Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert_837_469

o bizim telefonlara uyumlu değil demektir o newman abi.Bu arada selam newman abi ve ilengiz abi

nasılsın ne zamandır görüşemedik?

Eyv. Teşekkür,

Geçen sınıf resimlerini gördüm foto topiğinde senin manita hangisiydi?....

İnsan bir de kendi resmini koyardı şöyle yakışıklısından!...

Hımm demek bizim modelllere uygun değil ama Nokia installer ile yüklenebiliyordu?

İlengiz,

Güle güle kullan bir de şunları N95 8GB ile çekip koysana arkadan, önden vs. fikir edinelim!...Bir de fiyat olayı nedir?

• marki al kılıfı soruyordun.hoşgeldin
    quote:

Orjinalden alıntı: @marki

ıyı aksamlar arkadaslar
  • hoşgeldin marki
  • NEWMAN2007 <.abi önden arkadan üsten sıfıra sıfır cuk diye hiç sürtünmeden cuk diye oturuyor.
    çok kaliteli derisi.

15 ytl ye arkadaşım gönderdi ankaradan

ben çıkmalıyım

iyi akşamlar
  • quote:

quote:

vay anasını...

peki formatladıgımda nolcak tum hersey gıdecek

:@ilengiz iyi aksamlar hosgeldın

evet maalesef...

ilengiz güzel kılıf benimkine benziyor

peki yedek alsam sonra formatın ardından tekrar o yedegı cihaza atsam yıne aynı sorun olurmu

quote:

Orjinalden alıntı: @marki

ıyı aksamlar arkadaslar

iyi aksamlar hosgeldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLuP_HeLL_61 -- 21 Şubat 2008; 21:33:04 >
  • quote:

abi sevgililer gününde ne diye bas bas bağırdım ben

yok işte yokHem onlar mı olcak diyomuşum

nokia installer gösterir ama elletmez aa şey pardon yükletmez

kendi resmim yok ki hiçsenin için çeker koyarım istersen ama önce reis koysun.Reis koysun ben de koycam
  • quote:

valla maç kaç kaç?Haberim yok da şu anNewman abi birşey soracağım o ssdeki temayı nereden bulabilirzRealcedaydi değil mi?Ona mı bi sorsam ki?

tamam maçı hiç sormamış olayımBir galatasaraylı olarak üzüldümilengiz olsun kaldığın kadar

Tema mı? Hımm evet güzel görünüyor ama Realceday' e sor veya Marki' ye?...

Hoşgeldin Marki,

İlengiz,

Peki herhangi bir yere takabilme imkanı var mı? Mesela kemer falan yani askılı mı?...

• quote:

peki yedek alsam sonra formatın ardından tekrar o yedegı cihaza atsam yıne aynı sorun olurmu

olabilir

ilengiz güzel kılıf ve güle güle
  • quote:

quote:

abi sevgililer gününde ne diye bas bas bağırdım ben

yok işte yokHem onlar mı olcak diyomuşum

nokia installer gösterir ama elletmez aa şey pardon yükletmez

kendi resmim yok ki hiçsenin için çeker koyarım istersen ama önce reis koysun.Reis koysun ben de koycam

Zaten sizin sınıfta güzel kız da yok be?...Okulda var mı acaba?

Bir de Ege' nin kızları güzel derler?...

Sen resmini istersen bana PM at!...Reis' mi ama ben onu gördüydüm!...

• @marki

abi sende newman abinin koyduğu flipsilentı tanıtan resimdeki tema var mı?Varsa pm atarsan veya topiğe koyarsan sevinirim
  • Arkadaslar merhaba nasılsınız bugun , bugun tlfnu teslım aldım genpadan. alırken dıkkat ettıgım hususler onemlıdır sızlerle paylasıyorum harfı harfıne....

1-cıhazıteslım ettıgımde gayet gorevlı cıddı bı sekılde teslım aldı , ve servıs nosunu ustune yapıstır .pıl kapagına bıle bısıler yapıstırdı servıs numarasını. kaybolmasın bısı olmasın dıe ama ben tek tek numaralarını kaydetmısımtım kagıda :)
    2- gun gun genpanın teknık servısı menusunden takıp ettım tlfnumu gayet basarılı bı calısmaydı . gun gun ne oldu ne bıttı yazıoyrdu , bıraz daha abartmaya kalksalar şöle olabılırdı suan tlfnunuza bakan gorevlı cay molasında az sonra gelıck.
    3- teslım alacxagım gun yanı bugun oglen 2 sıralarında genpadan msj geldı , alabılırsınız tlfnu dıe.
    4-gıttım aldım tlfnu ama alırken tlfn nerdeyse paket halındeydı ekran cızılmesın dıe seffaf naylon tlfndada seffa naylon ıcındeydı gayet basırılı bı sekılde korunmustukı guneste tek tek ınceledım cızık warmı dıe ama tek bısı yoktu masallah (benım yaptıgım 2-3 ufak cızık dısında)
    5-gorevlı uzattı teslım ettı gayet guler yuzluydu.
    6- sonuc olarak basarılı bı teknık servıs kvk ıle karsılastıracak olursak bıraz agır kalıyor oda ndn solıyım , genel merkez tamır edılen yer etıler oldugu ıcın . dırek etılere bırakılsaydı zaman kısalabılırdı.
    7-tlfndakı bı parca degısmıs , ve guncel fırmware yuklenmıs V15.0.015 bu gozukkuo suan verıdıgm zaman v10 du.
    8-ıcındekı programlar sılınmıs , acayıp olmus yanı yenıden yuklıycm programları , spıderman sızlere omur ama onemlı degıl...

