalışıyorlar. Hafıza kartına yükleyememe problemini bende yaşıyordum Map Loader programı ile fakat sonradan öğrendim ki bunun bir yolu var. İlk önce menüden "Haritalar (Maps) programını açıyorsunuz ve 1 kereye mahsus GPS bağlantısı gerçekleştiriyorsunuz. Telefonunuz GPS uydularından birine bağlandığında programdan çıkın ve Map Loader ile yeni haritaları tekrar yüklemeyi deneyin, göreceksiniz ki bu sefer olacak. Bu bilgi büyük ihtimalle bu başlıktan önceki inceleme başlıklarında verilmiştir ama ben bu başlıkta kaçıran arkadaşlar için yinelemek istedim.

Şu anda telefonumda v12.0.0.14 versiyonunu kullanıyorum, malum Türkçe desteği olmadığı için yaklaşık 1 aydır telefonum ingilizce. Yeni çıkacak olan v21 gerçekten heyecanlandırdı beni. Şu anki kullandığım versiyonda oto focus özelliği önceki kadar hassas değil, yani eskiden daha kolay kilitleniyordu çekmek istediğim kareye ama şimdi biraz zorlaştı bu versiyonda. Onun dışında resim ve video kalitesi biraz düştü önceki versiyonlara göre ama farkedilir derecede bir fark yok yine de, benimle aynı versiyonu kullanıp aynı problemi yaşayan arkadaşlar olup olmadığını gerçekten merak ediyorum ve umuyorum v21'de bu sorunlar da ortadan kalkmış olur.

Bu arada N95 ile oyun oynamayı seven arkadaşlara Brick Breaker oyununu şiddetle tavsiye ediyorum. Bir çeşit arkanoid oyunu ve hastalık derecesinde bağımlılık yaptı bende 1 aydır. Ne kadar dolu pilimi ham yapsa da yine de vazgeçemiyorum.

• quote:

aynen yaptım....sımdıde sertıfıka kısıtlaması yazıyor..
    quote:

Seçeneklerin içinde

benim signed yapmış olduğum programımı indirdin yoksa yani tam 7 kişi indirmişte onun için
    onu ben berfu61 kardeşimizin imei nosu ile yapmıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 23 Kasım 2007; 8:54:10 >

• yaa menü den haritalar kısmına girince bağlanıyor sonra çok fena kontör yemeye başlıyor 5 dk girdim 130 kontör gitti siz bedava mı kullanıyorsunuz napcam ben şimdi
  • oylemi:=)))) rica etsem bide benim imei ıle yaparmısın o zaman
    quote:

quote:

aynen yaptım....sımdıde sertıfıka kısıtlaması yazıyor..
    quote:

Seçeneklerin içinde

benim signed yapmış olduğum programımı indirdin yoksa yani tam 7 kişi indirmişte onun için
    onu ben berfu61 kardeşimizin imei nosu ile yapmıştım...

• sen haritaları indirip cep telefonuna yüklememişsin demekki. ilk önce haritaları indir yükle sonra birdaha bağlan bak kontör filan gitmez..

http://europe.nokia.com/A4509291

sol taraftan n95 için olan dosyayı indirip cep telefonuna yükle. sonra sağ taraftan haritalar programını pc'ye yükle. çalıştırıp Türkiye haritasını ve Türkçe sesleri cep telefonuna yükle olay bitsin.. kolay gelsin.

quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

yaa menü den haritalar kısmına girince bağlanıyor sonra çok fena kontör yemeye başlıyor 5 dk girdim 130 kontör gitti siz bedava mı kullanıyorsunuz napcam ben şimdi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.