Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardım seçeneği nerede? Soru işareti kısmına bakınca açılan yardım dizinlerinimi kastediyosun? Orayada baktım ama göremedim..Yardım plsss.
  • pc suit versiyon 16.80.0 ingilizce benim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: foldarrad

quote:

Orjinalden alıntı: burcink

arakdaslar yeni yazilimi yukledim ama peq bi deisiklik bulamadim we sormak istedigim bazi arkadasların kapah hala oynuyor dediini anlamadim hangi kapak oynuyor ust rayi mi kasdediosun eer o ise yazilimla onun ne ilgisi war onu cozemedim anlatirsaniz sewinirim

arkadaşım adamlar espri yaptı, sen de yedin

hizli hizli okudum dikkat etmedim olabiler peqim ne farki war yeni surumde
  • quote:

Orjinalden alıntı: efe74

Yardım seçeneği nerede? Soru işareti kısmına bakınca açılan yardım dizinlerinimi kastediyosun? Orayada baktım ama göremedim..Yardım plsss.

help e girince 3. sıradaki install software to phone falan yazar sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: efe74

Yardım seçeneği nerede? Soru işareti kısmına bakınca açılan yardım dizinlerinimi kastediyosun? Orayada baktım ama göremedim..Yardım plsss.

eski pc suite ni bilgisayarından kople kaldır

buradan yenisini indir

http://www.nokia.com.tr/A4473383

bilgisayarına kur.ilk önce programı güncelle.sonra telefonunu bağla.eğer görmezse pcsuite nin üst tarafında yardım sekmesi göreceksin.orada
    'pc suite desteğini telefonunuza yükleyin' seçeneğini göreceksin.ona tıklayıp ufak programı telefonuna kuracaktır.

mutlaka görecektir.

• iyi geceler herkese ahali
  • quote:

Orjinalden alıntı: foldarrad

Arkadaşlar, zedge .com dan tema yükleyecem tele, download ettim temayı ''nokia application installer'' ile tele yüklerken,telde güvenlik uyarısı çıkıyor, 'bu uygulama telinize zarar verebilir' diye,'' sadece lisanslı tanımlanmış uygulamaları yükleyin ' diyor, ama lisanslı tema yok zaten doğru dürüst olanlarda ücretli, bu site nasıl güvenli midir? acaba devam ediyim mi yüklüyüm mü tele? ne dersiniz?

yükleyip de sorunla karşılaşan oldu mu ne yapayım sizce arkadaşlar?
  • ben yükledim arkadaşım hiç bir sorun çıkmıyor merak etme zaten yüzde 90 hep der rahat ol
  • yükledinmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan1903bjk

EREYON'DAN ALANLAR TELEFON FİNLAND MI YOKSA BAŞKA BİRŞEYMİ (BAŞKABİRŞEYSE NE MALI ACABA)

adam 3 defa sormus soruyu bi cvp alamamış
  • yok kanka bi saate kadar yüklerim. bi sorun çıkarsa yazarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

quote:

EREYON'DAN ALANLAR TELEFON FİNLAND MI YOKSA BAŞKA BİRŞEYMİ (BAŞKABİRŞEYSE NE MALI ACABA)

valla ben ereyondan aldım arkasında made by nokia yazıyor her hangi bir ülke yok :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

quote:

ereyondan alsaydım yazardımarabistandan geldi finlandiya yapımı, bildiğim kadarıyla çin malı olup da orjinal olan yok bunlarda, yanılıyor da olabilirim

• Günde 36 kez yeni versiyon için nokianın sitesine bakıorum yok yok yok 0550370 için yeni versiyn yok bea :(
  • @ilengiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: anıl04

herkese iyi akşamlar...

bir sorum olacak çok acil olarak

amerikadan amazon.com dan türkiyeye getirmek için aleti fazladan ne kadar kargo ücreti ödeniyor?

yaw anıl bişi merak ettım anladıgım kadarı ıle 8 gb alacaksın ama iphone fan clup ne oluyor ...))))
  • bnm bildiğim sokarmıyorsun gumrukten içeri yuklu miktarda vergi odemen lazım tlfn parası ediyor yani o yuzden birisi yanında getirmiyorsa pek mantıkı iş değil

quote:

Orjinalden alıntı: fettuccine
    quote:

Orjinalden alıntı: anıl04

herkese iyi akşamlar...

bir sorum olacak çok acil olarak

amerikadan amazon.com dan türkiyeye getirmek için aleti fazladan ne kadar kargo ücreti ödeniyor?

yaw anıl bişi merak ettım anladıgım kadarı ıle 8 gb alacaksın ama iphone fan clup ne oluyor ...))))

• arkadaslar update yapıodm ama 15 dk kaldı dedı son yarım saatr duruyo tel kapandı ısıgı yanıo:S:S

vistada hata verdi sanrm ama dewam edıo

edit=

napayım cıkarayımmı telı baglantıdan??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 12 Nisan 2008; 0:53:47 >
  • Telefonunu EREYON'dan Paralel ithalat(grey) alanlar acaba telefonunuz ne malı??yani made in ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1903bjk -- 12 Nisan 2008; 10:34:23 >
  • 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.