Sız benı takıp eden arkadaslara cok teskur edıyor saygılarımı sunuyorum.

Bı ıstegı mwar sısteme kac turlu format atılıo , bunların kodları nasıl. hangı format atıldıgında ne oluyor yazabılırsenız cok sevınırım....
  • quote:

haklısın yokdemek ki öle değilmişreisin resmi varsa veya siteyi biliyosan versene banabenim şu an yok da bi ara çeker pmlerim sana ama sen de bana atçan haaa
  • quote:

Bı ıstegı mwar sısteme kac turlu format atılıo , bunların kodları nasıl. hangı format atıldıgında ne oluyor yazabılırsenız cok sevınırım....

sevindim tekrar aramıza katıldığına

3tür format var.

1-Soft Format:*#7370# yaparak C'yi tamamen silersin E'ye bişey olmaz.Rehber,mesajlar,ayarlar hepsi gider resim müzik vb E'dekiler(8GB) kalır.

2-Hard Format:* üç ve yeşil tuş bi de kapatma tuuşuna telefon kapalıyken aynı anda basarsın formatting yazınca bırakırsın ne var ne yok gider ilk aldığın güne döner.

3-SW Format:NSU ile yazılımı tekrar yükleyerek yaparsın.C Gider E kalır ama E de gidebilir E den emin değilim

newman abi sevenhilli cep nolarınızı pm atsanıza 6Mayıs gibi İstanbula gelicem haberleşiriz bi yanınıza da uğramak istiyorum şayet bir mazuru yoksa
  • o kısmı kacırmısım yaa bana bır lınk verırsen bakarımm

malum ızmırdeyım hala

quote:

@marki

abi sende newman abinin koyduğu flipsilentı tanıtan resimdeki tema var mı?Varsa pm atarsan veya topiğe koyarsan sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEWMAN2007

Realceday' in katkılarıyla:

quote:

Orjinalden alıntı: realceday

Uygulamayı imzalayıp telefonunuza kurun.

İşlevi arama geldiğinde; telefonu ters çevirdiğinizde ya sessize geçer yada aramayı reddeder.

Veya Alarm çalarken cihazınızı ters çevirdiğinizde alarmı erteler veya kapatır.

Bu sürümde yenilik olarak N95 ve N95 8GB için sürgüyü kapattığınızda aramayı sonlandırma özelliği eklenmiştir.

Uyumlu Cihazlar:

N95, N95 8GB, N82, N93i

http://rapid---share.com/files/93753098/FlipSilent_v1.05_OS9_Unsigned_TR.rar

İlengiz,

Sana da İyi Akşamlar ve Geçmiş Olsun!!! (5-1)

işte bu mesaj marki
  • SW format fırmware formatı bıldıgım kadarı ıle , E (8gb) hafızası kalıyopr gıtmıyor :)
    ya bu hard formatta basıcagmız tuslar * ve 3 ve yeşil tus ve kapama dugmesı hepsıne aynı anda basıyoruz dımı kardes?
    quote:

quote:

sevindim tekrar aramıza katıldığına

3tür format var.

1-Soft Format:*#7370# yaparak C'yi tamamen silersin E'ye bişey olmaz.Rehber,mesajlar,ayarlar hepsi gider resim müzik vb E'dekiler(8GB) kalır.

2-Hard Format:* üç ve yeşil tuş bi de kapatma tuuşuna telefon kapalıyken aynı anda basarsın formatting yazınca bırakırsın ne var ne yok gider ilk aldığın güne döner.

3-SW Format:NSU ile yazılımı tekrar yükleyerek yaparsın.C Gider E kalır ama E de gidebilir E den emin değilim

newman abi sevenhilli cep nolarınızı pm atsanıza 6Mayıs gibi İstanbula gelicem haberleşiriz bi yanınıza da uğramak istiyorum şayet bir mazuru yoksa
  • quote:

SW format fırmware formatı bıldıgım kadarı ıle , E (8gb) hafızası kalıyopr gıtmıyor :)
    ya bu hard formatta basıcagmız tuslar * ve 3 ve yeşil tus ve kapama dugmesı hepsıne aynı anda basıyoruz dımı kardes?

evet aynı anda hepsi.Açma kapatma tuşuna en son bas.
  • help help!! yardım edecek kımse yokmuuuuu
  • quote:

quote:

haklısın yokdemek ki öle değilmişreisin resmi varsa veya siteyi biliyosan versene banabenim şu an yok da bi ara çeker pmlerim sana ama sen de bana atçan haaa

Hemen gaza gelmişsin!...Ege' nin kızları Türkiye' nin en güzel kızlarıdır!...Ama Ruslar' da bir başka güzel be?

Reis' mi ne resmi yaw? Ben fotolara karışmam isteyen istediğine gönderir!...

Telefon no' su mu?

Hımm düşünmem lazım!...

Sevenhilli,

Hadi güle güle kullan!...

• 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.